Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Новий економічний курс Тимошенко – це покроковий план відродження України
Новий економічний курс Тимошенко – це покроковий план відродження України

Новий економічний курс Тимошенко – це покроковий план відродження України

10:56 27.09.2018
951

21 вересня Юлія Тимошенко провела Форум, де презентувала Новий Економічний курс України, на якому експерти запропонували реальні кроки дій, котрі мають допомогти українцям вийти з кризової ситуації в економіці.

Що пропонує Тимошенко? В нашій країні повинні бути однакові правила для всіх. Без винятку: для простого селянина, фермера, для підприємця. Кожна людина має бути забезпечена роботою у своєму селі чи місті.

За працю людина повинна мати достойну заробітну плату. Частину податків слід залишити в селі чи місті, щоб на ці гроші утримувати амбулаторії, поліклініки та дитячі садочки.

Підприємці та фермери мають отримувати дешеві кредити, які дадуть їм змогу закуповувати нову техніку та мінеральні добрива для ведення власного господарства. Доступ до дешевих ресурсів слід відкрити і підприємцям, які живуть у селах та містах.

Тимошенко вважає, що це дозволить забезпечити роботою українців у власній державі, підняти рівень доходів та купівельну спроможність і водночас дати додатковий поштовх для економічного росту. Заможні та впевнені в свої силах громадяни – це головна мета економічної політики.

Звичайно, частина коштів від підприємницької та іншої діяльності піде на соціальні виплати інвалідам, незахищеним громадянам, які мають на це право.

За умови рівних прав олігархи не зможуть більше наживатися на зубожінні людей, а нова система боротьби з корупцією змусить їх сплачувати більше податків, що підуть зокрема й на забезпечення Нового Економічного курсу України.

Тимошенко запропонувала справді системну стратегію, що є викликом не лише владі, а й всьому застарілому політичному класу, всім «господарям життя». І вже зараз можна зрозуміти, що спротив буде величезним. Але Тимошенко налаштована рішуче, тож знову проявить себе як незламний борець!

Василь Вакаров,

політичний експерт


Коментарі

Марфа

12:49 27.09.2018

Юля, де ти береш гроші на брехливі рейтинги та рекламу???

Марфі

15:09 27.09.2018

Це риторичне питання. Всі прекрасно розуміють, де істота без гідності, сорому і совісті взяла гроші...

Читач

15:47 27.09.2018

Уявімо, що це новий економічний курс є насправді новим. Тоді виникає декілька запитань. По-перше, він новий відносно чого? Відносно того, що робиться зараз чи того, що робилось за часів Юліного урядування? По-друге, що конкретно нового в цьому новому? По-третє, наскільки цей новий відповідає економічним законам, тобто наскільки він не є утопічним? По-четверте, це новий економічний чи соціальний курс, адже для того щоб, щось спожити, це щось потрібно спочатку виробити або купити. По-п’яте, що заважає «батьківщині» вже, а не після президентських виборів внести до Верховної ради пакет законопроектів, прийняття яких забезпечить новий економічний курс і процвітання країни. Бо новий курс – це для виборів, чи для людей???

Хрін

17:03 27.09.2018

Якщо Юля не лінується щотижня чи й частіше повсюдно закидувати людей рекламою і все новими вигадками своїх копірайтерів про рай, що наступить після її приходу на олімп, то чому посполитим щоразу видумувати роверка? Слідую її манері і продублюю свій особистий коментар щодо майбутніх Президентських та й, вочевидь, парламентських виборів у наступному році. Отже:
Хрін

10:24 13.09.2018

"Українцям доведеться обирати між трьома претендентами: Порошенко, Гриценко і Юля!
1. Вона отримає чимало голосів від неосвічених і соціально стурбованих бабусь, котрі дійсно живуть нині важко і бідно, оскільки пенсіонери за всіх часів були найзлиденнішим прошарком серед нашого люду. У них надія тільки на Юлю, котра поверне: ціни на газ до радянських, молодість і втрачене здоров'я - тобто те, що обіцяє Юля. Ця пані, за яку голосував колись і я грішний при виборі Ю/Я, візьме чимало голосів, однак за неї не проголосує думаюча публіка, інтелігенція та бізнесові кола середньої руки.
2. Гриценку віддадуть голоси більш вдумливі люди, котрі серед іншого вважають, що лишень "сильна рука", порядок, дисципліна і справедливість, яку декларує пан полковник, зможуть вивести українців з рошенівського і попереднього багна, корупції і, як наслідок, злиднів. Електорат Гриценка не задумується категоріями сприйняття/несприйняття свого кумира на міжнародному рівні, наявністю чи відсутністю у нього команди, далекосяжних геополітичних планів тощо. Головне - вже, сьогодні, будь-якою ціною, себто по-військовому завоювати і т.п., ну приблизно так як дехто волав на початку війни з Росією 2014 року - наступаємо на сєпарів з усієї моці, не дамо ні клаптика землі москалям і т.п., відіб'ємо ворога і оголосимо що від завтра українською мають розмовляти від Сяну до Дону, бо це є українська земля... А те, що армії як такої не було, то таке, добробати з палками, фінками і окремими обрізами мисливської зброї були сповнені рішучості. Ілловайськ і Дебальцево тому підтвердження. Але хіба грищенківці щось не правильно кажуть - запитають прихильники полкана??? Правильно, чому ж ні... Але у мене є запитання до Гриценка: чому він не погодився на посаду міністра оборони України, яку йому запропонував Порошенко у найскладніший для українців час? Вочевидь у пана Анатолія як і у Юлі є синдром - вони обоє не бачать іншої для себе посади окрім президентської, другими у КОМАНДІ вони бути не можуть апріорі!
3. Поршенком я, як і всі, також не задоволений. Кумівство, непотизм, відсутність справедливості у судах, прокуратурі тощо хвилює мене не менше інших. Але, якщо хтось думає що нині в Україні Президент при його повноваженнях, незалежно від прізвища, може прихлопнути олігарха чи суддю, як муху мухобойкою, то він глибоко помиляється. Україна - не Росія, писав один з наших Президентів олігархотворців. Українська влада на всіх рівнях нині, це глибокий, закоренілий і знищений опіатами наркоман, реабілітація котрого потребує часу, ресурсів, терпіння і, головне, особистого бажання самого хворого...
Тільки самогубець, якщо він не має корисливих намірів тернутися біля владного корита, береться за цю невдячну справу - лікувати "нарко"залежний народ, котрий кожного разу голосує і кричить на початках своєму гетьману "осанна" одразу за короткий час волає - розіпни!
4. Кожен з нас має право на своє ексклюзивне бачення новітньої історії, шляхів і методів подолання кризи державності через фактичну українську бездержавність, бо ще зовсім недавно у нас основні державні пости, у т.ч. і у силових відомствах, займали представники Кремля, її спецслужб або їх адепти - різного роду смітюхи. Якщо дехто думає, що московити вичерпали свій резерв кадрів, той глибоко помиляється. Он щойно у ці дні поляки без слів вигнали зі свого МЗС всіх випускників Московського інституту міжнародних відносин. А нам до таких кроків ще дуже і дуже далеко. Однак не втрачаймо надії і розуміймо, що надто прості і швидкі рішення розумні люди не приймають, оскільки знають їх наслідки..."

Хріну

10:18 28.09.2018

Судячи з кількості відвідувань цього та інших повідомлень від імені Тимошенко та порівнявши це з зацікавленістю народу до інших тем, яка інколи перевищує і тисячу, стає зрозумілим, що народ інтернетний не переймається її «неповторністю» та черговими її «прожектами». Навіть більше. Її обласна районна команди не вважає за потрібне підтримати імідж своє патронеси. Маючи такий досвід з брехання, могли б постановити кожному своєму члену не менше триста раз зайти на проюліне повідомлення і бодай в такий спосіб створити видимість «народного захоплення та любові».

Хрін до 10:18 28.09.2018

12:09 28.09.2018

Я давно писав про те, що Юля не там старається, оскільки сайти у світовій павутині відвідують переважно молодь та думаючі люди, тому ця її реклама - гроші на вітер. Її електорат, як я вже згадував вище у продубльованому моєму коментарі, - малосвічені і милі бабусі мордвинського патріархату, котрі читають газети "Полісся", "Порадницю", "Знахар" тощо. Та й пропагує Юля одне, а на практиці її партійні члєни роблять інше. Ось приклад розмови на сесії обласної ради з головою фракції ВО «Батьківщина» Василем Столяром:
"- Одним із головних питань на сесії обласної ради був розподіл більше 30 мільйонів гривень, які надійшли від перевиконання обласного бюджету. Кошти, на вашу думку, розділили правильно?
(...)
- Я, наприклад, проти виділення коштів на школу в селі Стобихівка Камінь-Каширського району. Там поруч є недобудована школа в Карасині. Крім того, ймовірно, створиться ОТГ. Це гроші на вітер. Ми не знайдемо 80 мільйонів гривень. Це все популізм."

Скажу власну думку щодо будівництва школи у Стобихівці. Школа там потрібна, бо у селі багато дітей і тенденція у цьому плані позитивна. Але я проти страйку і заборони дітям відвідувати існуючу школу, оскільки навіть розпочавши будівництво нової, потрібно кілька років для її завершення. Я не розумію ультиматумів, потрібен діалог і конструктивна розмова, але не з районним керівництвом, котре не має необхідних коштів та важелів впливу на принципове вирішення питання.
А школа там буде, про це помолиться головний Пастор України О. Турчинов ))

Хріну

13:41 28.09.2018

А чи можливий діалог з тими, хто не хоче і не може?! Йдеться про владу районного та обласного походження. Якщо так, то чому б не розпочати перемовини з Тимошенко на предмет зменшення популізму і неправди в її публічних виступах. Навіть якщо вона погодиться, то популізм і неправда в неї не переведеться. Най в меншій кількості, але залишиться. Влада місцева складається з людей, які прийшли до посад не давати, а брати. Тому без ультиматумів нічого робити не будуть. Можна відійти від ультимативної практики, але за умови тотальної заміни лінивих на активних та запровадження персональної матеріальної відповідальності, в тому числі моральної, за завдані людям збитки. За свої гроші Дунайчук, його попередники та їхні команди школу не збудують, але матеріальні та моральні збитки вчителям, батькам можуть відшкодувати.

Хрін для 13:41 28.09.2018

15:08 28.09.2018

"Хто не хоче і не може" - це політичні і суспільні імпотенти, відтак мати з ними якісь стосунки, підшукувати для них якусь суспільну "віагру" не варто, оскільки навіть при штучному заплідненні вони репродукують генетично собі схожих - лінивих, захланних та брехливих. Перемовини з Тимошенко, це договір з циганами щодо гадання на картах "Таро" - обмануть за замовчуванням, бо для того вони й придумані!
Вихід із тупикової ситуації я бачу у пробудженні територіальних громад, котрі делегують до повітової/крайової ради своїх людей не за колишньою формальною ознакою чи краснобаїв, а людей слова і діла, котрі у свою чергу утворять виконавчий комітет з професійних та відповідальних людей з гідною оплатою праці та механізмами їх контролю від спокус. Так живуть наші сусіди поляки, так живе весь світ. Щодо морального та матеріального відшкодування Дунайчуком та іже з ним, то не бачу у тому сенсу, оскільки у диспозиції, що склалася в останні роки винуваті всі - люди обирали до представницької влади абикого/абизагречку, а призначення відбувалось також специфічно - Дунайчук протеже Гунчика, і один, і другий без жодного досвіду та підготовки в питаннях державного управління. Вони, вочевидь, старались зі всіх сил, але результат очевидний... Якщо хтось думає, що "управляти державою" - це варто лишень бути чесним і не красти - то ця умова є необхідною, але, як кажуть математики, вона не є достатньою. Що з Дунайчука компенсуєш? Хіба роверка, що спонсори спрезентували для моднього у Камені вояжу на Озюрко...

Хатуль Мадан

09:24 30.09.2018

і курс не новий. і йуля не молодиця вже.

17 вересня
Сьогодні
Вчора
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
09.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин