Соцмережі в Камені-Каширському застерігають про діяльність волонтерів-шахраїв

03 Червня 2016, 09:05
2297 Джерело: vv.com.ua

Соцмережі в Камені-Каширському застерігають: обережно – шахраї!

У відкритій групі на Facebook  «На районі в Камені... )))» Богдан Козік звертає увагу на діяльність несправжніх волонтерів. Оскільки шахрайство на волонтерському підґрунті останнім часом стає досить популярним. Він зокрема наголосив на тому, що справжні волонтери не збирають гроші у транспорті та на вулиці.

Окрім того Богдан Козік зазначив:

А деякі псевдоволонтери роблять простіше: пишуть листи із відділів РДА (ніби на прохання якоїсь НЕВІДОМОЇ волонтерської організацї) по школах, використовуючи своє службове становище «начяльніка». Потім представник цієї «НЕВІДОМОЇ» волонтерської організації починає всіх обзивати «скотиною» , бо бачте не захотіли йому здати АЖ по 10 грн.!!

Очевидно, ця репліка стосується скандалу, що не так давно розгорівся у соцмережах, коли начальника відділу освіти РДА обвинувачували у  тому, що той змушує освітян здавати гроші на бронежилети.

У відповідь на ці обвинувачення голова «Камінь-Каширського центру ветеранів АТО» Богдан Пташник, з подачі якого і було організовано збір коштів, запевнив, що вони є безпідставними.  «Волинським новинам» Богдан Пташник пояснив, що «нещодавно до нього звернулися снайпери однієї з бригад, серед яких є і місцеві військові. Вони поскаржилися на брак якісних бронежилетів. Волонтер віддав бійцям власний бронежилет німецького виробництва. Бійці протестували його та попросили допомогти придбати декілька таких самих.»

