Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Юлія Тимошенко презентувала Новий економічний курс

19:37 23.09.2018
592

Перехід від кланово-олігархічного устрою до соціальної ринкової економіки, відмова від сировинного типу розвитку заради інноваційного, залучення до управління державою інтелектуалів і підприємців – це завдання Нового економічного курсу, який сьогодні презентувала Юлія Тимошенко разом із провідними фахівцями.

«Наша головна мета – перейти від кланово-олігархічної системи до соціальної ринкової економіки і прискорити економічне зростання з річними темпами не менше 7%», – наголосила лідерка «Батьківщини».

Соціальна ринкова економіка, на думку Юлії Тимошенко, має створити рівні для всіх правила та чесну конкуренцію, знищити монополії, стимулювати розвиток малих форм підприємництва та забезпечити соціальні гарантії для кожного громадянина.

«Ключові елементи соціальної ринкової економіки – гармонійне поєднання вільного підприємництва з інтересами суспільства, рівні правила для всіх, «ні» монополіям, сильна правова держава, соціальні гарантії для кожного, розвиток малих форм підприємництва», – вважає лідерка партії.

Як зазначила Юлія Тимошенко, усі попередні спроби змінити країну – 49 стратегій та 144 реформи – були провальними. Особливо показовою є запропонована президентом Порошенком програма «Україна 2020». За час її втілення економічні показники держави та рівень життя людей лише погіршилися. 80% громадян, за даними соціологів, вважає, що країна рухається неправильним курсом, а міжнародні рейтинги свідчать, що українці є бідними та незахищеними, як ніколи.

«У 2017 році Україна увійшла до 10 найбідніших країн світу за версією Bloomberg. Такого за всю історію незалежності в нас не було. У 2017 році Україна, за звітом Ernst & Young, опинилась на першому місці за рівнем корупції серед країн Європи, Близького Сходу та Африки. Коли ці реляції про боротьбу з корупцією закінчились таким висновком, це потребує спеціального реагування. Рівень корупції, який приховується за гучними реляціями фальшивого патріотизму, – це основа руйнації», – сказала лідер «Батьківщини».

На її думку, головна проблема України – неефективне управління. Десятки виборів та дві революції змінювали лише обличчя при владі, залишаючи недоторканною систему.

Сьогодні, переконана Тимошенко, державі потрібен новий Основний закон – нові суспільні правила, розроблені та ухвалені народом на референдумі, а не політиками у Верховній Раді. Нова народна Конституція подолає двовладдя президента та прем’єра, допустить інтелектуалів до управління державою, зробить владу відповідальною перед суспільством, запровадить реальне правосуддя та сильне самоврядування, наголосила вона. Лише на таких умовах економіка зможе розвиватися, забезпечуючи добробут кожного українця, впевнена Юлія Тимошенко.

«Або ми будуємо новий шлях, або наша незалежність стоятиме під загрозою», – констатувала Голова партії.

Коментарі

Камінь

20:04 23.09.2018

"прискорити економічне зростання з річними темпами не менше 7%": чого ж так скромно, адже 7 процентів це практично топтання на місці, адже поки українська статистика коли показує ріст економіки не враховує темпи зростання інфляції. Отже 7 відсотків це практично середньорічний показник зростання інфляції в Україні. Принаймі Гриценко прямо говорить, що Я зупиню падіння економіки в прірву. Ця говорить про те, що зростання економіки буде на рівні 7 відсотків. Бахвальство та неврівноваженість, а тим більше коли говорить що до руля влади вона допустить підприємців, це що найменше те саме як свого разу вона напообіцяла дати всім, а тепер уряди тільки намагаються після неї збалансувати бюджет. Сьогодні підприємця-урядовця можемо бачити на прикладі багато мільйонних заробітних плат в державних монополіях. Гриценко щонайменше говорить, що Я застосую практично державне регулювання економіки за допомогою антимонопольного комітету коли монополісти-підприємці не зможуть керувати державою та нашим бюджетом.

Камінь

20:08 23.09.2018

"державі потрібен новий Основний закон – нові суспільні правила, розроблені та ухвалені народом на референдумі": громадянам потрібно щоб злодій сидів в тюрмі і тільки, оскільки вони бачать несправедливість у розподілі суспільних благ й тому незадоволені урядуванням в державі. Якщо злодій сяде, наступний буде красти менше, наступного посадять інший стане красти ще менше.

Читач

13:48 24.09.2018

Лукавить Юля, яка завжди лукавить. Сучасне українське законодавство не передбачає переваг олігархів над іншими. Хибує хіба що на те, що норми одного закону можуть суперечити нормі іншого закону. Є певні неточності, що створює шпаринки, через які можна законно порушити закон. Але головна проблема не в тому, а в тому, про що Юлія замовчує. У нас є всі можливості закон не виконувати. Тобто ми не маємо самодостатньої владної системи, яка здатна контролювати саму себе, а не простих людей. У витоків цього була в тому числі і Юля, і багато багато «любих друзів».

Добряк

09:52 25.09.2018

Потрібно ввести смертну кару за корупції і хабарництво розстріляти десь 10 000 чиновників. Тоді і економіка сама полізе вгору і інвестори прийдуть в країну

Палітикам

20:57 25.09.2018

А хто ви є без олігархів ? Хто буде оплачувати ваші майдани ???

25 квітня
Сьогодні
Вчора
23.04.2019
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин