Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Лісництво на Волині заохочує дітей до нових перемог
Лісництво на Волині заохочує дітей до нових перемог

Лісництво на Камінь-Каширщині заохочує дітей до нових перемог. ВІДЕО

12:05 21.01.2019
1054

Майже за шість років роботи діти Добренського шкільного лісництва, що функціонує при державному підприємстві «Камінь-Каширське лісове господарство», здобули чимало творчих перемог.

У ДП «Камінь-Каширське ЛГ» говорять, що серед учнівської молоді зростає інтерес до екологічної освіти. Адже на Волині діє шість десятків шкільних лісництв. І за останній рік їх кількість суттєво збільшилася.

Діти Добринського шкільного лісництва, що функціонує при державному підприємстві «Камінь-Каширське лісове господарство», майже за шість років роботи отримали чимало творчих здобутків, зокрема – призові місця в екологічних конкурсах.

Навчальна програма в лісництві вдосконалюється і урізноманітнюється. Регулярно проводяться відкриті уроки, екскурсії. Така діяльність зміцнює у дітей набуті знання, формує у них ширше бачення світу природи, зрештою – впливає на вибір професії в майбутньому. За словами керівника шкільного лісництва Ростислава Куяви, троє минулорічних випускників сільської школи, де функціонує лісництво, вступили до Національного університету біоресурсів і природокористування України.

«Подібно як в лісовому господарстві є плюсові дерева, так само і ці випускники були кращими учнями школи – завершили навчання із золотими медалями. І те, що вони обрали саме лісову галузь як свою майбутню професію, особисто для мене, є найвищою нагородою за роки роботи в лісництв», – зауважує Ростислав Куява.

Читайте також: Як працюють камінь-каширські лісгоспи: соціально-економічні реалії

Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
17.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин