В Осівцях нетверезий сільський голова погрожував рибпатрулю

19 Вересня 2018, 08:10
В Осівцях погрожували рибпатрулю 11727
В Осівцях погрожували рибпатрулю

У селі Осівці Камінь-Каширського району Волинському рибоохоронному патрулю погрожували місцеві мешканці. Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Перед цим з водойми інспектори витягнули 10 сіток, загальною протяжністю понад 700 метрів. На березі в той час їх чекав натовп на чолі з сільським головою села Осівців Андрієм Михаликом. 

Інспектри кажуть, що більшість чоловіків була у нетверезому стані, не надто адекватно поводив себе очільник громади. 

«Сільський голова – це 100 відсотків, що був у нетверезому стані, оскільки було чути запах спиртного, мова агресивна, очі червоні», – переконує головний державний інспектор Волинського рибпатруля Сергій Токарчук в ефірі 12 каналу.

Чоловіки стверджували, що зарибнили водойму, тому мають право ловити тут сітками. Хоча жодних документів, які б підтверджували не показали. Водойма природня, це озеро Грудківське.

Декілька років тому рибохоронний патруль вже мав тут непорозуміння із місцевим священником. Тоді той визнав свою провину і сплатив штраф.

Цього разу інспектори сподіваються, що справа не закінчиться лише адміністративним покаранням. Адже захисники фауни подали до суду за вчинення опору, пошкодження форми та нанесення тілесних ушкоджень.

Коментарі
19 Вересня 2018, 11:40
ото результат децентралізації сміття прибрати сільська рада не може а тут вони громада
19 Вересня 2018, 12:25
Шановна редакція сайту,викладіть будь-ласка відео,нехай люди побачать п"яні лебські морди.Зарибнювало водойму дуже багато людей на протязі трьох років,це і місцеві рибалки і жителі району,а ця сволота вирішила,що воно в селі цар і Бог і може безконтрольно надалі браконьернічати.Сільські голови повинні боротись з браконьерством,а не перешкоджати рибохороні.То піп сітками рибу ловить, то сільські голови ,а рибалки нехай купують мальок.Коли ПОНАЖИРАЕТЕСЬ???
19 Вересня 2018, 13:00
Познайомте ближче з героями фото викладіть . Кілька років тому священник з кількома парафіянами мали конфлікт з штундами за озеро і сільський голова також був причетний тільки здається то був інший , цікаво де він дівся?
20 Вересня 2018, 01:06
Гроші збирали всім районом а не тільки сільські!!!Я думаю що списки і досі є хто скільки зібрав (скільки село і скільки район)Проте сітки ставити це задуже..Вважаю,що дії голови та його дружків повинні розглянути компетентні органи.Бажано впаяти по повній щоб більше не кортіло!!!
20 Вересня 2018, 01:09
Нічого він не погрожував, грав на публіку.
20 Вересня 2018, 01:28
Раніше хай розберуться перед тим як на когось спихати
20 Вересня 2018, 12:39
Михалик алкаш
20 Вересня 2018, 12:51
Лебці вони і в Африці лебці
20 Вересня 2018, 13:28
Лебці - то не населення Грудків чи Осівців, то навіть не "національність", лебці - то ДІАГНОЗ!
20 Вересня 2018, 14:13
Факти масової алкоголізації жителів Ольблє більш сумні, чим браконєрство.
20 Вересня 2018, 14:46
давно не було таких веселих новин :)
20 Вересня 2018, 16:16
Для ту* пих. Лебці - це люди лебеді. Назва від лебедів які мешкають на озері.
20 Вересня 2018, 16:18
Варто прочитати історію і походження назви
20 Вересня 2018, 18:43
І це де про лебедів-лебців написано?
20 Вересня 2018, 18:46
Нічого дивного, він постійно п'яний, таке враження що воно пяним родилось. Знаю його із студенських років, якби не було дядька при владі, то не відомо ким би воно було зараз , і чи було би взагалі.
20 Вересня 2018, 18:48
дійсно, ану просвіти нас про етимологію слова "лебець"? Сам(сама) придумав(придумала) про лебедів?
20 Вересня 2018, 19:10
Зайди у вікіпедію і прочитай історію села. Джерела теж є
20 Вересня 2018, 19:18
ні, як можна такого притормозяного у владу вибирати?Ну це ж якесь чучуло ,що ледь язиком ворушить....Був би я жителем цього села, мені соромно було б.
20 Вересня 2018, 20:32
За совка масова алкоголізації зачепила Нуйно, а нині російський мір зачумив лебців і, напевне, ще чимало сіл.
20 Вересня 2018, 21:43
Відео з ютуба де??
20 Вересня 2018, 22:43
я ж кажу - алкаш і красавєц ))
21 Вересня 2018, 00:45
даааа... видаляють посилання на ютуб ,де Михалик геть з катушок з'їхав на ґрунті алкоголізму....<br/>Тоді в ютубі в пошуку наберіть &quot;Голова села Осівці- в ударі ч.2&quot; - поржете з дебіла п'яного
21 Вересня 2018, 01:18
в коханого криша поїхала пора висиляти на вулицю
21 Вересня 2018, 04:54
А озеро в яку сільраду входить осівці чи грудки чи навпіл
21 Вересня 2018, 10:43
Як таке чудо можна було головою вибирати????Осівчани, ви вапшє того трохи?????Так він жє капєц дебіл!!!!!!))))))))рЕспект і уважуха інспектору Токарчуку.!!!!Приклад для всіх інспекторів,як потрібно працювати!!!!!!!!!!!!
21 Вересня 2018, 13:42
Ви хоч знаєте з чого все почалось?І, що сказав інспектор Михалику іще на грудківській стороні, образивши його ібізвавши негарним словом, навіть один хлопчик це почув, і сам голова туди не прийшов, а ми жіночки передзвонили, що невідомі плавають на лодці. Голова навіть запропонував зайти в сільську раду інспектору.
21 Вересня 2018, 14:24
&quot;Голова навіть запропонував зайти&quot;- то він у вас вапшє вічливий.А уявіть скільки ще хлопчиків почує його матюків в ютубі.Стид вам осівчанам.
21 Вересня 2018, 14:40
не осівчанам а лебцям
21 Вересня 2018, 14:46
Район зарибнює, а ловить сільський голова сітками)))) Краще б срач біля озера прибрали, а то де пють там і серуть.
21 Вересня 2018, 14:47
Взнаю Андрюху. Він завжди ішов на пролом нікого і нічого не боявшись. Виражений холерик.
21 Вересня 2018, 16:42
на місці інспектора,я б вусатому і &quot;сільському&quot; прострелив ногу,щоб не пристягували руки.
21 Вересня 2018, 18:49
Михалік веде себе як генеральний прокурор в аеропорту Франкфурта. Правда, на той час Луценко займав посаду міністра МВС. Луценку можна,а Михаліку - ні ???
21 Вересня 2018, 20:20
А чому не можна?
21 Вересня 2018, 20:56
Населення Ольбля-Лядського — міщани і купці містечка Каменя-Каширського у далеку давнину називали «лебедями», а сьогодні називають лебці (Вікіпедія)...Коли до приходу цього голови сітки стояли в три яруси ,обплетені електровудками,то ніякого рибнадзору не було...А коли жителі сіл та рибалки району,на чолі з сільськими головами більш менш навели порядок з браконьєрством , з'явились слуги народу на озері...можливо вони свої сітки витягують. Знаю,що голова став не на захист браконьєрів ...а причиною такої поведінки ставі початок розмови з рибпозором і брехуном ...і хто кого перший почав ображати,і рахувати себе царем бо Він з губернії... Ви запитайте у жителів села,як вони відносяться до голови, а не кидаєтесь лайном в якому стоїте. А цьому рибпозором фільми знімати а не природу захищати, картинно зняв сюжет. А біда в тому,що поменшало на озері браконьєрів і немає кому викуплять в них сітки от і зляться , шукаютт
21 Вересня 2018, 21:18
З 25. 10. 2014 року черговими виборами, сільським головою став, Михалик Андрій Васильович, який зробив величезний вклад у розвиток, покращення і розцвіт села. Очистка озера, будування відпочивального комплексу біля озера, безпосередньо впливав на будівництво школи. Це також написано в Вікіпедії розділ Сучасність
21 Вересня 2018, 21:18
З 25. 10. 2014 року черговими виборами, сільським головою став, Михалик Андрій Васильович, який зробив величезний вклад у розвиток, покращення і розцвіт села. Очистка озера, будування відпочивального комплексу біля озера, безпосередньо впливав на будівництво школи. Це також написано в Вікіпедії розділ Сучасність
21 Вересня 2018, 22:03
Самий перший браконьєр - це алкаш Михалик і його собутильніки . Це їхні сітки витягнув рибнадзор - ось і вийошуються як лебські воші на гребінці ...<br/>А озеро зарибнювалось не тільки за лебські гроші ..І той дебіл Михалик це чудово знає і бздить через , бо получить пі..люлєй від інших рибаків...
21 Вересня 2018, 22:48
Скоріше це інші рибаки більше не доїдуть до лебського озера
21 Вересня 2018, 22:49
Ти уважно читай за чиєї допомоги наведено лад...та рибаків району. Ви всі мені нагадуєте москалів, які говорять тільки про проблеми України і як все в нас погано,а що самі в лайні по горло Ви не помічаєте,Вас хвилюють проблеми лебців . А куда вся вилучена риба та сітки ідуть???...Мабуть в дитячі садочки риба!!! а сітки таким же браконьєрами справляють за ту ж водку, а рибу на закуску. Ніхто не проти,щоб оберегались водойми від браконьєрів, але треба називати речі своїми іменами. Михалик кришує браконьєрів!!! Ні він просто врізав пайку таким рибдозорам. Доречі скільки рибалок з району в рибнадзорі??? Які водойми зарибив цей рибнадзор в районі ?Я не підтримую Михалика міг би себе стримати...А ви дивитись ,як це брехлива істота бреше,не пред'явивши жодного документа на перевірку,а сказавши ,що треба то вони потім напишуть вірите гарній картинці,як і завжди...і маєте те що маєте.А добро , сидячи в лайні не помічаєте. В мене прохання не їдьте на лебщину, бо лебці алкаші,живуть в смітті ,всі браконьєри,так що можна попастись в сіті і вас зариють в смітниках,або просто візьмуть на закуску
21 Вересня 2018, 23:59
Ти сам бачив, куди це все їде??? Вилучені сітки і риба?<br/>&quot;Михалик врізав пайку рибнадзорам &quot; - не смішіть рибу в лебському озері))<br/>А чого це рибалки мають бути в рибнадзорі?? Хіба це громадська організація на зразок ДНД ?))
22 Вересня 2018, 00:04
Я тільки і читаю, що дибіл, Михалик дибіл. В вас, що якась неповноцінність переслідує, чи ви йому чомусь заздрите? Можливе дибіл(ка)ти в твоєі мами. Михалик після вас, що приізжають на озеро сміття і ваше лайно прибирати не буде бо він втомився це робити після кожного свята з своіми друзями. Якщо вам щось неподобається то нвіть і не суньте носп туди. І не думаю, що молодь села і інші можуть дозволити щоб інші рибаки, як ви написали дати пі...люлєй. Мало віриться в це - повірте мені.
22 Вересня 2018, 01:02
та на хер нада твоє засране вами озеро... купайтесь самі в своєму болоті з Михаликом..
22 Вересня 2018, 01:04
Бачу той Михайлик перевищив свого вчителя Р.Кухтея.
22 Вересня 2018, 02:02
Де ви були коли озеро було пов'язано сітками і електровудками. Вам це вигідно було. Бабло на тому шибали. А зараз Михалик навів порядок,врізав вам пайку то ви не можете наїстися.
22 Вересня 2018, 02:46
Можна зараз казати , що хоч:спровокували, образили, малька за свої гроші купили, село розцвіло. Я не «лебідь» тому не можу стверджувати скільки хорошого Михалик і його молода команда (як той дядя в трусах наприклад) зробило щось для розквіту лебединого села.Я відкину своє особисте відношення до цього пана, бо знаю його років 10 і тверезим ,чесно ,ніколи не бачила . Але я бачу відео , де рибнадзор веде себе повністю адекватно і виважено, нічим нікого не провокує, і бачу повністю неадекаатного сільського голову, хай навіть і у відпустці,який веде себе як бидло. Якщо правда на стороні цього лебедя , якщо рибнадзор порушує чинне законодавство чи права громади, то чому не викликає поліцію, прокуратуру, не фіксує на відео порушення, чи на телефон ще не заробив бідолаха?
22 Вересня 2018, 04:26
І закинув Андрій сітки , і зловив він рибку! Іще раз закинув і зловив ще одну рибку! І третій раз закинув сітку і висунув катер -і три бажання рибінспектора виконувати не став. Через це став зіркою Ютуба . Основними завданнями Держрибагентства є:<br/><br/>1) реалізація державної політики у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та ВІДТВОРЕННЯ водних біоресурсів .Цікаво щодо відтворення,скільки коштів виділено для цього...Тут найшла коса на камінь, якийсь місцевий чинуша не прогнувся над губернським,і останній вирішив попробувати себе в кіножанрі і склав сценарій,як йому перешкоджають працювати ...А працювати потрібно було коли люди замість Вас люди чергували, коли різали і палили човни тим хто рішив обдурити громади . Вас попросили лише пред'явити документи , щоб ідентифікувати хто Ви і що робите на озері, а ви соплі розвісили, бо Вас обідили. Щось запустити в водойму зась, а контроль, коли практично за Вас зроблена робота , тими самими головами ...то ви на коні...І ще після цього в вас язик підіймається,що голова кришує браконьєрів.Ганьба!!!
22 Вересня 2018, 11:16
Прохання до правоохоронців. На яке покарання &quot;тягне&quot; така поведінка пересічного громадянина і &quot;сільського голови&quot;.
22 Вересня 2018, 11:36
та все вам показували і розказували ..Але у тебе з Михаликом залиті очі самогоном і нічого вам не видно ...
22 Вересня 2018, 11:45
Якщо твій кумир (і собутильник) Михалик такий &quot;організатор&quot; по зарибненню озера і догляду за ним ,то чому він не може організувати таких самих синіх &quot;півзахисників&quot; , щоб у своєму селі зробили дорогу? <br/>Чому він не робив нічого ще у 2010 році для того , щоб розпочати будівництво школи у своєму рідному селі ,коли був главним ригіаналом і першим замом голови РДА????? <br/>Відповідь проста: ТОМУ ЩО АЛКАШ!!!
22 Вересня 2018, 13:53
Михалик не мій кумир і не собутильник, я його знаю трохи більше ніж тебе і я на відміну від тебе не вживаю. І він будучи замом, зробив частину дороги в своєму селі. Я його не захищаю,а просто хочу донести людям,що не можна судити людину по одному вчинку,який він зробив а поставити себе на місце того, за ким спостерігаєте і не виносити вердикт «алкаш», не розуміючи, які саме обставини змусили «алкаша» діяти саме так, а не інакше. І доречі ...я тебе також ще ніразу не бачив тверезим і навіть не думав,що ти вмієш писати
22 Вересня 2018, 15:32
Чому не може організувати людей,щоб зробили дорогу...? Ти хоч думаєш,що ти пишеш?А ти чому не організував?Чи ти йому дав гроші,щоб люди зробили дорогу.Кілометр дороги стоїть більше &quot;ляма&quot;...До чого тут твоя організація?
22 Вересня 2018, 17:47
А я знаю Михалика дуже давно і не як собутильніка, слава Богу)))<br/>І весь час таким як зараз ))<br/>Якби не бідони самогону ,за які його обрали головою - то був би він ніким ...
22 Вересня 2018, 20:13
Де ви були, де ви були в 2016році.А хто ставив сітки на озері в три ряди роками,не михалик зі своею братіею,чи може рибохорона постійно приіздила з Луцька і займалась браконьерством???Навіщо писати дурню,що лебці прищемили хвіст рибінспектору.Як раз хвоста треба прищемити браконьерам.Ніякоі заслуги михалика та іщика в тому,що не ставлять сітки в озері немае.Якби не молодь двох сіл та рибалки-ентузіасти то все як було і надалі продовжувалося б.Просто молоде покоління не таке дурнувате,як іх батьки-алкаші.Два сільських голови залізли в кишеню власноі громади покриваючи браконьерство і в нормальній цивілізованій краіні за такі речі вже на другий день пішли б з посад,а тобі ще хочеться виправдовувати цих чудаків на букву М.
22 Вересня 2018, 21:21
&quot;Коли до приходу цього голови сітки стояли в три яруси ,обплетені електровудками,то ніякого рибнадзору не було...&quot; - Це період такий був що, Коржан і інші рибінспектори мало їздили. А сітки ці ставили ті ж жителі двох сіл, а не хто інший. Головними браконьєрами були і я бачу по відео і осталось ті ж люди. Це Кокотиха з чоловіком, чоловік в трусах, Михайлик з жінкою...і його компанія. Коли ви вже понажираєтесь? Коли риба йшла на нерест вони ж з сітками, тазіками, вилами душили рибу. Якби не обізнана молодь і рибаки-ентузіасти ніякого зарибнення і риби в озері не булоб.
23 Вересня 2018, 10:23
Люди добрі!!!Схаменіться!!!Я Андрія Михалика знаю уже давно....Знаю як культурну добропорядну людину.,Він добрячий ,чесний...і стриманий,Це ж потрібно так розізлити людину , щоб він таке сказав!!!Ті рибнадзори понагліли,землі під собою не чують,,що хочуть то і роблять....А на рахунок того ,що він випив....ти ,,рибнадзоре,,,звідки це взяв?...може ти був пянй?...А якщо Андрій припустимо і випє,то пробачте він в одному місці має більше розуму як дехто в голові ,А чесно то тепер всі пють.....і це не заборонено законом..Мають здоровя хай випють...а ,,,АЛКАШЕМ ..обзиває його той хто сам АЛКАШ...
23 Вересня 2018, 12:10
Ну що не фраза на захист Михалика - то &quot;перлина&quot; ))<br/>&quot;Знаю як культурну добропорядну людину.,Він добрячий ,чесний...і стриманий,&quot; - чудово , чудово!!<br/>&quot;Це ж потрібно так розізлити людину , щоб він таке сказав!!&quot; - ага ,Михалика розізлили так, що він ще й напився перед цим до чортиків))<br/>&quot;рибнадзори понагліли,землі під собою не чують,,що хочуть то і роблять.&quot; - ти бач , які нахабні ті рибнадзори , що хотять , те і воротять ,кляті! А ти забув ,як Михалик у 2010-2013 роках будучи першим замом в РДА , так само без будь яких підстав звільняв людей з посад ??? Можливо , його тоді теж &quot;розізлили&quot; і він мусив ТАК робити???<br/>ну а ця фраза - взагалі &quot;ШЕДЕВР&quot; твого тупорилого &quot;захисту&quot; : &quot;А якщо Андрій припустимо і випє,то пробачте він в одному місці має більше розуму як дехто в голові ,А чесно то тепер всі пють.....і це не заборонено законом.&quot; )))<br/>Здається, що це писав сам Михалик)))
23 Вересня 2018, 12:22
Чесний,добрячий,стриманий,культурний-це про кого???Відкрий очі та подивись відео.
23 Вересня 2018, 20:50
Тут важливо не те, що в хлопа залежність від алкоголю, а його поведінка номенклатурника
24 Вересня 2018, 02:45
Правильні слова і вчасно сказані<br/>Інтелігентна людина повинна інколи напиватися,щоб витримати спілкування з дураками!!! <br/>Ернест Хемінгуей
24 Вересня 2018, 13:28
А ти в курсі, що Хемінгуей наклав на себе руки. Винуватцем цієї трагедії вважають саме алкоголь.
24 Вересня 2018, 13:44
Я то вкурсі,і знаю,що він не сормився випивати навіть на людях, но це не заважало йому писати чудові твори .А ще мені відомо ,що найбільший філософ Діоген ніколи не міг відмовити собі у випивці. Однак, як не дивно, алкогольні напої абсолютно не заважали йому пізнавати істину, робити нові відкриття і логічно мислити. Ця людина, незважаючи на своє згубну пристрасть, зміг дожити до 85-річного віку.<br/>Такий найбільший полководець і цар Росії, як Петро Перший, теж не міг відмовитися від спиртного.<br/>Ще одним шанувальником Бахуса можна назвати князя Володимира, який дуже любив розважальні застілля з розпиванням спиртного.<br/>Не гребував спиртним і Богдан Хмельницький. Він був переконаний, що вино потрібно пити як ліки від різних проблем. Саме тому в історії прославився, як любитель п’яних святкувань. Так що дехто на пяну голову робив і робить більше великих справ ніж хтось на свіжу...
24 Вересня 2018, 13:44
Я то вкурсі,і знаю,що він не сормився випивати навіть на людях, но це не заважало йому писати чудові твори .А ще мені відомо ,що найбільший філософ Діоген ніколи не міг відмовити собі у випивці. Однак, як не дивно, алкогольні напої абсолютно не заважали йому пізнавати істину, робити нові відкриття і логічно мислити. Ця людина, незважаючи на своє згубну пристрасть, зміг дожити до 85-річного віку.<br/>Такий найбільший полководець і цар Росії, як Петро Перший, теж не міг відмовитися від спиртного.<br/>Ще одним шанувальником Бахуса можна назвати князя Володимира, який дуже любив розважальні застілля з розпиванням спиртного.<br/>Не гребував спиртним і Богдан Хмельницький. Він був переконаний, що вино потрібно пити як ліки від різних проблем. Саме тому в історії прославився, як любитель п’яних святкувань. Так що дехто на пяну голову робив і робить більше великих справ ніж хтось на свіжу...
24 Вересня 2018, 16:32
ЦІла артилерія заступається за Михаликом!!!!Та прозвіть його МИхалик Хемінгуей!!!!)))))))))))))))
24 Вересня 2018, 20:12
Блін... Так ці коментарі на відео підуть на користь молоді.Вони взнають про африканську країну Буркіно-Фасо , що в перекладі означає &quot;батьківщина чесних людей&quot; із столицею Уагадугу, також дізнаються про американського письменника, лауреата Нобелівської премії Ернеста Хемінгуея, можливо їм захочеться прочитати його твір&quot; Старик і море&quot; ще зацікавляться Петром Першим, Богданом Хмельницьким а також взнають, що Бахус Бог вина у древніх римлян та греків. Навіть самому рибнадзору буде цікаво почитати ці коментарі і взнати дещо багато цікавого і не тільки про Михалика
24 Вересня 2018, 21:16
мені не потрібно відео дивитись....я з ним спілкуюсь кожен день і мені краще знати хто є Андрій!!!! ...А тебе заіло , що тебе чи твойх родичів звільнили колись?...просто не звільняють значить заробив...а ти тепер мстиш,То є огидло і підло!!!!
24 Вересня 2018, 21:23
Забув про давньогрецького філософа Діогена. І як подібна зустріч Михалика з рибнадзором ,як Діогена з Олександром Македонським .Хто про це не знає я можу розповісти.<br/>Завойовник Греції, Олександр Македонський власною персоною в компанії свого війська наближався до оселі філософа, оселею якого була дерев'яна бочка.Вельми цікаво було великому завойовнику власними очами глянути та поспілкуватись з великим філософом, слава про якого лунала по всій Греції. <br/>- Я великий цар Олександр, – скромно промовив Олександр.<br/>- А я пес Діоген. Гав, гав. – ввічливо прогавкав Діоген.<br/>- Чого ж ти пес? – здивувався Олександр<br/>- Хто щось дасть, тому виляю, хто відмовить – облаю, хто злий – вкушу.<br/><br/>Олександр був глибоко вражений простотою та аскетизмом Діогена, він вирішив його чимось нагородити:<br/>- Проси що хочеш, все виконаю, – заявив Олександр, зі скромністю властивою всім великим царям.<br/>- Відійди в сторону, ти мені сонце заступаєш., – відповів Діоген, і далі, як ні в чому не бувало, продовжував ніжитись на сонечку…після цих слів Олександр сказав:&quot; Що якби я не був Македонським , я б хотів би стати Діогеном. Мабуть і наш рибнадзор, зараз хотів би стати Михаликом. І пожалів про ті слова,які він на початку сказав йому, не на камеру, обізвавши Андрія, який розмовляв з ним ввічливо, х..лом, майже як Путіна, чомусь він про це не згадав в відео і про те хто кому заважав працювати...А там... Остапа й понесло!!!
27 Вересня 2018, 02:47
Дюша взагалі приблатньонний, з ланцом на шиї, джинсових споднях, світерок моди регіоналів, сумка через плече, підстрижений.
27 Вересня 2018, 15:37
придурки усі
27 Вересня 2018, 15:39
Сами нормальни люди живуть в Осівцях
27 Вересня 2018, 15:40
Сами нормальни люди живуть в Осівцях щого псіхуєте
27 Вересня 2018, 18:17
Писати навчися без помилок,нормальни людино
05 Жовтня 2018, 02:03
Я вірю в БОГА,і я не зобов'язаний всім вам доказувати,що жодного &quot;кривого&quot; чи образливого слова я не сказав михалику,але люди нічого поганого і грубого я йому не сказав і не зробив.Зверху все бачать!!!