За порушення благоустрою в місті притягуватимуть до відповідальності

22 Квітня 2016, 10:08
1693

Камінь-Каширська міська рада затвердила нові «Правила благоустрою на території Камінь-Каширської міської ради».

Як розповіла секретар міської ради Наталія Бащук, цими правилами передбачені права та обов’язки громадян, підприємств, установ та організацій у сфері благоустрою території міста.

«Серед різного, на що варто звернути увагу: тепер підприємства установи та організації, фізичні особи-підприємці зобов’ячзані укласти із спеціалізованою організацією договір на вивезення сміття і орендувати або придбавати за власні кошти урни та контейнери для збирання відходів (вартість урни чи контейнера в тариф не включається) та встановити їх біля входів і виходів із торгівельних приміщень (урни повинні утримуватися справними та щоденно очищатися)», -- розповідає Наталія Миколаївна.

Окрім того у Правилах передбачено вивезення відходів та їх захоронення на полігоні твердих побутових відходів на підставі договору з комунальним господарством, яке експлуатує полігон.

Для покращення санітарного стану території міської ради встановлено:

загальний санітарний день прибирання – четвер;

день довкілля міської ради – 2 рази на рік, згідно з розпорядженням міського голови;

місячник благоустрою – в квітні щорічно.

Контроль за дотриманням Правил покладається на виконавчий комітет Камінь-Каширської міської ради, місцевий відділ поліції, санепідемстанції та інші уповноважені особи, затверджені рішенням виконавчого комітету міської ради.

У разі відсутності договору на послуги з вивезення та захоронення (розміщення) побутових відходів, тобто порушень вимог щодо поводження з відходами та Правил благоустрою, громадяни, фізичні та юридичні особи несуть відповідальність передбачену статтями 82 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

При виявленні умов, які можуть спричинити порушення благоустрою буде видаватися припис, кий є обов’язковим для виконання в термін до трьох діб.

При виявленні порушень вимог Правил складатиметься протокол про вчинення адмінпорушення.

Коментарі
26 Червня 2016, 22:21
" цими правилами передбачені права та обов’язки громадян, підприємств, установ та організацій у сфері благоустрою території міста.": поняття благоустрою дуже розмите в розумінню як і на скільки повинен бути цей благоустрій. Все порівнюється з вмістом гаманця. Колись при Польщі мало бути; відхоже місце побілене, потім вже в радянський час паркан повинен бути побілений (пофарований). Сьогодні паркан має бути капітальним місцем з обов"язковим фундаментом не менш як метр глубиною, щоб довше стояв. До таких місць боязко підходити щоб хтось інший не дай бог не подумав про прикрі речі. До всіх інших можна заходити і шманати за те, що паркан, смііття і тому подібні речі не мають "благоустрою" згідно рішень Міської ради.
Коментар
06/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021