Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко на параді до Дня Незалежності України
Юлія Тимошенко на параді до Дня Незалежності України

Юлія Тимошенко та депутати «Батьківщини» побували на параді до Дня Незалежності

12:51 27.08.2018
1579

У п’ятницю, 24 серпня, Юлія Тимошенко та депутати партії «Батьківщина» спостерігали за парадом до Дня Незалежності України, який проходив на Хрещатику.

Юлія Володимирівна спілкувалася з киянами та гостями столиці, фотографувалася з ними.

Разом із народними депутатами вона спостерігала за парадом військової техніки, маршируванням підрозділів Збройних Сил України.

Коментарі

Всім

13:02 27.08.2018

Дуже зворушлива подія. Громадяни України також будуть спостерігати, як Вона в черговий раз провалиться на виборах

Йо

15:38 27.08.2018

Щось Юлія Володимирівна зовсім відпустила свої пресові органи. Чи то грамотні не хочуть на неї працювати, чи то грошей залишилось тільки на дешевих. Бо! Бо! Кожному навіть Путіну відомо, що 24 серпня, щороку, від 1992 року поспіль Україна відзначає чергову річницю Незалежності. Інколи це припадає на п’ятницю, інколи на інші дні тижня. Скажімо, вторік це було у четвер, Наступного року буде у суботу. А ще. Юлія Тимошенко є головним членом партії «Батьківщина». Ось тільки не відомо, партії чого??? Бо офіційною назвою є ВО «Батьківщина». Вона і є «Батківщиною» для всіх членів ВО та депутатів її партії, яких чомусь не спостерігається на фото.

Камінь

22:08 27.08.2018

Тут мається на увазі що "батьківщина" це увесь український народ але вона сьогодні сидить не в призначеному місті. Слід тільки почекати приблизно дев"ять місяців може возродиться.

Каміню

09:18 28.08.2018

Може вона чогось вартує, але то було вчора. Завдяки цьому вчора маємо напівнедолуге сьогодні, ті самі «обличчя» у місцевих владних кабінетах. Юля має очолити колону відходу минулих, з їхньою доісторичною ментальністю, у світ, де немає України. З цього приводу навіть кіно можна зробити. Уявіть, іде вона, а вони за нею. Вони зникають в хмарі куряви і смороду, не варто популяризувати пекло, і в країну заходить свіже повітря і радість життя. Засохлі ветерани комсомолу, компартії, інші совєтські герої, псевдо націоналісти, напівграмотні та напівдебільні, тепер колишні, чиновники, депутати на очах чорніють від яскравого сонця і озону, які заповнюють увесь український простір… . а крізь смердючу хмару куряви лунає юлін характерний голос – «Я ушла, щоб звільнити місце життю. Ушла зо всією своєю кааліцією». Сцена закривається. Ніхто не плаче. Сміються діти. Вільно дихають люди. З’являються перші ознаки розуму.

Камінь

11:33 28.08.2018

"Вільно дихають люди. З’являються перші ознаки розуму": на жаль для Нас усіх доведеться ще раз пережити розчаруввання щоб потім нарешті "запанувати". Така історія буття.

Каміню

12:15 28.08.2018

Шановний, не переносьте свої почуття і переконання на всю Україну. Якщо ви потребуєте розчарувань, то ви їх отримуєте. Іншим цього не варто пропонувати. Проте поговорімо про спостережницю за парадом. До речі, військовим. Окрім військових існують й інші паради. Наприклад, гейпаради. Судячи з фото, спостережниця спостерігала не за рухом військових та військової техніки, а за рухом навколо неї. Цей рух був явно слабеньким, радше з міркувань зробити селфі з особою з минулого. От якби таке дозволяли в мавзолеї з Лєніним, то можна тільки уявити, що б там робилось. Оце був би фурор!!! Юля не цікавиться військом, хіба що військовими, які дають себе обійняти. Юля нічим не цікавиться, окрім політичної влади, яку сама хоче обійняти.

До до Каменю

16:48 28.08.2018

Тимошенко в мавзолей!!!!!

20 липня
Вчора
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин