У Камені-Каширському святкуватимуть День міста

12 Вересня 2018, 11:18
У Камені-Каширському святкуватимуть День міста 10912
У Камені-Каширському святкуватимуть День міста

У неділю, 16 вересня, Камінь-Каширський відзначатиме День міста.

З цієї нагоди планують провести ряд святкових заходів.

Зокрема, передбачаються різноманітні спортивні змагання, виставки декоративно-ужиткового мистецтва, виступи учасників художньої самодіяльності та інше.

«Ми ще обговорюємо та коригуємо програму святкування Дня міста. Хочемо, щоб і жителям, і гостям Каменя-Каширського було цікаво та весело», – каже секретар міської ради Наталія Бащук.

А відбуватиметься дійство у парковій зоні міста.

 

Коментарі
12 Вересня 2018, 17:48
А що святкувати--відкриття туалету,чи війна в краіні закінчилась???Які ще можуть бути святкування під час війни???
12 Вересня 2018, 18:47
А в нас що, війна?
12 Вересня 2018, 19:19
У тебе може і ні,тоді запитай у матерів,дружин,діток загиблих,чи потрібні ім ці "свята"
12 Вересня 2018, 20:52
А чому Ви сидите в інтернеті зараз? Можливо, дивитеся фільми чи слухаєте музику, неважливо, у нас же "війна", давайте будемо просто сидіти і сумувати.
13 Вересня 2018, 00:45
Краще б кошти витрачені на святкування витратили на ямковий ремонт,або для вивезення вази,що стоїть біля адмінбудинку і заважає проїзду (чиновники,вам що, подобається пробка по дорозі до роботи,?відчуваєте себе ,ніби у столиці?!!!!)
13 Вересня 2018, 01:32
В Камінь-Каширську почалась дискусія про те в якому місті святкувати Дні державних свят і в тому числі День міста. У тому році навіть робилося опитування городян в якому перемогла версія про те, що ці Дні мають святкуватися в центрі міста який тепер перетворився буквально у всерайонну парковку. У центрі міста можна поставити автомобіль на цілий день і ніхто його не "потягне" оскільки на центр міста націлені три чи чотири камери які зв"язані на МВС. У тому році крім того на День 1 вересня так збіглося святкували перший дзвоник та День підприємця у центрі міста.. Дуже було креативно і весело про те цьогоріч підприємці не зібралися, очевидь того що той формат який вони напочатку взяли для себе як візрець для Них виявився невигідним або ще з яких причин. Про те Камінь-К. буде боротся за Площу Культуру яка представлятиме не тільки Каміньчуків але й усіх хто разом із Ним.
13 Вересня 2018, 03:41
Я один не відвідую такі мироприємства? Все таке одноманітне. Певно і сценарій кожного року одинаковий))
13 Вересня 2018, 15:38
Дивно ,міста немає, а день міста святкують!
13 Вересня 2018, 20:50
Це тебе немає
14 Вересня 2018, 12:48
Ну, програма святкування вже відома,родзинка свята, виступ відомого барда Романа Птачика. Нарешті він дав згоду виступити в рідному місті, шаленої популярності набули його хіти, свято буде веселе.
15 Вересня 2018, 01:42
А скільки грошей виділили на це свято.?<br/>Може краще атовцям допомогу дати.чи дітям сиротам.
16 Вересня 2018, 10:04
А не багато таких святкувань?