«У мене симпатія до вас зникла, тому будемо працювати виключно в рамках законодавства», – голова ОДА звернувся до сільського голови Стобихівки

03 Жовтня 2018, 10:00
«У мене симпатія до вас зникла, тому будемо працювати виключно в рамках законодавства», – голова ОДА звернувся до сільського голови на Волині 4059
«У мене симпатія до вас зникла, тому будемо працювати виключно в рамках законодавства», – голова ОДА звернувся до сільського голови на Волині

На черговому прийомі громадян другого жовтня голова Волинської ОДА Олександр Савченко відповів на питання щодо ситуації зі школою у селі Стобихівка Камінь-Каширського району. Повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Гостями на прийомі були мешканці Стобихівки. 

Хочемо подякувати від імені батьків Вам, Олександре Іллічу. Ми чули виступ на сесії, дякуємо що ви нас почули. Хочемо ще почути, коли закінчиться експертиза і почнеться будівництво, - звернувся сільський голова Валерій Сухацький.

Натомість позиція Олександра Савченка дещо змінилася і стала більш жорсткою.

У мене симпатія до вас зникла, тому будемо працювати виключно в рамках законодавства. Всі процедури йдуть згідно встановлених термінів. Ми й так йдемо ударними темпами. Ми за чотири місяці зробили те, що ви не могли зробити десятки років. І повірте, в мене до вас буде багато запитань: податки ви не платите, дітей в школу не пустили, вони не отримали гарантоване державою пільгове харчування, вчителі недоотримують заробітної плати. Ви були не щирі з першого дня, а я щиро вам намагався допомогти. І обіцянки я свої виконую – сесія кошти дала, чекаємо експертизу, – відповів голова ОДА.

 Тож після завершення експертизи, мешканці села сподіваються на початок будівництва довгоочікуваної школи.

Коментарі
03 Жовтня 2018, 13:37
Все вірно сказав, підтримую Савченка.
03 Жовтня 2018, 14:14
Молодець губернатор
03 Жовтня 2018, 14:58
Ще якщо позакривають усі пилорами, або принаймі приведуть їх у законне русло, буде просто супер!!!! Обнагліли вже геть. Але слабенько в те віриться, зараз зашуршать кришувальники і винними зроблять когось іншого
03 Жовтня 2018, 15:26
Мудро поступив губернатор, оскільки шантаж не найкращий спосіб порозуміння в громаді. Бо якщо сьогодні і стобихівці за прикладом осівчан "виб'ють" у влади школу шляхом недопуску дітей на навчання в існуючу школу, то завтра у таку ж позицію стануть всі інші села де школа не відповідає вимогам. Бажання стобихівських батьків можна зрозуміти, оскільки вони дбають про умови для навчання своїх дітей, але ж ситуація з таким станом школи не тільки у цьому селі, і школа не є аварійною, вона банально тісна і стара. Аби вимагати у інших, потрібно самому дотримуватися хоча б елементарних рамок закону, а мешканці цього села відверто і виклично себе поводять з незаконним поводженням з лісом, уникають мілітарної чи альтернативної допомоги державі тощо, прикриваючись своїми релігійними переконаннями...
03 Жовтня 2018, 18:37
З грецької ваше псевдо перекладається, як «високий», або «найвищий» і навіть, як той, хто «має високу владу». Те що написали ви, може написати тільки холуй. По-перше, губернатор не «поступив», а «вчинив». По-друге, запізно і не до кінця в нього мудрість прорізалась. По-третє, губернатор не пан, а чиновник на посаді з обслуговування народу. По-четверте, губернатор мав почати з ретельного вивчення ситуації зі шкільництвом в області, виявити причини виявлених фактів порушення чинних норм законодавства щодо санітарно-технічного стану навчальних закладів. Потім, своїм розпорядженням ініціювати розслідування всього, що підлягає розслідуванню, притягнення всіх до кримінальної, адміністративної, службової відповідальності усіх, кого слід притягнути за висновками розслідування. Паралельно доручити відповідним своїм підлеглим розробити потижневий план подолання виявлених недоліків, із реалістичним кошторисом. Провести цей план через незалежну експертну оцінку та виставити на затвердження Волинською обласною радою. Губернатор до губернатора не доріс. Йому народ місцевий нав’язав свою гру, і правильно зробили. Він на неї повівся, бо не володіє стратегічним мисленням. Тому, якщо завтра толкові політики в області розпочнуть шкільні акції – не обов’язкового не ходити до школи, в різній формі, то авторитет губернатора за короткий час буде зведено до рівня плінтуса, про який добре знає Юлія Володимирівна, і призначенець чинного Президента поповнить команду, яка подібно Гунчику, його дискредитує успішніше за «Батьківщину», «Самопоміч», «УКРОП» та Путіна разом взятих.
03 Жовтня 2018, 21:44
Щодо ваших повчань &quot;холуя&quot;, та гри словами &quot;поступок і &quot;вчинок, то відповім вам цитатою Івана Котляревського: &quot;Поступки ваші всі не божі; Ви на сутяжників похожі І раді мордовать людей&quot;. <br/>А стиль і суть вашого коментаря, послуговуючись цією цитатою, схожий до епістолярної діяльності однієї нашої відомої землячки, доволі ерудованої, до слова, але високолітаючої, відтак - малоефективної, і котра звісно впевнена, що давно переросла рівень губернатора. ))<br/>Те, що ви пропонуєте чинному губернатору - &quot;недорослі&quot;, зокрема - &quot;...виявити причини виявлених фактів&quot;, &quot; ініціювати розслідування всього, що підлягає розслідуванню&quot;, скласти План і провести через незалежну експертну оцінку та виставити це на затвердження Волинською обласною радою і т.д., то воно складніше від процедури надання Томосу, такий підхід придатний хіба що для пускання політичних бульбашок. Так, він поставив на кон свою репутацію, але, як досвідчений мент, не ступив на стежку потакання і шантажу, яка б, навіть у разі позитивного вирішення будівництва вже і негайно, все одно привела б до возвеличення політичної &quot;палиці&quot; і ви знаєте чому...
03 Жовтня 2018, 23:47
За базар хто буде відповідати. Хтось несплачує податки а голова винуватий .діти не мають де навчатися знов голова винуватий. Не забуває хай що голову обрала громада.
04 Жовтня 2018, 12:04
До речи. Слово «мєнт», запозичення з мови (язика) колись «братнього» народу, пишеться і вимовляється не через «е», а через «Є». Французи у всьому невідомому рекомендують шукати жінку, а ви її вже знайшли. Ні. Я – це не вона. Це він, тобто я, під ніком Читач. Ну і оскільки вам після цього щось помінялось в голові, не знаю в який бік, скажу одне – я нічого губернатору і вам не пропоную. Як громадянин, констатую – з «губернатором», «прокуратором», «намісником», тобто з черговим головою Волинської обласної державної адміністрації нам вкотре не поталанило. Вкотре отримали майстра з косметичного ремонту. В області вся адміністративна, соціальна, економічна системи зогнили на порох, потребують, не те що ремонту, а реконструювання, тобто перероблення, а новопризначений «обіжається» на сільського голову… ??? Ну що він йому може зробити??? Сільський голова не дільничний, а Савченко не начальник обласного управління міліції. Ну хіба що заморозить будівництво школи і демонстративно почне будувати в іншому селі. Скажіть Іпатію, з висоти своєї ями, - а на скільки класів потрібна школа в цьому селі? Хтось з начальства може сказати?!. На 4-ри, 9-ть чи 12-ть класів? Є цього приводу належні розрахунки, з урахуванням демографії села, перспектив децентралізації та створення базових шкіл. Що ви з цього приводу замість «губернатора» можете сказати???
04 Жовтня 2018, 21:47
До речИ, )) У російській мові нема літери &quot;є&quot;, то як, запозичивши з &quot;братнього&quot; язика популярне поганяло мусорів, чванитися тут граматикою? І перед ким? Вам із-за хмар та оманливої самовпевненості все одно цього не почути і не побачити, навіть якщо перейдете зі своїм ніком на модній нині тренд фемінітивів &quot;Читачка&quot; чи &quot;Читанка&quot;. А простий нарід зрозуміє мене і так. Я ж не проти будівництва школи, я навіть обома руками &quot;ЗА&quot;, бо діти мають вчитися у належних умовах. Разом з тим, тактика шантажу громадою, котра виклично поводить себе в питаннях розкрадання лісу через функціонування десятків незареєстрованих у селі пилорам, не боронить у будь-який спосіб цілісність держави, не має стати правилом та інструментом розбудови громад. З іншого боку, що поганого чи незаконного у словах губернатора &quot;...будемо працювати виключно в рамках законодавства. Всі процедури йдуть згідно встановлених термінів. Ми й так йдемо ударними темпами. Ми за чотири місяці зробили те, що ви не могли зробити десятки років.&quot;??? <br/>Тому, не розганяйте тут хвилі, не піднімайте порохів, їх є кому творити, опускайтеся святий Читачу на грішну поліську землю та не уподоблюйтесь ще одній відомій жіночці-бабусі, котра має план негайного порятунку українців на більш як 400 сторінках, і котрій не поталанить стати Президентом України вже вкотре...
05 Жовтня 2018, 13:23
Маю сказати Іпатію, ваш текст змусив мене замислитись над тим – хто ви? Але ваша реакція на «народний шантаж» та прихильність до чинного «губернатора», те, що ви навіть не спромоглись відповісти на моє попереднє запитання до вас свідчать, що ви «український» чиновник, або духом, або за посадою, навіть якщо на пенсії. Саме так поводяться приперті до стіни чиновники – переводять на інше тему розмови, бо до чого тут Тимошенко (жіночка-бабуся). З цього приводу мушу висловити вам співчуття і вибачитись за свій неадекватний вашому сприйняттю тон моєї розмови. Проте, Іпатію, ви ще не все втратили, а тому вгамуйтесь, приймайте заспокійливе і не намагайтесь намацати в темряві вашою свідомості жінку-читачку, яка є лише вашою уявою, навіть, якщо ви її хочете. По-друге, національні мови складаються не з літер, а слів. З літер складаються національні абетки. В російському алфавіті є літера «Э» і літера «Е», що за звучанням відповідає українській – «є», тому слово «мєнт» російською пишеться, як «мент», але не з, до речИ, кавказьким акцентом «МЭНТ». По-третє, ви розберіться що вас так генерує, тема пилорам, чи тема вимог власників пилорам з приводу школи. Бо складається враження, що ви як справжній чиновник дали можливість цим людям порушувати закон в обмін на те, що в усьому іншому вони мовчатимуть «в шматочку»??? А вони не стали.
05 Жовтня 2018, 22:28
Казав лебець-михалик:&quot;Я не дівка на виданні,щоб тобі подобатись&quot;.Губернатор повинен займатись роботою,а не обіцянками і брехнею.Пообіцяв,що до 1 жовтня почнеться будівництво і де воно?За своі слова потрібно відповідати.Симпатія в нього зникла і він працюватиме в рамках законодавства.А якби не зникла,то і на Закони Украіни можна було б начхати?
06 Жовтня 2018, 00:16
Михайлик прикольний дядько матюками обкладає та ланцюг на шиї носить.