Депутата-самовисуванця звинувачують у крадіжці

09 Липня 2016, 13:00
1660 Джерело: ОПОРА

Головний редактор газети «Волинь-нова» Олександр Згоранець звинувачує кандидата в народні депутати Федора Веніславського (самовисування) у «крадіжці» логотипу обласного друкованого видання та виборчих маніпуляціях. Причиною такої заяви стало розповсюдження  у населених пунктах 23-го виборчого округу агітаційної газети  кандидата «Волинь. Жити по-людськи». Спостерігачі ОПОРИ зафіксували відповідний факт 8 липня, - повідомляють у громадській мережі.

За словами Олександра Згоранця, логотип, який використовується в агітаційній газеті Веніславського, є авторським та зроблений на замовлення «Волині-нової».

«Щодо хитруватого кандидата, який вирішив набрати кілька балів за рахунок випуску газети, логотип якої справді дуже нагадує наш… Не будемо називати його прізвище, щоб не робити зайвої реклами. Хоч і реклама тут допоможе, як мертвому кадило… На перший погляд його передвиборні гасла звучать непогано: «Чесний перед собою, порядний із людьми, принциповий у поглядах»… Очевидно тільки, що такі слова кандидата в народні депутати треба писати у лапках. Бо коли глянеш на логотип його «газети», одразу згадується народна приказка: «На злодієві шапка горить» («шапка» — так журналісти називають один із типів заголовка, що об’єднує декілька газетних публікацій; іноді так кажуть і на сам заголовок (логотип) газети). Ми ні в якому разі не хочемо привласнювати слово «Волинь», але шрифт, яким воно написане, — особливий, авторський, зроблений на замовлення нашої газети ще в кінці минулого століття… А ось представників контролюючих органів ми просимо поцікавитись, чи має право «інформаційна газета» друкуватись без дати реєстрації і номера випуску, не кажучи вже про безсоромну крадіжку чужого логотипа?», - йдеться в публікації «Туфту не підробляють» головного редактора «Волині-нової» Олександра Згоранця, яка опублікована на сайті цієї газети.

Також зазначимо, що в одному із випусків агітаційної газети Федора Веніславського «Волинь. Жити по-людськи» розміщені результати соціологічного опитування щодо ймовірних переможців у проміжних виборах до Верховної Ради України.

Відповідно до цього опитування 30,6% респондентів надали перевагу Федору Веніслвському, 27,1% - Ігорю Палиці(не бере участі у виборах як кандидат), 13,3% - Людмилі Кирді, Сергію Булі – 8,7%, Юрію Кулачеку – 5,4%; Олександр Пирожику – 4,3; Тетяні Лишневець – 2,2%; Івану Вовку – 1,6%, іншим кандидатам респонденти віддали 1% голосів.

Опитування, як зазначається у газеті кандидата, проводилося Українською лабораторією системного аналізу в період з 27 по 29 червня, методом першого зустрічного в місцях найбільшого скупчення людей в чотирьох районах округу. Було опитано 1320 респондентів. Похибка склала не більше 3,5%.

Втім, зазначимо, що жодної інформації в мережі Інтернет про організацію, яка провела це опитування, представникам ОПОРИ знайти не вдалося.

Відповідно до ч. 10 ст. 71 закону України «Про вибори народних депутатів України», засоби масової інформації у разі оприлюднення результатів опитування громадської думки, пов'язаного з виборами депутатів, зобов'язані зазначити замовника опитування, повну назву організації, що проводила опитування, час його проведення, територію, яку охоплювало опитування, розмір та спосіб формування соціологічної вибірки опитаних, метод опитування, точне формулювання питань, можливу статистичну похибку.
 

Коментарі
09 Липня 2016, 16:42
"Олександр Згоранець звинувачує кандидата в народні депутати Федора Веніславського (самовисування) у «крадіжці» логотипу обласного друкованого видання": одна справа розробити логотип, а інша справа цей логотип зареєструвати в патентному бюро та користуватися. Якщо пан редактор говорить, що цей логотип:"шрифт, яким воно написане, — особливий, авторський, зроблений на замовлення нашої газети ще в кінці минулого століття" то принаймі авторство логотипа повинно бути зареєстрований за цієї газетою, а інакше якщо він не зареєстрований в патентному бюро (палаті) про яке тут ні слова не йдеться то тут слід знов таки сказати, що "Опора" використовує "чорний піар" тільки задля власного підвищення свого іміджу. Непрофісіалізм "Опори" зашкалює.
10 Липня 2016, 00:58
А, що це винахід, щоб його патентувати?
10 Липня 2016, 02:59
Гордюся "профісіалізмом" своїх земляків, котрі таки бачать, що "Непрофісіалізм "Опори" зашкалює". Хоча з цього приводу ми ще можемо "подискувати" - за ще одним часто вживаним неологізмом цього нашого колеги. Бо патентування винаходу і реєстрація товарного знаку, марки, лого... тощо - то таки, як каже в Одесі Ціля Шукельзахер "две большие разницьІ"...)))
10 Липня 2016, 03:30
Як бажаєш шановний, тобі в Києві видніше як тут Нам неборакам. А втім як би Ми неписали свої неологізми чи ти Там радів би що в люди вибився ))))).
10 Липня 2016, 03:47
Бачиш шановний, Ти там таки більше вивляєшся українським як Ми тут на Поліссі через те, що маємо свої неологізми які Ти у свій час вже втратив й намагаєшся Нас аборигенів тут навчати своєї мови, більш української, чистішої так тримати. Про те і ти чомусь пане непослідовний так як слід, хоч би добув до кінця Наших виборів, втратив запал чи що? Думаю Наш кандидат до Верховної ради маючи за своїми тендітними плечима кандидата філологічних наук не намагатиметься Нас тут правити навіть з огляду на ЇЇ культурну ввічливість та толерантність до людей іншої ментальності і тому такий кандидат для Нас підходить
10 Липня 2016, 16:07
Та файна кобіта пані Ірина, не переживайте пане Каменю. Можна запитання не по темі: "Ви Тетянчука знаєте, того, що був в ДАІ та вже 24 роки торгує запасними частинами від УАЗика, тракторів Т-25, Т-40, МТЗ-82 і мотоциків Іж тощо?"
10 Липня 2016, 23:54
Хто його не знає? Інколи й далі торгує але не 24 роки але менше оскільки ще попрацював на посаді в український час.
11 Липня 2016, 02:06
Дякую. Він гарно виглядає на свої роки і запчастин з СРСР мабуть вагон приховав.
12 Липня 2016, 11:56
Тобто на3,14здив
Коментар
07/12/2021 Вівторок
07.12.2021
06.12.2021
05.12.2021