Коментарі
03 Червня 2016, 12:48
Хто такий Козік проти Пташника. Пташник душу віддає, щоб нам жилося краще. Страшно було читати коментарі Свободи, коли ті за 10 грн. в Пташника вимагали звіт, а ці бронижилети ішли туди де наші земляки. Хто із Свободи був на Сході, крім Хорвата чи відіслав своїх синів. Козік Не сміши. Богданчику живи і працюй, не звертай уваги на п-ків, які продають нашу землю. Козік, а ти подумав, що ці кошти які йшли на бронижелити спасли комусь життя, а воно безцінне. Ти там не на Сході ніяким ракурсом, сиди і мовчи
03 Червня 2016, 13:47
В цій ситуації з тими 10 грн, які за командою Пася почали збирати з працівників освіти, як на мене, можна було повестися інакше всім сторонам конфлікту. Якщо справді Пташник, якого я поважаю давно і щиро, вирішив допомогти побратимам на фронті, то чому відкрито і від свого імені не заявив про таку благородну місію? Впевнений, що його авторитет спрацював би на 120% від потреби. Якщо ж він вдався до послуг начальника райво, який у критичні для держави часи, ловив за руку підлеглого по роботі депутата райради за проукраїнську позицію під час голосування на сесії, то це з боку ветерана АТО необачний крок. З іншого боку, Богдан Козік, якого я шаную не менше від інших патріотів за його відкриту, чесну і сміливу позицію, нехай і на мирному фронті, також міг би для початку без посередництва соцмереж розібратися, якщо була така змога, хто і для чого збирає гроші з освітян. А так у конфлікті вчорашніх революціонерів - побратимів з Майдану, принаймні каміньського, у гонитві між собою "хто перший на селі" вершки збирають треті сили, які перейдуть на бік будь-якої влади незалежно від її державницької позиції. Два Богдани, два - хмельницьких і нема на те ради... "Обніміться ж, брати мої,..." слова актуальні для українців і через 170 років після їх написання, але не почуті!
03 Червня 2016, 15:12
Козік зрадник і завжди того Богдана "Хмельницького" обпльовував і сцикун перший. Треба поважати всіх і всюди. Бо чесно слово та сама Ольга Ващучка набагато більше зробила для атошників і для людей ніж той Козік.
03 Червня 2016, 15:15
І хто сьогодні в тій Свободі- Каширець батько якого продава зхемлю на ліво і на право, Козік перебіжчик з Батьківщини, Шевчик фотографер, Бельська Яка задовбала своїми претензіями за 10 грн. Не смішіть. Свобода, Укроп, Батьківщина одне ціле-ЗЛОДЮГИ. А
03 Червня 2016, 15:16
Не протиріч, треба об`єднуватися із всіма хто хоче добра////
03 Червня 2016, 15:27
Цікаво, ніяких прізвищ і посад Богдан Козік тут не називав , але чомусь знову &quot;на злодієві шапка горить&quot; , так само як і у Фейсбуку. Чомусь УСІ вирішили, що мова йде про той &quot;таємний&quot;спосіб збору коштів на бронежилети , застосований Пташником через відділ освіти і Пася. Тому це все і виглядало як ШАХРАЙСТВО, бо було від імені якоїсь &quot;волонтерської організації &quot; і фактично невідомо на що . Тим більше, що ще й від імені начальника відділу освіти Пася .<br/>Далі . «Волинським новинам» Богдан Пташник пояснив, що «нещодавно до нього звернулися снайпери однієї з бригад, серед яких є і місцеві військові, а своїм землякам-вчителям, у яких просив гроші - ні. Це як називається? Як мінімум - НЕПОВАГА до педагогів та людей , у яких він просить гроші. Нагадаю, що вчителі сплачують ще й військовий податок.. Героїзм не дає права на хамство і неповагу НІКОМУ
03 Червня 2016, 16:47
Перестань лити бруд на Пташника і копати яму, бо сам в ній опинися.
03 Червня 2016, 17:11
&quot;Бо чесно слово та сама Ольга Ващучка набагато більше зробила для атошників і для людей&quot; - якщо в компанії із Пташником &quot;волонтерить&quot; ще й ВАЩУЧКА - то вже про Пташника ясно УСЕ )) &quot;Скажи мені , ХТО твій друг - і я скажу ХТО ТИ&quot;
03 Червня 2016, 17:19
Якщо волонтер чесний і в нього лише щирі ціленаправлені мотиви допомогти то він робить це по іншому. Чому Богдан не зробив інформацію про ці бронежелети зазделегідь: не описав їх необхідність, та рівень захисту, а тим паче про те кому вони?! Нашим землякам. Не пішов сам в ту чи іншу школу?! Хоча, я думаю, і йти не потрібно було б. Якби спільнота у ФБ чи сайті побачила даний матеріал що через 1,5 року війни і досі нема броників кошти зібрали б.... Тому справжні мотиви насправді сховані. Міркуйте добре....
03 Червня 2016, 17:28
Пташник не вилазить із РДА постійно.Якщо немає Дунайчука - сидить в кабінеті у Ващучки. Або вийшовши із кабінета Дунайчука заходить до Ващучки. На доклад чи що? То який бруд ще на його хтось ллє?
03 Червня 2016, 17:29
Карочє! Козік ніколи не буде Пташником, а Пташник не перетвориться на Козіка, тому обіймайся з ними сам, по окремо. Але до Козіка можеш притулитися крепше, бо він таки правий, а Пташник не правий, бо не можуть правими бути обоє в разі відсутності спільної думки. Добровільний грошовий внесок не є обов’язковим грошовим внеском, як скажімо штраф за якесь порушення. Тому кожна людина, яка необтяжена обов’язковим грошовим внеском має право дати, або не дати і навіть Пташнику.
03 Червня 2016, 17:48
При такій боротьбі за європейську Україну нас вже й Росія скоро не захоче бачити у своїй імперії зла, оскільки партійні інтереси, а вони більше схожі на меркантильні незалежно від партійних кольорів, є пріоритетними! Своїми необдуманими кроками часто справді патріотично налаштовані люди перекреслюють всі свої попередні заслуги. Часто зібрані в сумнівний спосіб кошти замість волонтерського змісту, допомоги воякам несуть зворотній ефект. Прикро і боляче за своїх земляків, які намагаючись змінити в позитивний бік свою державу, не можуть змінити у першу чергу себе. Невже важко зрозуміти, що гібридна та інформаційна війна, яка ведеться проти нашої держави, передбачає дискредитацію у першу чергу народного піднесення, віри у справедливість тощо. На кого ми працюємо, скажіть мені...?
03 Червня 2016, 18:58
Про яку віру ти говориш і про якого Козіка. Назви здобутки його, окрім звичайно базікання і перешкоджанні волонтерам у допомозі воїнам. Після його базікання він СЕПЕРАТЮГА
03 Червня 2016, 21:08
Карочє! Чого ти вчепився до тих волонтерів, чи то псевдоволонтерів? Чи ти як той, який ходить лише по тій доріжці на яку його поставили? Бери ширше! Український суддя має приймати справедливі рішення, а приймає хабарі. Прокурор має захищати закон, а захищає правопорушників. Вчитель має вчити доброму і вічному, але не може обійтись без подарунків. Лікар має повертати до життя, а обслуговує аптеки….<br/>То до чого тут гібридна війна, коли значна частина громадян є не людьми, а гібридами з гібридними нутрощами, з гібридною головою. Така собі інтелектуальна двостатевість – якщо не дати, то взяти. Пойняв Sterh???
03 Червня 2016, 23:30
Карочє! А чого ти замовчав? Закінчилась моча чи продукт її робити, тобто факт тіпа розумової діяльності? Sterh, повідом маршрут твого стрибання в твоїх міркуваннях. Привєт! Шукай дебілів. Прийшли адресу.
04 Червня 2016, 00:17
Чому замовчав, питаєш? Шукати дебілів, пропонуєш? Поглянь на себе у дзеркало, перехрестись та змирися з тим лайном, в якому ми всі живемо, бо воно тобі миле
04 Червня 2016, 02:23
ну авже про снайперів..то взагалі якась маячня та й які в наш чпс броніки ??? що за дибілів тримають?
04 Червня 2016, 02:46
ну авже про снайперів..то взагалі якась маячня та й які в наш чпс броніки ??? що за дибілів тримають?
04 Червня 2016, 17:28
На цьому вашому Пташнику точно &quot;шапка горить&quot; . Козік його й півсловом не згадав , а пташникова &quot;група поддєржки на лабутєнах&quot; вилізла і почала обсирати Козіка. Але фактично обісрали Пташника..<br/>Виявляється , що цей Пташник зараз співпрацює і бере бабло в колишніх регионалів - у Вовків (лісгосп) , також у вовкового холуя Пася, який примушує вчителів (які сплачують воєнний податок!) ще здавати гроші на невідомо що , але для Пташника. Ващучка активно в цьому сприяє (?) .<br/>А Козік просто вказав на неприйнятний примусово-&quot;добровільний&quot; спосіб збору цих так званих &quot;волонтерських грошей&quot; на невідомо які бронежилети і невідомо кому. <br/>І тому зараз він є в Пташника &quot;найбільшим ворогом&quot; чи &quot;сєпаратюгою&quot; ? )) Саме головне, що жодних претензій немає до інших регіоналів, чому вони не воюють на Сході...<br/>Пташник сам є найбільшим перебіжчиком і аферистом в нашому районі. Був в Свободі - чомусь звідти пішов. Потім ніби &quot;Правим сєктором&quot; зайнявся із балаклавами на мордах - теж там йому не сподобалось . <br/>Зараз тіпа &quot;волонтерствує&quot; - а ви спитайте в інших , немісцевих волонтерів про нього .Вони про нього краще помовчать...Тобто, де мало бабла , там Пташника і не буде..Потім він усіх інших і обісре, як Козіка...Якщо не помиляюсь, саме Пташника у 2013 році подавали від Свободи на позачергові вибори до Камінської міськради ...
04 Червня 2016, 21:17
Зупинися вже бо ти хто проти того Богдана, згадаю як приїхали на майдан, а Козік за годинку бігом назад додому до жінчиної циці. Фу-фу. Не смерди.
05 Червня 2016, 03:06
Пташник-герой, він чесно і гідно воював, при чому пішов добровілбно, ледве не втратив життя. А тому позакривайте вже усі роти, майте гідність
05 Червня 2016, 14:30
Та герой ти пташнику, герой..От тільки параноя вже в тебе ..Скрізь чомусь тобі і твоїй группі поддєржки ввижається козік.. ти ще за свої хєрові справи в камені після того майдауну не відповів , за твої &quot;маскі шоу&quot;..
05 Червня 2016, 16:25
Боже-Боже Богдане Козіку розкажи ти всім як з Віталієм Каширцем знімали з голови ВО &quot;Свобода&quot; Пташника, розкажи всім, як ти його виставляв, як алкаша, але людина 15 років на відміну від тебе алкоголю взагалі не вживає і має взірцеву сім` ю, розкажи-розкажи як ти все життя його обсираєш. Розкажи скільки Іван Вовк тобі платив за те, що його не чіпатимуть. Продашна Криса Побійся Бога і просто зроби хоч 1% того, що зробив він і буде тобі добре. Знайшовся тут мені герой в тіні чи в соціальних мережах.
05 Червня 2016, 17:55
Я ж кажу - параноя)) Це напевно наслідки колишнього вживання алкоголю..А з газети &quot;Полісся&quot; Пташника теж Козік звільняв ?Чи насправді пташника за алкоголізм звільнив &quot;за власним бажанням &quot; редактор Трофимчук?
05 Червня 2016, 21:36
Заспокійся, живи своїм життям, а не чужим. Згадай майдан, де Трофимчук сказав, що Пташник сам звільнився і відкрив газету Відзеркаля. Заспокійся і вживай менше алкоголю
06 Червня 2016, 18:24
Яке ще Відзеркаля?Хіба була в природі така газета?
08 Червня 2016, 14:28
Може якісь і є &quot;Волонтери&quot; але ті які пов&quot;язані з військовим напрямком мають пов&quot;язані якоюсь реєєстрацією принаймі десь в надрах районного військового комісаріату інакше це попахує дійсно шахрайством і не тільки.
08 Червня 2016, 14:39
Тепер Козік проти Пташника або навпаки. Стало через те, що Козік сказав на сесії районної ради проти Пташникового резюме на Чиха та проти того безпределу в районі, разом із тим проти нелегальних кар&quot;єрів в районі. Тепер якщо хто бажає нехай поїде до Клітицька за льонзавод, навпроти дубів, криниць і так далі. Урвище з відбору нелегального кар&quot;єру, піску - метрів сорок як не більше у довжину глибиною метрів три-чотири. Кримінал і годі. Хто має цим &quot;опікуватися&quot;? Може не той самий Чих? А може Їм Вони разом і &quot;опікуються&quot;?
08 Червня 2016, 22:15
Я багато чого пропустив за ці дні... Не для похвальби, а задля того, щоб заперечити тим, хто там вище написав, мол я там десь щось коментую з &quot;параноєю&quot;, кажу - вчора ввечері повернувся з Сходу, разом з вісьма нашими земляками... Тепер. На рах &quot;броніків&quot; &quot;псевдоволонтерів&quot;, &quot;посідєлок в РДА&quot; - Ходив і ходитим і в РДА і т.д. і вибиватим для хлопців те, що їм потрібно. І мені байдуже, як до цього хто ставиться... Бронікі - насправді німецькі кевларові протиосколкові жилети і потужний дальномір, незважаючи на &quot;переживання&quot; декого, на щастя і з допомогою педагогів району, вже там, куди вони і спрямовувались. Участь в їх доставці взяв один з снайперів - мешканець нашого району. Я не знаю, як саме підтвердити шановним читачам сайту правдивість моїх слів. Хіба що - організувати зустріч снайпера з Б.Козіком з приводу цих жилетів, зняти їх бесіду на камеру і відео завантажити сюди... Якщо Богдан не проти.<br/>На рах нелегального карьєру - ??????????????????????? Там дійсно, на приватній території, копається ставок. В чому проблема? До того ж більша частина того піску пішла на підсипку доріг міста... Народ - ви що??? Ви з ким мене плутаєте?
04 Вересня 2016, 23:34
&lt;p&gt;Стерх-це птах, на якому (з якими) літав пуйло, звідси слідує, що це -провокатор. Б. Пташник, а навіщо снайперу бронежилет? Він же захований лежить десь у бур&amp;quot;янах, чекаючи ціль.&lt;/p&gt;