Вулицю Радянську не хочуть перейменовувати

12 Квітня 2016, 11:00
1313

Камінь-Каширська міська рада ухвалила рішення №4/27 від 22 січня ц.р., яким затвердила перелік вулиць і провулків, що підлягають перейменуванню згідно із Законом України “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. З цього приводу, як зазначають у міській раді,  у багатьох жителів міста виникло чимало власних бачень. Окремі за декомунізацію усіма руками і ногами, як то кажуть, вносять пропозиції нових назв. Але є й багато таких, що виступають проти зміни найменувань своїх вулиць. Зокрема нещодавно на сторінках районної газети  «Полісся» своє небажання змінювати назву своєї вулиці на будь-яку іншу висловили жителі Радянської. Вони зокрема зазначають наступне:

«Ми вважаємо, що назва вулиці Радянська є цілком і повністю похідною від назв та найменувань,  які на сьогодні так чи інакше присутні в назвах та найменуваннях державних і місцевих органів влади, як от Центральна Рада (на чолі з Грушевським), Верховна Рада України,  Волинська обласна рада, Камінь-Каширська районна рада, Камінь-Каширська міська рада і т.п. Крім того історично так склалося, що тільки в радах народних депутатів, органах місцевого самоврядування у свій час було зламано хребет царизму та комуністичного тоталітаризму. В епоху сучасної української державності навіть парламентська газета “Голос України” на зламі комуністичного тоталітаризму довгий час використовувала лозунг “Владу — радам!” Отже не можна говорити, що слово “радянська” є символом тільки вчорашнього комуністичного тоталітаризму. Навіть сьогодні словосполучення “влада — радам” є актуальним через те, що українська демократія не має і ще довгий час не матиме іншого народовладдя.»

Підписалися під цими словами 17 жителів вулиці.

Як зазначають у міській раді, це лише  половина жителів вул. Радянська

– А відмовляються люди від змін назв вулиць в основному, напевне, тому, що бояться, що перейменування потягне за собою внесення певних змін у документи. Проте піти на зустріч людям і не змінювати назву вулиць, які відповідно до законодавства  підлягають декомунізації, ми не можемо. Тож і вул. Радянська доведеться пойменувати. Хочуть – запропонуємо їм назву "вулиця Міської ради", – зазначає міський голова Василь Бондар.

Коментарі
30 Квітня 2016, 15:53
То вже краще Бондарівка))) Для чого слухати пустодзвона Каденчука Ю.Я., який корчить із себе інтелектуала, котрий притягнув за вуха Центральну раду до найбільш одіозного слова РАДЯНСЬКА. Це те ж саме, що морську свинку тулити до моря чи до свині. Він вже на сайті "Вісті Каменя" торочив всілякі нісенітниці, вчив людей жити і всіляким тонкощам державного управління, при цьому його писанина рідко коли містить два речення поспіль написаних без помилок. Підписанти з вул.Радянської думають про свої клопоти з переоформленням документів, а не за майбутнє і своїх нащадків...
Коментар
06/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021