Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Влада намагатиметься показати проблеми українців неважливими

12:05 05.10.2018
761

«На початок жовтня претенденти на пост президента України відчувають необхідність підтримки ще більш гаряче. Передвиборні штаби змагаються у гучних слоганах і кольорах бордів – прокоментував політолог Петро Охотін передстартову ситуацію. – Проте більшість політтехнологів випускають із поля зору той факт, що у громадян виробився імунітет на політичну рекламу. Соціологічні дані показують, що вони готові підтримувати того кандидата, який пропонує програму та реагує на актуальні питання».

«За результатами досліджень можна сказати, що лідирує Юлія Тимошенко. Рівень її підтримки порівняно з іншими – вище похибки. І це логічно. Її суперником є Петро Порошенко. Влада намагатиметься показати проблеми українців неважливими. Команда Президента говорить патріотичні речі про армію, мову та Томос. При цьому Петро Порошенко уникає відповідей на життєві питання», – зазначив експерт.

«Зараз відбувається підвищення ціни на газ. На даний момент Тимошенко першою запропонувала системне рішення. По-перше, вона пропонує зупинити спробу приватизації газотранспортної системи. За ринкової ціни у 300 мільярдів доларів її хочуть купити в держави за 7 мільярдів доларів. Схема відома ще з дев’яностих років – обдурити державу та привласнити стратегічний об’єкт», – підкреслив Охотін.

«По-друге, Юлія Тимошенко робить акцент на видобутку природного газу. Збільшення обсягів власного видобутку газу дозволить не лише стримувати ціни, але й наповнювати бюджет. По-третє, ліквідувати «Нафтогаз». Менеджмент цієї організації отримує високі премії, проте насправді зараз «Нафтогаз» заробляє на посередництві та завдяки своєму статусу монополіста. Ліквідація «Нафтогазу» не знімає боргових зобов’язань з російського «Газпрому», як вважають деякі експерти, адже він має повернути гроші державі Україні, на рахунки організації, яка вважатиметься правонаступником «Нафтогазу» по боргових зобов’язаннях», – вважає Петро Охотін.

Роман Дячук

Коментарі

Читач

12:54 05.10.2018

Ані тижня без Тимошенко. Порівняно з публікаціями в Інтернеті, цікавішими є її виступи на людях, у Верховній Раді. Цікавішими, бо є можливість побачити її справжньою, а не в якійсь припудреній авторській інтерпретації. Юля нервує і явно намагається випередити інформацію проти неї, яка вже на підході. Інформація про її корупційні схеми, ухиляння від сплати податків, дії, які дорівнюють державній зраді. Коли це виведуть на широкий екран, Тимошенко і її «команда» почнуть репетувати, що влада хоче з нею розправитись за правду. Але цього разу фокус може не вдатись. По-перше, народ наш вже не так гостро реагує на «убогих», а по-друге, коли вже супердипломатичний Безсмертний прилюдно обізвав її та її «каманду» шушарою, то справи на політичному Олімпі явно не на стороні ЮВТ.

Всім

13:39 05.10.2018

Дуже дивно. ЗлодЮля завжди лідирує, але на кожних виборах отримує по зубах. Не винятком будеі наступна виборча кампанія

777

20:39 05.10.2018

58-річна в прикиді 20-річної. Вічно молода, чи по-іншому?

ЧИТАЧ

21:47 06.10.2018

Так і знав . Ще не перейшов за посиланням на новину а вже здогадався що цю новину Вона проплатила хоча імені її в ньому не згадувалось. Не знаю на якому місці в рейтингу кандидатів а в рейтингу рекламодавців Вона точно лідирує.

ЧИТАЧ

21:53 06.10.2018

Цитата""Проте більшість політтехнологів випускають із поля зору той факт, що у громадян виробився імунітет на політичну рекламу."" На рекламу від Воної це точно навіть без її імені в посиланні з переглядами слабувато

ЧИТАЧ

22:19 06.10.2018

Цитата ""Соціологічні дані показують, що вони готові підтримувати того кандидата, який пропонує програму та реагує на актуальні питання»."" Тільки в тексті замість реальної програми в першу розповідається про те який поганий презедент . А в кінці тексту про реальні дії тобто про те як будуть переливати воду з одного відра в інше , замість нафтогазу створять юльонафтогазопром чи ше якось там

От достала аж три коментарі видав добре хоть матюків

777

08:01 07.10.2018

Що її мотивує? Ніби не бідна кобіта та ніде толком не працювала.

25 квітня
Сьогодні
Вчора
23.04.2019
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин