Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

28 вересня: події, дати, іменини

08:00 28.09.2018
470

Вітаємо вас, дорогі читачі!

Сьогодні п'ятниця, 28 вересня.

Іменини святкують: Віссаріон, Герасим, Іван, Йосип, Макар, Максим, Микита, Степан, Стефан, Марта.

Всесвітній день боротьби проти сказу.

Всесвітній день боротьби зі сказом покликаний підвищувати інформованість про наслідки сказу у людини і тварин, наскільки легко його попереджати і як викоренити це захворювання серед людей, ведучи боротьбу з його збудником в резервуарах серед тварин.

За даними спонсорів, Альянсу з боротьби проти сказу і Центрів Сполучених Штатів Америки щодо боротьби з хворобами і профілактиці хвороб, щорічно 55 000 осіб вмирає від сказу - в середньому, одна людина кожні 10 хвилин.

Є безпечні та ефективні вакцини, доступні для людей, покусаних тваринами, у яких може бути сказ, але через високу вартість вони мало застосовуються в країнах, що розвиваються.

Цитата дня: «Думати, що світ буде справедливий до вас, тільки тому що ви справедливі - це все одно що сподіватися, що лев не буде вас їсти, тому що ви не хочете з’їсти його».

FOODня: гречка.

 • гречану крупу отримують з зерен гречки, яка насправді не відноситься до зернових. Гречка далека родичка щавлю (якщо придивитися до стебел щавлю, можна помітити дрібні насіння, за формою схожі на гречку). Зерна за своєю формою нагадують горішки букового дерева, тому в деяких європейських країнах її називають "буковою пшеницею".

 • надає позитивний вплив на рівень холестерину і обмін речовин, прискорюючи процес схуднення
 • чим корисна гречка, так це білки, що містять незамінні амінокислоти, що дозволяє прирівняти цей продукт до м'яса і бобовим
 • завдяки їм простіше і швидше проходить очищення організму від радіоактивних речовин, нормалізується ріст у дітей
 • приписувані цій крупі корисні властивості вплинули на те, що в медицині часто рекомендують кашу з гречки гіпертонікам, діабетикам, людям з хворобами травної та серцево-судинної систем, з надмірною вагою
 • У 100 г гречаної каші знаходиться майже половина добової норми заліза (6,7 мг - 47,66%)
 • сприятливо позначається роботі шлунково-кишкового тракту, робить корисний вплив на печінку
 • завдяки вмісту органічного цукру, гречка нормалізує вміст цукру в крові, що корисно для діабетиків
 • клітковина, що міститься в гречці, виводить з організму шлаки

 • перешкоджає виникненню набряків та допомагає при гіпертонії

Обережно!

 • важливо пам'ятати, що вона корисна лише в невеликих кількостях. Незважаючи на велику кількість вітамінів і мінеральних речовин при тривалому вживанні вона може викликати занепад сил.

Якщо ви бажаєте привітати своїх рідних вашому серцю людей зі святом, надсилайте нам свої привітання та фото іменинників на нашу електронну адресу [email protected] і ваші близькі отримають гарний сюрприз на нашому сайті від вашого імені!

Коментарі
21 листопада
Вчора
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
14.11.2018
13.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин