Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Два гектари землі охопила пожежа у Ворокомлі
Два гектари землі охопила пожежа у Ворокомлі

Два гектари землі охопила пожежа у Ворокомлі

14:20 17.10.2018
1550

Через людську легковажність площа загоряння сухої трави на території Ворокомлівської сільської ради становить понад два гектари. Про це наголосив голова Камінь-Каширської РДА Валерій Дунайчук. Пишуть на сайті установи.

Члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на чолі з головою райдержадміністрації та головою районної ради Віктором Сусом 17 жовтня розповіли про жахливі наслідки пожежі в природних екосистемах.

Зокрема, Валерій Дунайчук наголосив, що саме через необережність громадян, які нехтують правилами пожежної безпеки, трапляються масщтабні загоряння. одним із таких прикладів є ситуація у селі Ворокомле.

«Сприятливі температурні показники повітря та відсутність опадів протягом тривалого періоду часу збільшують імовірність виникнення й поширення пожеж в природних екосистемах. Натомість причинами масштабних загорянь найчастіше є наслідки людської легковажності та безвідповідальності. Саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи сміття у лісах або на присадибних ділянках, суху траву та інші рослинні залишки – на відкритих територіях. Відтак, нині маємо загоряння площею 2 гектари на території Ворокомлівської сільської ради», – зазначив керівник виконавчої гілки влади в районі.

За словами начальника Камінь-Каширського районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області Андрія Багнюка, наразі ситуація у селі Ворокомле контрольована. Адже рятувальники попередньо провели усі необхідні заходи.

Разом з тим, представники лісової галузі поінформували, що з метою збереження лісових масивів від пожеж встановлене чергування відповідальних працівників лісової охорони на ввірених територіях.

Валерій Дунайчук підсумував, що за недотримання правил пожежної безпеки в природних екосистемах чекає сувора відповідальність.


Коментарі

Камінь

20:29 19.10.2018

Горітиме до того часу поки земля не буде оброблятися.

23 квітня
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
15.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин