Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вісімдесяті повернулися: як у Камені-Каширському англомовну вечірку відгуляли
Вісімдесяті повернулися: як у Камені-Каширському англомовну вечірку відгуляли

Вісімдесяті повернулися: як у Камені-Каширському англомовну вечірку відгуляли

10:30 23.09.2018
1994


У Камені-Каширському пройшла енергійна вечірка, під час якої не лише веселилися, але й вивчали англійську мову. Пише Центр іноземних мов EuroFuture у Facebook.

У приміщенні «Все для дому», де розташували відділення EuroFuture Kаменя-Каширського, діти мали можливість поринути в атмосферу вісімдесятих років з його яскравими барвами. Крім того, малеча відповідала на запитання англійською мовою та вчила нові слова у формі гри. Діти поділилися на дві команди: Future Stars та Radio Kids. Вони активно брали участь у всіх батлах, адже перемога у конкурсі –1000 сонечок. За словами координаторів, всі хто навчається в EuroFuture – знають, що це як мільйон гривень у справжньому житті.

На завершення вечірки, дітлахи отримали свої зароблені сонечка, а ще заохочувальні подарунки – набір пазлів. Окрім того, в кінці свята викладачі здивували розіграшем призів, серед яких були спінер, селфі палка та настільна гра. І, як у справжній школі, не обійшлося без домашнього завдання. Викладачі заохотили дітей придумати власний стиль.

До слова, центр мов EuroFuture вже цілих п'ять років навчає дітей м. Камінь-Каширського англійської.

«Вивчення у поєднанні з невимушеною атмосферою – це новий орієнтир НУШ (Нової Української Школи). Переформатування відбувається на всіх шкільних рівнях. Основна мета розваг у поєднанні з навчанням – це по перше, показати, що предмет не такий страшний і важкий, як може здатися на перший погляд; по-друге – вчитель, що спускається до рівня дитини та може показати себе з іншого боку – швидше знаходить підхід у подальшому навчанні», – говорить засновниця EURO FUTURE Інна Поліщук.


Коментарі
25 квітня
Сьогодні
Вчора
23.04.2019
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин