Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко: Парламент має ухвалити три мораторії – на підвищення тарифів, приватизацію ГТС та продаж землі

15:29 18.10.2018
678

Керівник фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду негайно проголосувати за три мораторії, які на законодавчому рівні заборонять підвищення тарифів на тепло, тіньову приватизацію 49% ГТС та продаж сільськогосподарської землі. Про це вона заявила на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Юлія Тимошенко повідомила, що голова держави готує підвищення тарифів на тепло для населення на 23%. Аби захистити українців від намірів влади, команда «Батьківщини» внесла до Верховної Ради проект постанови про мораторій на підвищення ціни на природний газ для потреб населення (№9198).

«Підвищення тарифів на тепло на 23% – це останній постріл Петра Порошенка у власний народ. Якщо президент говорить про віру, то йому треба пам’ятати, що головна складова віри – любов до людей. А якщо з людьми так поводяться – це означає, що на корупцію, на те, щоб мати ще більше грошей для розподілу на офшорні рахунки, у людей забирають останнє», – наголосила Юлія Тимошенко.

Також вона нагадала, що закінчується період дії мораторію на продаж сільськогосподарської землі. З огляду на це «Батьківщина» вимагає негайно поставити на голосування законопроект «Про мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення» (№5476).

Юлія Тимошенко зазначила, що наразі відбувається наймасштабніше знущання над селянами в країні, бо влада створила перешкоди для реалізації аграріями зібраного врожаю, піднявши на 50% тарифи за використання вагонів, розпочавши виведення з роботи залізничних станцій, що штучно зупиняє продаж сільськогосподарської продукції.

Лідер партії «Батьківщина» також наголосила на важливості ухвалення ще одного мораторію – на продаж вітчизняної газотранспортної системи (ГТС). Вона також повідомила, що під час відвідин Донецька, Луганська та Дніпропетровської області поспілкувалася з людьми про нагальні проблеми.

«Люди доведені до крайнього ступеня бідності. Виїзд молоді, креативного класу стає масовим», – наголосила політик.

Прес-служба ВО «Батьківщина»

Коментарі

Камінь

20:07 18.10.2018

"Виїзд молоді, креативного класу стає масовим": якщо світ вільний світі, існує тенденція - вільне переміщення трудових ресурсів. якщо не розуміти елементраного то це означає що "ми" відстали від сучасності.

Камінь

22:24 18.10.2018

Читаю в заголовку; про тарифи й не зрозуміло усіх тарифів без винятку чи тільки тарифів на перевезення вагонами с/г продукції, тепло, газу? Краще вже усіх чого там. )))))

Читач

11:43 19.10.2018

Хочеться вірити, що це останні зойки Тимошенко – спеціалістки з лікування раку свяченою водою. Взагалі, якщо вірити ЇЙ, то правильніше було проголосувати за скасування зими та низьких температур у 2018-2019 роках, «що змусить природу матінку дати людям можливість не використовувати енергоносії від дров до газу на зігрівання своїх осель та інших приміщень». Потім, треба відновити колгоспи, їх власниками призначити місцевих сільгосполігархів, що, фактично ми вже маємо. А ГТС безкоштовно передати Тимошенко у приватну власність та закріпити це законом. в законі написати, що все належить ЇЙ, що ВОНА може все, що має необмежене право купувати за тіньовими цінами, а продавати за своїми. Одним словом, як в тій казці про «золоту рибку» має бути володаркою України та власницею її населення.

Камінь

12:11 19.10.2018

Напочатку слід внести у Верховну раду Законопроект "Про мораторії" й передбачити у такому законопроекті суть, що таке мораторії, час на який воно діє та інші прибамбаси. Краще взагалі внести в Конституцію один із розіділів "Про мараторії". Це найкраще.

27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2019
24.05.2019
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин