Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко пояснила, як знизити тарифи на газ для громадян

11:52 12.09.2018
1632

Підвищення цін на газ є неприпустимим, бо головним завданням влади має бути захист людей, «які б вимоги не ставив Міжнародний валютний фонд».

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у мережі Facebook.

Лідер «Батьківщини» впевнена, що МВФ цілком можна переконати в недопустимості подорожчання палива, якщо визнати, що нинішня його ціна є абсолютно необґрунтованою. Вона переконана, що не може будь-який товар, який продається монопольно, мати 200% рентабельності.

Юлія Тимошенко запевнила, що після приходу «Батьківщини» до влади, її команда негайно знизить тарифи на газ до рентабельної адекватної ціни, яка буде повністю прибутковою, забезпечуватиме розвиток галузі і становитиме 80-90$ за тисячу кубометрів. Ті, хто отримує сьогодні субсидії, отримуватимуть їх і платитимуть за газ не більше, ніж сьогодні.

Лідер «Батьківщини» обурена заявою прем’єра Володимира Гройсмана про те, що він нібито «не винний» у майбутньому подорожчанні газу для населення. Адже, за її словами, рішення про підвищення ціни ухвалюватиме саме уряд. Юлія Тимошенко наголосила, що посилання на вимоги МВФ насправді лише відмовка. Вона переконана, що справжньою метою є монополізація ринку для отримання надприбутків.

За словами політика, керівники держави створюють монопольний ринок і необґрунтовано підвищують ціну на газ з однією метою: заробити надприбутки. Такі дії вона назвала злочином проти власного народу.

«Мільйони українців просто не зможуть платити. Їм і зараз немає чим оплачувати комунальні рахунки навіть до початку опалювального сезону. Де людям брати кошти? Державний бюджет також не витримає додаткове навантаження. На цей рік закладено 71 млрд грн на субсидії, а до кінця року навіть за чинних тарифів реально знадобиться ще на 7 млрд більше. До того ж доходи бюджету не виконуються», – заявила Тимошенко.

До слова, що фракція «Батьківщина» вимагатиме відставки Кабінету Міністрів у разі, якщо той ухвалить рішення про підвищення ціни на газ для населення і внесе проект постанови про відставку уряду до сесійної зали парламенту.

Коментарі

Марфа

13:25 12.09.2018

Вже один раз у 2009 році Вона порішала газові питання, договір тоді заключили з Росією до 2019 року! Прийшла пора продовжити термін його дії???
Це, казала тоді Вона, найкращий і найуспішнійший для України договір за всі попередні роки! От і маємо, живемо з ним і платимо згідно нього, добре хоч що Стокгольмський суд належним чином оцінив цей договорняк - "бери/не бери, але все одно плати" та скостив більше 4 млрд. баксів боргу українців Кремлю...

Читач

13:37 12.09.2018

І знову неправда, і вчергове лукавить. Вимога МВФ щодо ціни на газ в Україні стосується не самої ціни на газ, а процесу формування правдивої ринкової економіки та податкової систем в нашій країні. Якщо газ продають населенню дешевше, аніж його закупили в когось, то різницю в цінах можна перекрити тільки з державного бюджету. Бюджет формується з податків. Тобто, спочатку людина купує «недорогий» газ, а потім доплачує за нього своїми податками та зборами. Немає чому дивуватись – чого ми досі маємо здирницьку податкову систему, метою якої є вибити з людей чим більше, немає значення збанкрутує чи ні. Чому левова частка підприємців сидить в «тіні», не платить податків? Чому олігархи та олігархоподібні, типу Тимошенко, ніколи не сплачували фактичні суми податків – вони і досі контролюють податкові процеси. «Недорогий» газ не спонукає його економити, або переходити на інші джерела енергії. Тобто, чим дешевший газ, тим більше його споживають. Чим більше його споживають, тим більше повертається з бюджету в кишені тимошенків, коломйських, палиць у вигляді надприбутків. Завдяки цьому українці свого часу потрапили в залежність від Росії. Зробити газ дешевим, як при «союзі», можна відновивши закриту від світової економічну систему. Але цього не хоче. Юля хоче повернутись до контролю за газом, нафтою та оподаткування.

Хрін

13:50 12.09.2018

Читачу - лайк!

1

13:55 12.09.2018

популізм,я проти!

1

13:56 12.09.2018

популізм,я проти

До 1

16:12 12.09.2018

До числа 777 тобі ще далеко ))

Йо

20:15 12.09.2018

Якщо тая Юля за народ так побиває, то най збере на сходняк своїх дружбанів по олігархату, себе, Палицю покличе, Коломойського запросить, інших, навіть Ахметова, Пінчука не обійде своєю увагою і вніманієм і кине їм промову про дуже бідний від Порошенка і Гройсмана українській нарід. А на завершення тієго спічу най запропонує створити такий собі соціальний общаг на гроші олігархів . По культурному – фонд фінансової підтримки жертв політики Гройсмана і Порошенка. І з того фонду кожній жертві щомісяця відшкодовувати половину вартості одного куба газу. І все стане добре. Нарід радісний, народна казна неушкоджена, а олігархи вже не просто олігархи, а народні олігархи. А особливо леді наша, вже не якась там чиясь леді, а леді народова.

ЧИТАЧ

20:50 12.09.2018

О так вона вже складала ціну що досі не можем викашляти дуже вона тоді переживала за українців? Якщо вона ще раз так складе то вже точно лапті взуємо

Всім

21:59 12.09.2018

"Юлія Тимошенко запевнила, що після приходу «Батьківщини» до влади...." - не доведи Господь. Час тимошенко вже пройшов і повернеться вже ніколи, щоб Вона там не писала і пояснювала.

TTT

22:32 12.09.2018

Замість плювання і гавкання в певному напрямі запропонуйте від себе зо 5 кандидатів на посаду президента. Буде дуже цікаво!

До ТТТ

23:31 12.09.2018

Кандидати на посаду президента самі себе запропонують. Тому знову будемо обирати будемо кращого із гірших, а гіршого президента як із тимошенко не буде. Тому нехай президентом стане будь хто, окрім тимошенко.

Хрін

10:24 13.09.2018

Українцям доведеться обирати між трьома претендентами: Порошенко, Гриценко і Юля!
1. Вона отримає чимало голосів від неосвічених і соціально стурбованих бабусь, котрі дійсно живуть нині важко і бідно, оскільки пенсіонери за всіх часів були найзлиденнішим прошарком серед нашого люду. У них надія тільки на Юлю, котра поверне: ціни на газ до радянських, молодість і втрачене здоров'я - тобто те, що обіцяє Юля. Ця пані, за яку голосував колись і я грішний при виборі Ю/Я, візьме чимало голосів, однак за неї не проголосує думаюча публіка, інтелігенція та бізнесові кола середньої руки.
2. Гриценку віддадуть голоси більш вдумливі люди, котрі серед іншого вважають, що лишень "сильна рука", порядок, дисципліна і справедливість, яку декларує пан полковник, зможуть вивести українців з рошенівського і попереднього багна, корупції і, як наслідок, злиднів. Електорат Гриценка не задумується категоріями сприйняття/несприйняття свого кумира на міжнародному рівні, наявністю чи відсутністю у нього команди, далекосяжних геополітичних планів тощо. Головне - вже, сьогодні, будь-якою ціною, себто по-військовому завоювати і т.п., ну приблизно так як дехто волав на початку війни з Росією 2014 року - наступаємо на сєпарів з усієї моці, не дамо ні клаптика землі москалям і т.п., відіб'ємо ворога і оголосимо що від завтра українською мають розмовляти від Сяну до Дону, бо це є українська земля... А те, що армії як такої не було, то таке, добробати з палками, фінками і окремими обрізами мисливської зброї були сповнені рішучості. Ілловайськ і Дебальцево тому підтвердження. Але хіба грищенківці щось не правильно кажуть - запитають прихильники полкана??? Правильно, чому ж ні... Але у мене є запитання до Гриценка: чому він не погодився на посаду міністра оборони України, яку йому запропонував Порошенко у найскладніший для українців час? Вочевидь у пана Анатолія як і у Юлі є синдром - вони обоє не бачать іншої для себе посади окрім президентської, другими у КОМАНДІ вони бути не можуть апріорі!
3. Поршенком я, як і всі, також не задоволений. Кумівство, непотизм, відсутність справедливості у судах, прокуратурі тощо хвилює мене не менше інших. Але, якщо хтось думає що нині в Україні Президент при його повноваженнях, незалежно від прізвища, може прихлопнути олігарха чи суддю, як муху мухобойкою, то він глибоко помиляється. Україна - не Росія, писав один з наших Президентів олігархотворців. Українська влада на всіх рівнях нині, це глибокий, закоренілий і знищений опіатами наркоман, реабілітація котрого потребує часу, ресурсів, терпіння і, головне, особистого бажання самого хворого...
Тільки самогубець, якщо він не має корисливих намірів тернутися біля владного корита, береться за цю невдячну справу - лікувати "нарко"залежний народ, котрий кожного разу голосує і кричить на початках своєму гетьману "осанна" одразу за короткий час волає - розіпни!
4. Кожен з нас має право на своє ексклюзивне бачення новітньої історії, шляхів і методів подолання кризи державності через фактичну українську бездержавність, бо ще зовсім недавно у нас основні державні пости, у т.ч. і у силових відомствах, займали представники Кремля, її спецслужб або їх адепти - різного роду смітюхи. Якщо дехто думає, що московити вичерпали свій резерв кадрів, той глибоко помиляється. Он щойно у ці дні поляки без слів вигнали зі свого МЗС всіх випускників Московського інституту міжнародних відносин. А нам до таких кроків ще дуже і дуже далеко. Однак не втрачаймо надії і розуміймо, що надто прості і швидкі рішення розумні люди не приймають, оскільки знають їх наслідки...

Хріну

13:14 14.09.2018

В одному телемості між Жириновським і Гордоном, другий наче патріот України, а перший син юриста, Гордон сказав, що розбудова української держави щоразу впирається в російську агентуру, яка щільно вкоренилась в усіх державних структурах. Жириновський дав Гордону більш правильну відповідь – всі українці є агентами Росії, й Гордон, бо вони є такими самими росіянами. Звісно, що українці не є росіянами, але серед них є сила силенна «совків», порода людей, яка утворилась в Україні за радянські роки. І це навіть не бабусі і дідусі пост або передпенсійного віку, якщо про західну Україну. В цих ще частково залишився здоровий глузд. Не все витерла гонитва за дефіцитом. А ось ньюнаціоналісти, нащадки комсомолу, - це щось…! Зграя голодних і продажних, безграмотних і нахабних. Вони на сході і на заході. Вони в громадському русі, в політичних партіях, одна «Свобода» і «УКРОП» чого варті?! Вони у всіх радах. Їх немає лише там, де є відповідальність і необхідність працювати. Вони здатні зруйнувати навіть те, що і непотрібно руйнувати. Вони п’ята колона від Путіна. Порівняно з ними юліни, то «божі» створіння. Юля щось говорить, а ці з насупленим виглядом, або виряченими від «патріотизму» очами міркують до кого пристати. До Коханівського, Тягнибока, Наливайченка, Се-Се-Семенченка, Гриценка, Садового…. чи хоча б до Мосійчука. Національний інстинкт є тим, що відмирає останнім. А ця наволоч на цьому паразитує, висмоктує останнє, чим підживлює серед українців зневагу до самих себе.

Хрін

15:16 14.09.2018

Загальновідомий вислів "Будь-яку революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами відверті негідники" з часів кінця 19 століття ще не втратив своєї актуальності й досі. Дійсно, серед активістів - революціонерів є чимало пройдисвітів, котрі користаються загальнонародним піднесенням і йдуть в перших рядах у ролі руйнівників, оскільки нічого іншого не вміють. Але така логіка і такий механізм суспільних перетворень незалежно від країни і її національних особливостей. Якщо пам'ятаєте ще зі школи, то французи під час своєї Великої французької революції своєму найбільшому патріоту-радикалу, що увійшов у історію цього революційного руху, публічно відрубали голову. Але ж Франція врешті з монархії стала республікою. Еволюційний процес завжди м'якший, лагідніший і передбачуваніший, однак потребує неабиякого інтелекту, багато часу і ресурсів, а от революція потребує внутрішнього потенціалу, напруги і якоїсь невеликої частки відчайдухів та, на жаль, тих, про кого ми ведемо мову. Окрім цього, не забуваймо, що будь-яка спецслужба себе не поважає, якщо вона не має своїх "кротів" у практично всіх помітних рухах і соціальнозначимих утвореннях сусідньої держави. Применшувати рівень російських спецслужб я б не радив, тому вони скрізь і давно мають своїх людей, у т.ч. і серед українських суспільно-патріотичних утворень, деякі з них вони й організували та всебічно підтримують до цих пір. Тому потрібно бути невиправданим романтиком, аби не знати і не бачити всіх цих нашарувань, як і не бачити справжнього поступу українського духу, котрий робить свою справу тихо, без галасу, часто у бідності і несправедливості інших, влади у т.ч. до себе. Феноменом є те, що сам час незалежно від перемінності успіхів і програшів, працює на Україну, оскільки підростають нові покоління, котрі не зазнали тоталітарного духу, невиправданої покори, боязні, страху та меншовартості. Ми живемо у складний для українців час, але є свідками і учасниками історичних перетворень, тектонічних суспільно-політичних зрушень і творенні нової світобудови з державою Україна. зі слів одного відомого публіциста, євреї, мало не втративши свого національного потенціалу у роки ДСВ, лише тоді зрозуміли, що не маючи своєї держави, вони банально не мають куди втікти. А українцям до недавнього часу такого в голову не приходило, бо багато хто в колонії прилаштувався наглядачем, а рабам давали повну миску трохи присмаченої бульби з кислою капустою...А співати їздили в метрополію, там більше платять за пісню раба! Але, так зійшлися зорі, що події останніх п'яти років, війна на Сході стали каталізатором революційних процесів, вона багатьом зняла полуду з очей, через посередництво інтернету відкрились всі майже всі "тайні" справи Кремля, який працює ще за методичками минулої епохи, висвітлилось чимало прізвищ, партій, лідерів та іншого, що ви перелічуєте у своєму коментарі. Все це треба пережити, не волати "всьопропало", як наша відома леді Ю, все буде добре, але не для всіх...))

Хріну

21:33 14.09.2018

Гаразд. Зведемо до висновку. Юля паразитує на «бідності», а перераховані вище на національній гідності. Останнє на мою думку є шкідливішим. Проте і Юля є не меншою бідою. Якщо людям щоразу казати, що вони є бідними, бо про них ніхто не турбується, то людям хотитеметься бути бідними, аби їх хтось годував. Вона ж не каже – я дам вам волю і право годувати себе самостійно, без мого нагадування про час попоїсти. Або ви, себто люди, як вільні хлібороби мене, як держаного чиновника нагодуєте, за мою роботу на ваше матеріальне процвітання. Вона ж не каже, що я, як ваша чиновниця оберігатиму вашу працю, ваші права, ваш добробут, ваші таланти, вашу гідність, бо ви є люди. Вона каже, що всіх нагодує. А то є безсоромна брехня, яку з нею несуть псевдонаціоналісти.

Хрін

17:01 15.09.2018

Черчіль у складні для своїх співгромадян і виборців часи казав: "Я не можу вам пообіцяти нічого, окрім крові, тяжкої праці, сліз і поту..." ! Але він був чесний перед людьми, однак наші виборці такої правди не потребують і не зрозуміють, адже вони не британці. Наші люди хочуть чути солодку брехню, на неї вони ведуться і голосують за брехунів дружно. Знаючи це, політтехнологи втюхують кандидатам у вуста, на бігборди, у відеоролики та деінде ці брехливі обіцянки матеріального характеру, знаючи наперед про їх віртуальність. Ось вже більше двох десятків літ жоден з політиків не поніс бодай політичного покарання за обман виборців. А знаєте чому? Та тому, що наш народ має куцу пам'ять, він звик до брехні, інакше би, принаймні у своїй голові, проаналізував обіцянки-цяцянки тієї ж Юлі чи інших кандидатів у Президенти за попередні періоди... Причому це стосується всіх без винятку "лідерів", наш Петро І також "ничтоже сумьяшеся" обіцяв АТО завершити за кілька днів чи тижнів, ніби й не здогадувався про участь російських солдат у "народному" ополченні Лугандонії. Або проаналізуйте обіцянки УКРОПу у період дочасних виборів нардепа на окрузі № 23. Де ті райдужні плани і обіцянки шановної пані та її політичних штурханців. Тому добре, що хоч Ви бачите суть цієї проблеми і вкладаєте у вуста кандидата бажані обіцянки, як от : "...я, як ваша чиновниця оберігатиму вашу працю, ваші права, ваш добробут, ваші таланти, вашу гідність, бо ви є люди." Але кому це з наших посполитих таке треба? Жменька людей розуміє ці цінності, решта воліє отримати те, що можна помацати: гречку, морозиво на Новий рік під ялинку на Площі Культури, пластикове вікно у ФАП і т.п. А гідність нині річ не конвертована, "свій" батюшка на селі чи у Камені значно ближчий до душі, аніж історична правда чи Помісна церква у своїй державі... До слова, а Ви помітили, що Юля ніґде не каже ні слова про Автокефальну православну Церкву для України? Хочете сказати, що вона не має своєї думки з цього приводу? Чи їй це не пасує казати???

24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
17.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин