У міському парку Каменя-Каширського поламали ліхтарі

05 Жовтня 2018, 14:36
У міському парку Каменя-Каширського поламали ліхтарі 7471
У міському парку Каменя-Каширського поламали ліхтарі

Камінь-каширські комунальники звернулися у поліцію через пошкоджені хуліганами ліхтарі у міському парку.

Не вперше у Камені-Каширському міський парк стає ареною розваг для вандалів.

Найбільше, зазвичай, дістається дитячому майданчику.

Цього разу постраждали ліхтарі.

У міському парку Каменя-Каширського поламали ліхтарі
У міському парку Каменя-Каширського поламали ліхтарі

 

Жителька міста Світлана Кереб, яка надіслала на редакційну пошту фото з міського парку, припускає, що впали ліхтарі після розваг молодих людей.

«Ось як наша молодь розважається по ночах. Куди дивиться наша «Варта порядку», – зауважує жінка.

Начальник комунального господарства Каменя-Каширського Ігор Каденчук у коментарі для Район.Камінь-Каширський зазначив, що хулігани вже не вперше «відриваються» на ліхтарях у міському парку і загалом вони пошкодили їх вже сім.

«Ми обурені такою поведінкою несвідомих громадян. Тож з цього приводу звернулися у поліцію. Сподіваємося, правоохоронці знайдуть винуватців та притягнуть їх до відповідальності», – каже Ігор Каденчук.

1
хулігани вже не вперше «відриваються» на ліхтарях у міському парку
хулігани вже не вперше «відриваються» на ліхтарях у міському парку

 

Коментарі
05 Жовтня 2018, 18:43
Це ж якими ідіотами треба бути щоб таке зробити...Стид за таких дітей і їх батьків які їх не виховують...
05 Жовтня 2018, 18:58
Зловити і батьків оштрафувати по повній програмі якщо не навчили дітей як поводитись.
05 Жовтня 2018, 21:11
А потім через деякий час скаржаться що в городі все погано того нема іншого нема а за вами ди... встигнеш все полагодити і поприбирати.
05 Жовтня 2018, 22:13
100% це роблять одні і ті ж гівню..и,невже іх не можна вирахувати
05 Жовтня 2018, 22:46
Думаю в бурсі їх треба шукати. Хоча не виключено що й місцеві недоумки.
05 Жовтня 2018, 22:54
Їм треба зробити так само як і вони ліхтарям, ручки в іншу сторону повернути
05 Жовтня 2018, 23:29
Поставте відеокамеру ,а потім за рахунок батьків цих недоумків можна буде зробити і новий дитячий майданчик і в пару разів більше нових ліхтарів поставити
05 Жовтня 2018, 23:36
Можна подумати, що для Каменя явище нове. За совка всі ліхтарі потрощили біля басейну, а потім вкрали тротуарну плитку, згодов повирізали труби в басейні. Культурологія тут, а не камери, чи штраф з п'яного батька.
06 Жовтня 2018, 00:41
А шибонулоб струмом може на одного, два вандала мене стало б)))
06 Жовтня 2018, 01:05
Вже в центрі камер понаставляли ,помогло?Коли міліція сама на нічь закривається,буде вона вам парк охороняти,треба там світло вимкнути вночі,а то їх як метеликів на світло тягне.
06 Жовтня 2018, 02:37
А може просто ліхтарі не треба було китайські ставити?
06 Жовтня 2018, 02:53
Ну так постав українські,бетонні ,головне щоб монолітні, на все життя.
06 Жовтня 2018, 10:58
У кожній справі важливі мотиви. Фрейдівське Воно, чи самоствердження в конкурентному середовищі штовхає баибул трощити? А може фармакологічні дія сивушних масел місцевої самогонки або інших шкідливих домішок фальсифікованого алкоголю?
06 Жовтня 2018, 12:44
Одне незрозуміло - для чого в місцевому парку розміщенні камери спостереження, а також варта порядку? Соромно за те що ми не вміємо цінувати те що ми маємо. І поки буде панувати безнаказаність у місті - порядку не буде. Стидоття. А ще хочемо щоб був порядок.
06 Жовтня 2018, 13:00
Я надіюсь, що вже знайшли російських агентів, яких у Камінь-Каширськ послав особисто Путін?
06 Жовтня 2018, 15:30
Російська водка вирішальний чинник
06 Жовтня 2018, 15:31
Петро, ахахахах, супер сказав
06 Жовтня 2018, 15:54
Знайти їх і добре &quot;навішати&quot;, цій бидлоті.<br/>А знайти їх я думаю не тяжко, хтось із свідомої молоді які відпочивали у парку мав їх бачити.<br/>P.S. Хто бачив цих виродків, напишіть їхні імена...
06 Жовтня 2018, 15:54
Знайти їх і добре &quot;навішати&quot;, цій бидлоті.<br/>А знайти їх я думаю не тяжко, хтось із свідомої молоді які відпочивали у парку мав їх бачити.<br/>P.S. Хто бачив цих виродків, напишіть їхні імена...
06 Жовтня 2018, 17:32
Наказувати потрібно матеріально і громадськими роботами, щоб усі бачили цих уродів.
07 Жовтня 2018, 00:33
Вандалів звичайно треба покарати . Але не мішало покарати і тих хто збудував такі ліхтарі поскільки якби не було вандалів вони через кілька років самі почалиб падати . Вандали черезте їх змогли зламати що вони знизу вже зіржавіли
07 Жовтня 2018, 00:53
Ти йо...нутий? Чи ти одн з тих дегенератів які це зробили? Все з часом почне падати! Але якщо йому допомагати то можна і на другий день після встановлення перевернути і мислити ось так як ти.
07 Жовтня 2018, 00:54
Піди свій будинок підірви, він же через кілька десятків років розсипиться якщо його не ремонтувати)))))
07 Жовтня 2018, 10:58
Тут всі пропонують карати, а треба виховувати.