Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Неплатникам аліментів, які мають заборгованість понад за 6 місяців, визначили нові способи притягнення до відповідальності
Неплатникам аліментів, які мають заборгованість понад за 6 місяців, визначили нові способи притягнення до відповідальності

Як у Камені-Каширському посилили відповідальність за ухилення від сплати аліментів

12:30 09.09.2018
977

Неплатникам аліментів, які мають заборгованість понад 6 місяців, визначили нові способи притягнення до відповідальності.

Про це говорили на нараді в голови райдержадміністрації Валерія Дунайчука за участі заступника міського та сільських голів.

Пишуть на сайті Камінь-Каширської РДА.

Нагадаємо, у цьому році оновили законодавчу базу для того, щоб врегулювати відповідальність батьків за несплату аліментів. Про це говорить закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», більш відомий під назвою #ЧужихДітейНебуває#. Саме цим законом визначено нові способи притягнення до відповідальності боржників, які мають заборгованість зі сплати аліментів понад 6 місяців.

«У Камінь-Каширському районі є більше двохсот таких боржників. Тому запроваджено новий захід впливу на злісних неплатників аліментів шляхом притягнення їх до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, що передбачено статтею 183¹ КУпАП. Суспільно корисні роботи полягають у виконанні особою робіт, вид яких визначає відповідний орган місцевого самоврядування», – зазначила начальниця Камінь-Каширського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області Любов Балицька.

Начальник Камінь-Каширського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області Ярослав Мирончук наголосив, що суспільно корисні роботи є оплачуваними. Отримані кошти будуть спрямовані на сплату аліментів. А це, на відміну від безоплатних громадських робіт, більш ефективний захід.

Та в кожного постане питання: чи зможуть сільські ради зі своїми малими бюджетами виплатити кошти за ці суспільно корисні роботи?

Проте керівник виконавчої гілки влади в районі зауважив, що законодавчі вимоги потрібно виконувати, отож органи місцевого самоврядування повинні детально проаналізувати яким чином це буде здійснюватися.

Читайте також:

За рівнем заробітків Камінь-Каширський район входить у трійку волинських лідерів

Яку ставку земельного податку пропонують за ліс

Коментарі
19 серпня
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
12.08.2019
11.08.2019
10.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин