Український куліш та бджолина перга: чим камінь-каширські лісівники жителів частували

15 Вересня 2018, 16:18
Напередодні Дня працівника лісу у Камені-Каширському лісівники міста влаштували гостину з танцями, співами та частуванням 8822
Напередодні Дня працівника лісу у Камені-Каширському лісівники міста влаштували гостину з танцями, співами та частуванням

Напередодні Дня працівника лісу у Камені-Каширському лісівники міста влаштували гостину з танцями, співами та частуванням. Кожен охочий міг завітати на дійство у Центральний парк міста 15 вересня.

На свято зібралося чимало люду, аби підтримати добрим словом та оплесками своїх рідних чи просто знайомих, що пов'язали своє життя з лісом.

2


 

До святкування також долучилися голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук, голова районної ради Віктор Сус, голова міської ради Василь Бондар, а також Народний депутат України Ірина Констанкевич. Кожен отримав вітальне слово та висловив щиру подяку працівникам лісового господарства за щоденну невтомну працю, виявив глибоку повагу до трударів.

 

«Робота в лісі передбачає не лише створення лісового масиву, це ще й повсякденна охорона лісових угідь,технологія лісозаготівлі та лісопереробки, транспортування, виготовлення різних видів продукції. Тобто лісникам доводиться бути одночасно менеджерами, інженерами, екологами, але найперше – хранителями лісу. Ви люди, які віддані своїй справі, наполегливі і невтомні у праці. Тому ті, хто стоїть на сторожі гармонії та порядку в лісовому господарстві заслуговують на глибоку повагу та вдячність!», – виступив з вітальним словом голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук.

 Присутніх, що доклали чималих зусиль для розвитку лісового господарства, нагородили почесними грамотами та гучно привітали з прийдешнім святом.

Джерело:Камінь-Каширська РДА
Джерело:Камінь-Каширська РДА

«Не секрет,що лісова галузь для нашого району – одна з найбільш пріоритетних. Адже більша частина території  району знаходиться під лісовими насадженнями. Мені імпонує вислів, що ліс – це не просто легені планети, це її душа. А вона, як відомо, надзвичайно вразлива. Так і ліс, його потрібно примножувати, леліяти для того, щоб зберегти для майбутніх поколінь», – висловив настанови голова районної ради Віктор Сус.

Завершальну промову сказав голова міської ради Василь Бондар та вручив почесним лісівникам грамоти та дарунки.

1

Центральний парк міста вирував численними ятками зі смаколиками, виготовлених з дарів лісу. А також публіці представили народні промисли, вироби з дерева, різноманітні осінні композиції. Атмосферу свята підсилювало вбрання камінь-каширців – чи то українська вишивана сорочка, чи плаття.







Як тільки завершили нагородження, жителів міста порадували місцеві пісенні колективи зі своїми колоритними голосами та запросили ознайомитися з роботою лісівників, відвідати кухню та почастувати лісовим чаєм та кулішем.


Джерело:Камінь-Каширська РДА
Джерело:Камінь-Каширська РДА

 

Коментарі
15 Вересня 2018, 19:46
"одна з найбільш пріоритетних.": одного чудового Дня ця приорітетна галузь цією владою могла канути в легенди оскільки лісництва мали оптимізувати на кшлат Камінь-Каширської дорожньої дільниці Укравтодору але про те від цієї влади відбилися профспілковим рухом. До речі сьогодні Мер може повернути втрачене майно до себе в місто тільки звичайно якщо воно реформуєится у ОТГ.
15 Вересня 2018, 23:24
Вироби з дерева,лісівничий дизайн,народні промисли--------ЖАХ.Треба було ще іноземних гостей запросити,щоб подивились на ці "витвори мистецтва"
15 Вересня 2018, 23:26
Сьогодні побухаю "нашару",взавтра прийду похмелятись на "День міста"
16 Вересня 2018, 00:17
В понеділок 17"День рятувальника"Якщо печінка витримае завітай в пожежну.
16 Вересня 2018, 00:21
ДЖЕКПОТ, три дні підряд,а як з понеділка почнеш,таким буде і увесь тиждень
16 Вересня 2018, 11:24
То директор держлісгоспу Вячеслав Кузьмич виступає і вимолює низьку плату за землю, бо ж &quot;лісова галузь ЗБИТКОВА (???) &quot; , а тут таке пишне офіційне святкування !! А скільки ще пробухають ці &quot;збиткові&quot; по барах!!!<br/>Та й в самого Кузьмича дружина роззсікає на білому джипі , здається &quot;Лєксусі&quot; . А в інтернеті викладає свої фотки з відпочинку то в Туреччині ,то на Кіпрі чи Чорногорії ...
16 Вересня 2018, 11:53
А де ж &quot;вєтєраст&quot; лісокрадства і підстаркуватий пожирач &quot;Віагри&quot; васятко домарєцкій? Напевно ,вже в ресторанах буде знову з локтя гранчаки пити? ;)
16 Вересня 2018, 15:57
Про цесвяткування чуювперше...Хоча б повідомили якось.Свято лісівників та їхродини та приближених?
16 Вересня 2018, 16:04
Самі вирубують ліс.... Самі косять бабло на природних ресурсах... Самі себе нагороджують... Сумно!!!
16 Вересня 2018, 16:49
Не знаю, чи В. Домарецький вживає стимулятори, але майонез для маринування м'яса з шиї свині на 3<br/>20 шампурів у &quot; Нашому краї&quot; купує. 20 шампурів він сам не з'їсть, отже в компанії однодумців час проводить.
17 Вересня 2018, 01:01
Хто з вас коментатори був на лісовій пожежі? Ви тільки брудом поливати вмієте. А ви гасили пожежі коли рвуться снаряди. А лісівників це чекає на кожній лісовій пожежі. Подумайте про це перед своїми коментаріями
17 Вересня 2018, 01:15
Ну так ви запалюєте, а потім героїчно гасите. Вам скоро напевно будуть УБД давати за ваші подвиги,щось не чути про загиблих лісників на пожежах,тільки від горілки і гульок.А ваші хатки, автомобілі,гучні гуляння бачать всі навколо,половину з тих що там зібрався в суботу, треба посадити ,а майно конфіскувати -злодюги чортові,ви як той короїд в лісі .
17 Вересня 2018, 01:24
Вони гірше короіда,а скільки лісників прослужило по мобілізаціі?ЖОДЕН і про іх &quot;подвиги&quot; в районі та за межами всі знають.Одне дивуе,чому Констанкевич в такому &quot;дійстві&quot;приймае участь.
17 Вересня 2018, 01:27
ой ідіте дивуйке замуж за ліснічого,кале хате буде джип і курорти куда хочіш...
17 Вересня 2018, 11:42
Ото треба було вчитися на лісника, працювати,нести відповідальність, вартувати злодіів і браконьєрів, а тоді скажете, чи варто підпалювати ліс. І не всі можуть побувати на Кіпрі, лише обрані за рахунок усього колективу. Це вже про совість...
17 Вересня 2018, 11:42
Ото треба було вчитися на лісника, працювати,нести відповідальність, вартувати злодіів і браконьєрів, а тоді скажете, чи варто підпалювати ліс. І не всі можуть побувати на Кіпрі, лише обрані за рахунок усього колективу. Це вже про совість...
17 Вересня 2018, 14:32
Як ви вартуєте злодіїв, видно по нелегальних пилорамах по селах, і по фурах ,які колонами їздять по району.
17 Вересня 2018, 17:38
Ви хто так пише про лісівників напевно і сам лісник чи працював в тій сфері так їх шкодуєте. Скажіть хто з них хоча б один з району був в ато.
17 Вересня 2018, 19:37
Лісники-це ті, про навчання яких ще з совка говорили: &quot;Прийняли липу, а випустили дубів&quot;. А ще є студентський гімн лісників, де слова про перманентну пиятику перемішані з погрозами.
17 Вересня 2018, 20:25
Директор Камінь-Каширськагроліс воював в АТО
17 Вересня 2018, 20:25
Директор Камінь-Каширськагроліс воював в АТО
17 Вересня 2018, 20:45
А базарників багато воювало?Є передова, є тил, є хитрі, а є чесні і сумлінні. У лісівників багато проблем, якщо працювати на совість. А такі Рози, Місцеві та Петри ... не думаю, що самі без грішка за душею, видно, дивляться на світ з тіньового боку.
17 Вересня 2018, 23:52
Кругом пише ліс народне багатство а на ділі то багатство Кузмечів,Грицаів,Павляшиків і таких як вони
18 Вересня 2018, 01:03
А що декого за живе заділо. Базарників то тут взагалі не розумію до чого приписували. А грішків у вас напевно немало. Гуляють за ліс. А за все відповідати прийдеться .
18 Вересня 2018, 01:28
Знайдіть в мережі жінку Грицая.Так вона то в ІТалії була,то на Кіпрі.А ви далі гостюйте в них на гостинах їжте смачненький кулешик.
18 Вересня 2018, 12:47
всі професійні свята відзначати в парку і День учителя і Дні медика,суду,прокуратури,і т.д.Кращого дебілізму не придумаеш.День міста, купи п!яних вештаються парком безупину.Куди ми котимось???
18 Вересня 2018, 13:48
Ліпше ті лісники хвалилися гектарами створених лісових культур, рубками догляду за лісовими культурами,а не совковими святами та боротьбою з тролями на сайті.
18 Вересня 2018, 20:10
Чому замовчують той факт що у четвер перед цим святом загинула людина яка пішла пиляти сосну в районі Обзира.
19 Вересня 2018, 06:44
Ужас!
19 Вересня 2018, 06:44
Ужас!
19 Вересня 2018, 13:12
Базарники самі собі заробляють, а ці фрукти розбазарюють і наживаються на природних ресурсах, котрі належать усім людям (теоретично). Це дві великі різниці. І відповідати за це прийдеться ще й їхнім дітям.
19 Вересня 2018, 13:15
Покажіть хоч одного лісівника альтруїста
20 Вересня 2018, 15:40
Альтруїст В.Домарецький.