Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Невакцинованих дітей не впускатимуть у школи та дитячі садки
Невакцинованих дітей не впускатимуть у школи та дитячі садки

Невакцинованих дітей не впускатимуть у школи та дитячі садки

10:00 14.09.2018
783

Міністерство освіти та науки спільно з МОЗ видало указ, у якому йдеться, що невакцинованих дітей не впускатимуть на заняття у школи та дитячі садки.

Відповідний документ від 6 вересня 2018 року з підписами Уляни Супрун та Лілії Гриневич був розісланий головам обласних та Київської міської державної адміністрації.

В документі згадується про "напружену епідемічну ситуацію" з інфекційними хворобами, яка спостерігається в Україні впродовж останніх 5 років. У МОЗ нагадали, що зараз в Україні спостерігається спалах кору і від початку року зафіксовано майже 30 тисяч випадків захворювання, 13 з яких закінчились летально.

«Захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру, про що свідчить чергування періодів підйому і спаду захворюваності. Враховуючи, що ризик масового поширення зазначених інфекцій особливо збільшується з початком навчального року просимо вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров'я обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення невакцинованих (за відсутності протипоказань) дітей у заклади освіти», – йдеться в документі.

У відомствах нагадують, що ця вимога передбачена статею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

«Відповідно до цієї статті, дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється», – констатують у МОЗ та Міносвіти.

У документі також нагадують, діти якого дошкільного та шкільного віку повинні проходити вакцинацію та ревакцинацію. Міністерство охорони здоров'я, в свою чергу, запевнило, що "на сьогодні в Україні достатня кількість ефективних, якісних та безпечних вакцин", щоб усі вікові групи дітей, які цього потребують, були вакциновані.

Читайте також:

Вакцинація для дітей: у МОЗ змінили календар щеплень

Коментарі

Мама

02:39 16.09.2018

Приходьте до мене додому будете навчати

Мама

02:50 16.09.2018

Наскільки мені відомо кором хворіли щеплені . Булоб цікаво побачити реальну статистику скільки хворих на кір мали щепленя а скільки ні . І який відсоток населення має щепленя? Я думаю така стаьистика допомоглаб багатьом сумнівачимся більш впевнитись користі вакцинаціїї????

Тато

22:06 20.09.2018

Ніхто цього не скаже і ніякої статисти вам не дасть,а коли ви погоджуєтесь давати вакцину то підписуєте бумагу про те що берете на себе наслідки цих уколів а це значить що змусити вас ніхто не зможе,не бійтесь тих кабінетних щурів тому що їм всерівно до ваших дітей.захищайте своїх дітей

24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
17.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин