У 23-му окрузі 5 нових кандидатів

18 Червня 2016, 11:54
2785 Джерело: epizod.ua

У 23-му виборчому окрузі з виборів народних депутатів України зареєстровано 5 нових кандидатів: 4 – шляхом самовисування, 1 – від політичної партії.

Відповідне рішення Центральна виборча комісія прийняла під час чергового засідання у п’ятницю, 17 червня, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Зокрема, ЦВК зареєструвала кандидатами у народні депутати України у виборчому окрузі № 23 Любов Балицьку (самовисування), Ольгу Зирянову (партія «Солідарність жінок України»), Валентину Малькову (самовисування), Олександра Орла (самовисування) та Ігоря Рицка (самовисування).

Балицька Любов Антонівна, народилася 7 серпня 1984 року в місті Камінь-Каширський Волинської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник Камінь-Каширського районного відділу державної виконавчої служби, Головне територіальне управління юстиції у Волинській області, безпартійна, проживає в місті Камінь-Каширський Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

Зирянова Ольга Леонідівна, народилася 4 липня 1963 року в місті Чірчік Ташкентської області, Узбекистан, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ «Бізнес Аудит Консалтінг Саксес», безпартійна, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія «Солідарність жінок України».

Малькова Валентина Миколаївна, народилася 11 жовтня 1954 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, пенсіонерка, безпартійна, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Орел Олександр Миколайович, народився 16 листопада 1969 року в місті Рівному, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Рицко Ігор Йосипович, народився 10 червня 1978 року в місті Луцьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, проходить військову службу за призовом під час мобілізації, старший офіцер відділу, військова частина ПП В 3629, Збройні Сили України безпартійний, проживає в місті Луцьку, судимість відсутня, самовисування.

Нагадаємо, що ЦВК відмовила в реєстрації кандидату від «Самопомочі» Михайлу Імберовському.

Коментарі
18 Червня 2016, 15:10
Ото клоунаду влаштували на окрузі - замість реальних справ. Пнуся туди не знаючи куди і для чого.
18 Червня 2016, 15:40
От нарешті норманий кандидат Любов Балицька, людина яка обізнана і в юриспрунденції і в політиці. Всі інші технарі від Палиці.
18 Червня 2016, 15:44
Сім я Балицької має безпосереднє відношення до Самопомічі, чоловік рідньої сестри Балицької Богдан Пташник є помічником нардепа Семенченка. Цікаво-Цікаво.Що далі???
18 Червня 2016, 15:50
Все правильно вона із середовища патріотів, тим паче що вона наша землячка.
18 Червня 2016, 15:53
Добре, що від Камінь-Каширського хоч хтось один вирішив боротися за свій край. Вовку регіоналу в даному випадку треба здати задню.
18 Червня 2016, 16:46
Впевнений шаг. Що далі буде відбуватися, вибори стають цікавимо. Балицька реальний кандидат, одні питання землі вирішенні нею в місті чого варті. Всі інші тєхнарі, продажні шкури та щей без освіти.
18 Червня 2016, 17:11
Вовка гнати в шию і закрити бізнесові структури бандитів. Ми за Балицьку-сильний юрист, дипломат, порядна людина і сильна.
18 Червня 2016, 17:13
Пані Любов я Вам направляю свої координати на сторінку в Фейсбуці і готова з агітувати за Вас на громадських засадах, дружі мої допоможуть. Ви наша землячка, ми за Вас.
18 Червня 2016, 17:14
"Вовку регіоналу в даному випадку треба здати задню."- не смішіть мої капці)) Перед ким Вовку давати задню - перед Балицькою, бо вона якийсь керівник вже неіснуючої виконавчої служби?? Які ще на хер земельні питання вона вирішила?Хіба тільки собі...Така сам й "патріотка" - сестра дружини Пташника, який є помічником семенченка ( кості грішина) )))
18 Червня 2016, 17:38
Згадай її недавню статтю за місцевий ринок і махінації з землею, спитай в Бондаря хто скасував спонсорську допомогу за надання земельних ділянок в місті. Де були депутати і де зараз вони. Що зробили. А та без депутатського мандата встигає скрізь. Уявляєш, який буде порядок в місті, як стане нардепом, побачиш, що стане. І вовка саме пан Пташник поставив на місце. Вали з своїм Вовком подалі з міста, бо люди за його підкуп виборців роздеруть. Не позорься, коли хлопці помирали на майдані за Україну, воно не вийшло з регіонів. Він взагалі після цього не має право появлятися на очах людей. Вбивця молодих душ.
18 Червня 2016, 17:40
А Вовк і хоче втекти подалі в раду з міста, і від кримінальної відповідальності за махінації в спецлісгоспі хоче втекти. Справа не закрита. Тільки хто за те бидло чи за Палицю проголосує.
18 Червня 2016, 17:50
Невже хтось за рига буде голосувати чи за Палицю??? Для чого ті школи що будує Палиця, якщо ще чучуть і наш край зникне з лиця землі. Одумайтеся. А привід для того це те, що в нашій місцевості знайшли алмазні родовища і пан Порошенко на їх зазіхає. Хто Палицю призначав головою ОДА в Одесі-пан Порошенко. Люди одумайтеся і візміть керівництво в свої руки. Пирожик технарь від Палиці, він є його заступник.
18 Червня 2016, 18:19
А керівництво району підтримає свою жительку Балицьку??? Інші не обговорюємо, бо появилися в момент виборів.
18 Червня 2016, 18:31
Тут рига даже не достойно згадувати. Костаневич це не та за яку ми віддавали життя, продажна шкура. Хотілось побільше інформації про Балицьку.
18 Червня 2016, 19:25
За Балицьку однозначно і знакомих буду переконувати. ВСІ на вибори, всі за Балицьку
18 Червня 2016, 20:16
я за Вовка. нуй і що регінал так і регінал. всеодно нічьо не міняється
18 Червня 2016, 20:24
Основне, щоб не продалися і були на виборах. Хай Бог допомагає справжньому, а не справжніх ставить в куток на горох. Справжні тримайтеся. Ті хто підкуповує-проваліться крізь землю.
18 Червня 2016, 21:25
продадуться Констанкевич чи Палиці.
18 Червня 2016, 22:02
Вже втомилися і від Свободи. Хто Пирожика бачив до виборів в районі і що він зробив для жителів??? Задовбали всі
18 Червня 2016, 22:03
А що Козік Свободівський зробив для району???
18 Червня 2016, 22:30
Так Козік і не балотується до Верховної Ради, але чомусь декому скрізь ввижається , як Вовк))
18 Червня 2016, 22:50
Тож Вовк платив Козіку-одне обличчя. Як зараз буде на двох працювати- на Пирожика і на Вовка
18 Червня 2016, 22:52
До чого тут Козік??? Давайте будемо говорити про кандидатів і бажано про своїх, я думаю саме земляків треба підтримати
18 Червня 2016, 22:54
Дешева брехня)) Ти вже раніше про це писало))
18 Червня 2016, 23:04
НІКОЛИ не чув ніде про ту Балицьку...Вона часом не родичка того приватного стоматолога-хапуги , який дере три шкури за пломбу,яка потім через день випадає?? Ото вже ж і "середовище патрійотів" , халтурщики...
18 Червня 2016, 23:12
Ти мабуть не земляк. Якщо був на майдані, значить знаєш Балицьку, а стоматолог Балецький даже не однофамілець. Мабуть регіонал-вони ж всі тікали з майдану.
18 Червня 2016, 23:19
О, то Балицька на Майдані була?? Так вона ж держслужбовець..
18 Червня 2016, 23:21
Хто така Балицька зі своим Пташником? Як людина
18 Червня 2016, 23:36
Що ви тут влаштували срач? Зхотіла моль про себе заявити - нехай попищить!
18 Червня 2016, 23:51
А потім шубу зжере))
19 Червня 2016, 00:36
Балицька - це дівоча фамілія цієї &quot;патріотки&quot;.Цікаво, чому не взяла прізвище чоловіка і не стала Кравченко? <br/>Чоловік Балицької Олександр Кравченко працює в комунгоспі, який очолює Ігор Каденчук, депутат міськради від УКРОПу . То хто на кого працює?? Скоріше Балицька є технічним кандидатом від Констанкевич, аніж від Самопомочі.<br/>Та й сама Балицька не так просто попала на посаду начальника каміньскої виконавчої служби ще при Вовку, при регіоналах . Усі пазли сходяться в цієї &quot;патріотки&quot;.І грошики на вибори їй скоріш за все підкинув Палиця. Адже відомо, що саме Палиця в Луцьку скупив всю Самопоміч з потрохами. Тому в Камінь-Каширському районі Самопомочі немає взагалі
19 Червня 2016, 01:22
Чоловік Балицькох працює в автодорі і під Каденчуком ходити не буде бо закінчив найпрестижніший вуз країни на від міну від тупого Палиці Каденчука. Не сри тут.
19 Червня 2016, 01:24
На керівних посадах Балицька працює з 2006.
19 Червня 2016, 01:27
Ба лицька єдиний керівник району вас не побоялася і вийшла на майдан.Молодець.
19 Червня 2016, 01:29
Регіонали та Укроп не старайтеся Балицька буде депутатом.
19 Червня 2016, 01:41
Дурень думкою тішиться як і шанувальники молі.
19 Червня 2016, 02:32
Любов Антонівна нехай допомагає Вам Бог.Ви нам потрібні
19 Червня 2016, 02:44
Балиць депутат в межах бобка і вероніки. Хаххххх
19 Червня 2016, 02:44
Балиць депутат в межах бобка і вероніки. Хаххххх
19 Червня 2016, 03:10
Не злорадствуй, бо від таких ухмилок скоро твої діти за тебе продажного будуть в наймах
19 Червня 2016, 09:59
Почитала тут про вашу Балицьку: &quot;Балицька ..обізнана і в юриспрунденції і в політиці, сильний юрист, дипломат, не побоялася і вийшла на майдан..&quot; Смішно ))<br/>А може ваша балицька ще в АТО воювала???)) Може вже хватить так тупо брехати??))
19 Червня 2016, 12:33
Та та балицька тупа як доска, фахівець йопт в юриспруденціі... Ноль без палочки
19 Червня 2016, 12:50
Якщо в такому віці 9 років на керівних посадах-не тупа та щей з простої сім ї
19 Червня 2016, 12:53
Інші не фігурують в коментах.Чому Балицька??? Буде депутатом побачите
19 Червня 2016, 13:13
Шановні Ви передусім подумайте за район де він буде в 17 році коли прийде час приймати рішення по об&quot;єднаному району. Ось тоді ні Балицьких, ні Вовка ні інших не побачите перед своїм носом, о побіжите до &quot;Укропу&quot; та &quot;Свободи&quot;.
19 Червня 2016, 13:31
від 0.5 до 0.8% голосів &quot;малувато&quot; для проходження, але Балицька свою роботу зробить і Констанкевич в дамках.
19 Червня 2016, 13:31
від 0.5 до 0.8% голосів &quot;малувато&quot; для проходження, але Балицька свою роботу зробить і Констанкевич в дамках.
19 Червня 2016, 14:29
Куди вона лізе та Балицька, освіта не є показником. В роботі ви іі бачили. Фахівець на нівець
19 Червня 2016, 14:33
Балицька взяла паро рублів від палиці так само як пирожик щоб від кирди голоса відтянути...арифметика проста.
19 Червня 2016, 14:33
Балицька взяла паро рублів від палиці так само як пирожик щоб від кирди голоса відтянути...арифметика проста.
19 Червня 2016, 15:36
Такі тупі юрістки і каднідатки як балицька палиці на хер не нужни..
19 Червня 2016, 17:42
Балицька єдина кандидатка і вона буде переможець. Укропівці та регіни захлиніться. 30 відсотків візьме. Побачите
19 Червня 2016, 17:44
Назвіть альтернативу Балицькій в районі.Не знайдете.Голосуйте за чужих
19 Червня 2016, 18:11
Люди лише проголосувавши за Балицьку К-КАШИРСЬКИЙ БУДЕ ЦЕНТРОМ ПРИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ, РАЙОН МАЄ МАТИ 90 процентів явки та голосувати за свого за Балицьку.Інакше будемо бідні і безробітні.
19 Червня 2016, 19:25
Бритко читати за ту Балицьку яка вона ас. Реальні кандидати констанкевич- кирда і заруба буде між ними
19 Червня 2016, 19:59
Писати без помилок навчися, а то від тебе бридко регіонал.
19 Червня 2016, 20:00
В сильних людей завжди є вороги.
19 Червня 2016, 21:37
Хлопці на Майдані та на Сході віддали свої життя, для того щоб Україна була демократична держава. Тут появляється Палиця перед виборами і кидає свої подачки, щоб підкупити людей і ще Вовк та Кирда. Люди продають голос а. А потім і Україну продадуть повністю.Домайданівські часи повертається. Балицька наближена до Семенченка та Садового, значить буде з ким піднімати наш край. Вона наша землячка і в її тут дуже велика родина, значить за кордон не втече.
19 Червня 2016, 21:48
Балицька наближена до Семенченка та Садового, значить буде з ким піднімати наш край - це капець)) <br/>Садовий засрав Львів сміттям, бо стирив всі виділені бабки для побудови сміттєпереробного заводу і розбудував за ці гроші партію Самопоміч. А на сміттєзвалищі загинуло під сміттям троє мнсників...<br/>А Костя Грішин (а не семенченко) - ще той аферист і липовий палковнік..<br/>Якщо ж Балицька з ними,то буде вам не Європа, а повна ЖОПА
19 Червня 2016, 22:02
Якби не Палиця , то б в Одесі були би вже сепари, і ніякий грішин-сємєнченко не поміг..
20 Червня 2016, 01:00
Скоро на нашій землі будуть сепари.Палиця та Сус як розпорядника земельних та лісових угідь, що зробили або зупинити незаконну рубку.
20 Червня 2016, 01:03
То Палиця нас захищав щей на Сході. Ахах
20 Червня 2016, 12:42
Балицька додає харизми в ці перегони, нехай щастить.
20 Червня 2016, 16:56
Коментатори Балицької додає дебілізму, а не харизми. Балицька, найми нормальних тролів.
20 Червня 2016, 16:59
Коментатори Балицької додають дебілізму, а не харизми. Балицька, найми нормальних тролів.
20 Червня 2016, 17:53
Не найме Балицька тролів таких дебілів, як ти. Бо підтримають її розумні і ті хто ще здатен зберегти свою землю і Україну. Підтримає Балицьку щей Пташник, адже є її родичем. Вона шанс району вийти на європейський рівень, а не застрягти з Палицею феодалом в смероді. Почни Україну творити із себе, а не продавати її. Хто інших кандидатів бачив в районі до виборів??? Бачили лише Семенченка, Балицьку та Пташника.
20 Червня 2016, 17:56
Хлопці не засуджуйте своїх, ну хто іншим нашим землякам не давав балатуватися? Де інші герої, які хочуть допомогти рідній землі? Допомагайте своїй землячці зберегти район і зробити добро.
20 Червня 2016, 17:56
Хлопці не засуджуйте своїх, ну хто іншим нашим землякам не давав балатуватися? Де інші герої, які хочуть допомогти рідній землі? Допомагайте своїй землячці зберегти район і зробити добро.
20 Червня 2016, 19:56
&quot;Хто інших кандидатів бачив в районі до виборів??? Бачили лише Семенченка, Балицьку та Пташника.&quot; - і де ж ту балицьку хто бачив? Хіба вона займалась хоч якоюсь громадською роботою? Сидить в своєму кабінеті.. А Пташник і Костя Грішин(семенченко) не є ніякими кандидатами...А щоб побачити інших кандидатів - то треба ходити на їх зустрічі.
20 Червня 2016, 22:42
Доки та ходиш на зустрічі з трьома людьми, Балицька вирішує питання районного маштабу, одні земельні питання чого варті. А ти, що зробив. Де результати.
20 Червня 2016, 22:44
Пташник, Балицька та Семенченко-це три людини в програмі одного депутата, ой поки що кандидата. Але все можливо.
21 Червня 2016, 03:32
Уявляє що Балицька депутат- бідні рожі місцевих чиновників і Палиці. Найпрекрасніший момент
21 Червня 2016, 12:25
&quot; Балицька вирішує питання районного маштабу,&quot; - які це ПИТАННЯ аж РАЙОННОГО масштабу(а не маШтабу) вирішує твоя Балицька?)) Центр повіту все одно буде в Маневичах .Це вже ВИРІШЕНЕ питання і без якоїсь там Балицької..
21 Червня 2016, 19:51
Прийде Балицька депутатом і буде центр в К-Каширському.
22 Червня 2016, 18:35
Про передвиборчу програму Вашої Балицької &quot;в точку&quot; написав &quot;Таблоїд Волині&quot;))<br/>Як кажуть &quot;видно пана по халявах&quot;, а вас, підпанків(тупих агітаторів) - по постолах))<br/><br/>32-річна начальниця Камінь-Каширської виконавчої служби Любов Балицька, попри те, що є самовисуванкою, у виборчій програмі чітко демонструє свої політичні смаки. Пише, що поважає таких політиків як «В’ячеслав Чорновол, колишній депутат від нашого округу Антон Бутейко, Єгор Соболєв, Семен Семенченко та наш земляк Ігор Гузь». Є й інші натяки, на чиєму боці виборчого спарингу перебуває кандидатка, типу: «благодійництво – це хороша та потрібна справа, а не шляхи входження в політику».<br/><br/>Структура виборчої програми кандидатки – дещо кострубата. Ліричні вступ та завершення, написані вишуканою мовою та з багатими літературними зворотами, ба навіть із цитатами Ліни Костенко, розбавлені щедрим переліком несистематизованих «питань та задач» (у даному випадку коректніше було б вжити «завдань», адже «задачі» – то переважно питання, які вирішуються методом обчислення; шанувальники творчості Ліни Василівни розуміють, про що я). Загалом, є ще кілька моментів, які дозволяють припустити, що у кандидатки були помічники із написання програми, причому – чоловічої статі. Принаймні, фраза «Я прихильник сильних особистостей в політиці» заставляє про це задуматись, адже будь-якій жінці комфортніше було б сказати: «я – прихильниця».<br/><br/>Якщо по суті, у програмі багато йдеться про збереження лісів, інших природних ресурсів, погану якісь медичних послуг та низькі пенсії. Із оригінальних пропозицій – скасувати пенсійну реформу і «повернути пенсійний вік жінкам 55 років», проводити люстрацію лише щодо корумпованих чиновників, а не всіх – «під лінійку» і «створення ефективної державної програми та створення реабілітаційних центрів для подолання алкоголізму – чуми, яка набирає обертів з року в рік».