Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Оксана Забужко
Оксана Забужко

Вперше в новітній історії людству загрожує обрання Віртуального Президента, – Оксана Забужко

13:00 18.04.2019
1008

Відома волинська письменниця Оксана Забужко напередодні другого туру виборів Президента України поділилася думками щодо кандидатів і застерегла виборців.

Про це письменниця написала на своїй сторінці у Facebook.

На її думку, серед виборців шоумена Володимира Зеленського є відсоток громадян, яким «ціла Україна стоїть поперек горла, а до Росії емігрувати не хочеться, і вони вже приготувались вітати російські війська, – не вірячи, що їх теж зачистять, як уже зачистили Захарченка, Жиліна та інших». Письменниця впевнена, що роль Зеленського у сценарії президентських виборів в Україні – продавець ілюзій.

Далі подаємо допис повністю і без змін.

ЧИ МОЖНА ЗА 5 ДНІВ ВИПРАВИТИ ТЕ, ЩО ВИКРИВЛЯЛОСЯ 15-20 РОКІВ?

Теоретично, можна – якщо правильно розподілити сили. Бо правда за визначенням сильніша од брехні. Як сказав Блаженніший Святослав у Великодньому Посланні – істину не треба боронити, її треба свідчити. Як кажуть буддисти – спасися сам, і довкола тебе спасуться 10 тисяч. І перед цією єдиною «технологією» безсилі всі, як завгодно винахідливі фабрики віртуальної реальності.

А правда, якої годі укривати, полягає в тому, що з перемогою першого в новітній історії людства Віртуального Президента (з обличчям актора Зеленського) Україні як незалежній державі, і всьому її людському ресурсу відповідно, загрожує вкрай серйозна небезпека.

Серед виборців Зеленського є відсоток, який саме через це за нього й голосує – якому якраз ціла ця Україна стоїть поперек горла, а до Росії еміґрувати не хочеться, і вони вже приготувались вітати російські війська, – не вірячи, що ті їх теж зачистять, як уже зачистили Захарченка, і Жиліна, і мало не всіх «героїв русской вєсни-2014» (жаль, що досі ніхто не потрудився зробити репортаж про тих журналістів-«ватників», які тоді втекли до Москви, та не поцікавився, чому вони так люблять у тій Москві вмирати наглою смертю – Олександр Яровий у 47, Євгеній Морін у 34, – і чому нинішні – «говорючі голови» Зеленського думають, що їх гебуха після «виконання завдання» пожаліє, а Коломойський захистить?..)) Але з цими в принципі шкода праці – це вороги. Натомість більшість «абинепорошенківського» електорату (тих, хто готовий проголосувати за Зеленського, бо «надоело») зовсім не бажає Україні краху – вони просто не бачать такої перспективи.

Тому безглуздо доводити їм, що «Зеленський поганий, а Порошенко хороший» (це тільки втягує в логічний лабіринт безпотрібної дискусії, де вигаданий майстрами КВН-ГБ «президент Голобородько», як вампір, наливається рум'янцем за рахунок порівняння з живим Президентом Порошенком «на рівних», – і це, як на мене, головна смислова пастка цієї кампанії, що вже призвела до безпрецедентної дискредитації інституту Президентства!). Людям треба всього лиш показати правду: що Зеленський зовсім не збирається бути їм в реалі Президентом, ні добрим, ні поганим. Його роль у цьому сценарії – продавець ілюзій, він – те обличчя («своє», «домашнє», «звичне»), яке прибирає демон у казці, щоб йому відчинили двері (на виборах). Після цього в наш дім безперешкодно ввалиться московська орда (можливо, що й дискретно, не до всіх одразу, і кожен, як у нацистській Німеччині, нічого не помічатиме, поки не вваляться до нього особисто, але тоді вже буде пізно...), - а Зеленського ви побачите в новій серії «Сватов», та ще в записаному після дефолту ролику із зверненням про відречення (і, можливо, з проханням до Путіна про військову допомогу, на яке так і не здобувся свого часу Янукович). Після цього цей «слуга народу» (він же вам не сказав, якого народу, правда? то які претензії, таваріщі хахли, – ні обіцянок, ні пробачень, га-га-га!) відбуде на свою російську віллу в Форте-дей-Мармі («самый русский курорт Италии»!), або ще кудись-інде, – і ви більше ніколи про нього не почуєте. У вас на той час з'являться зовсім інші проблеми, які – спитайте в донеччан.

Якщо ми це розуміємо, наш обов'язок – попередити тих, хто не розуміє. І це й буде та найдієвіша «технологія», якою ми ще можемо спинити країну на краєчку прірви, – технологія «від людини до людини».

Інстинктивно народ почав це робити відразу після першого туру – вступати в розмови з тими, хто «за Зеленського», переконувати «не голосувати за голограму», поширювати інформаційні матеріали, тощо. Але навзагал, за моїми спостереженнями, київська вулиця все ще мовчить – люди не наважуються виходити з зони комфорту і вступати в розмову з незнайомими, «щоб не посвариться» (!!). А треба, щоб ми всі зараз говорили між собою «наживо», без посередництва медій і ґаджетів – і щоб це кожного разу була особиста розмова, щира й адресна – та, яка єдина пробиває хоч як «технологічно» нанесену вату в вухах. Розмова, сказати б, тверезого з п'яним, у якого в руці граната: він ще може не зірвати чеку, і обоє можуть вижити, – але тільки коли ви знайдете до нього індивідуальний підхід. А для цього потрібне – за Шевченком кажучи – «братолюбіє»: наш (тих, хто розуміє) обов'язок – допомогти ошуканому.

Тут нема єдиного рецепту – це щоразу жива людина. Отже, вчімось розмовляти між собою. Виходьмо з фб в реал, відновлюймо забуте з епохою гаджетів мистецтво діалогу. Спілкуймося в усіх громадських місцях, як на базарі, як на грецькій агорі, як на Майдані, – не чекаймо, що Україну захистить Порошенко, відновлюймо горизонтальну мережу довіри, – ми ж уже колись довели собі і світу, що ми це можемо, тепер треба змогти ще раз, надто багато від цього залежить!

Припустімо, нас – наляканих реальною перспективою втратити країну за дурно-пусто – всього два мільйони. Якщо кожен до неділі включить у свою «ланку довіри» ще 5 душ, які, незалежно від симпатій/антипатій до Порошенка, почухають потилицю й підуть за нього проголосувати, щоб зберегти країну бюлетенем, а не (потім) партизанською війною з непевним рішенцем, – цього вже буде досить для нашого порятунку від Премії Дарвіна 21-го століття. (А ще ж кожен із тих 5 встигне поділитися з друзями й родиною – мережа непрогнозована, це «вогонь по соломі», і ми можемо це зробити – якщо кожен розуміючий поставить перед собою таке завдання!).

Ніхто досі в світі такого не робив. (Але ніхто й трьох Майданів за одне покоління не мав, любі земляки!) Якщо ми впораємось – це буде неймовірно круто, навіть крутіше за Майдан. (Власне, це й буде продовження Майдану – тільки вже на вищому рівні, «тонкого плану»). І ось тоді – тоді нарешті зможе початись новий етап нашої Революції Гідности – інформаційний. Революція освіти і медій – поступове, але невхильне моральне очищення суспільства від усього, закачаного нам, підшкірного гною. Тільки така революція зможе назавжди покласти край усьому тому неподобству, що його зеленські креатори так багатослівно-незграбно звуть «епохою бідності, епохою жадібності, епохою брехні», – аби лиш не називати речей своїми іменами: 21 квітня –

КІНЕЦЬ МОСКОВСЬКОГО ПОСТСОВКА

КІНЕЦЬ ЕПОХИ «СВАТОВ»

І хай так і станеться.

загрузка...
Коментарі

Дебілам

14:36 18.04.2019

Зеленський - це Ваш Президент, дебіли!

Петро

15:00 18.04.2019

Зеленський не віртуальний-а реальний кандидат в Президенти! А Забужко- віртуальна письменниця, бо ні одна людина, що має здорову психіку її творів читати не буде.

Петру

15:14 18.04.2019

Людина із здоровою психікою ніколи не назве це чмо Президентом!!!

Шляхта -ПетруЗе

16:12 18.04.2019

Забужко читають більше 20-ма мовами світу, її книги у світі є бестселерами, за їх змістом театри показують спектаклі, а її розклад з виступами у Європі розписаний на роки вперед. Але, звісно, що рівень наших малоросів-земанів здатен утнути хіба півсторінки в газеті Експрес чи анекдоти в Порадниці. Ну а телевізор зі "слугою народу" та пивасиком на дивані - то святе. Нема ради на наших твердолобих поліщуків, оскільки в поколіннях вони були наймитами, такими ж і залишаться....

Петру

16:16 18.04.2019

Ваш інтелект може сприймати хіба мексиканські серіали

ЧИТАЧ

16:42 18.04.2019

Добре сказано але не можливо переконати мавпу .мавпа вона з народження мавпа і ти перед нею хоть на коліна ставай і проси її стати людиною вона ніколи нею не стане .

ЧИТАЧ

16:54 18.04.2019

Вона не розуміє тексту не може розрізнити правду від брехні не може аналізувати вона може сприймати світ лише через картинку .

ЧИТАЧ

16:59 18.04.2019

Вона взагалі не вміє читити .єдине що ми можемо як ми можем її переконати це купити її гроші вона вміє рахувати

Шляхті

17:23 18.04.2019

Не перебільшуйте значимість цієї Забужко.Кому вона потрібна і хто захоплюється її ,,талантом",що за шедеври вона написала?,,Польові дослідження з українського сексу "-це по вашому шедевр світового значення? Читайте на здоров'я,але навіть для мільйонів українців вона пусте місце,не кажучи про Європу.

До Шляхті

17:36 18.04.2019

Ви самі пусте місце. Як і клоун - коломойшина підстилка

Читачка

17:43 18.04.2019

Читаю Забужко ,а голосуватиму за Зе

Читачці

18:28 18.04.2019

Дура голосує за дурня. А дурень гірше сепаратиста, окупанта і кацапа.

Порохоботам

19:18 18.04.2019

Ха ха ха ну шо порохоботи слуга народу заставить вас всіх платити податки. Всіх це означає всіх в тому числі і заробітчан і будівельників . Про це він заявив в інтервю айсітіві ще в березні Це означає що зареєстрував ти авто одчитайся де бабки взяв придбав будинок і так далі так шо готуйте бабки будете платити податки https://youtu.be/iiH-JZAqke0

Камінь.

19:33 18.04.2019

Мудра жінка.

Мойшоботам

19:53 18.04.2019

Нехай спочатку заплатить сам чи заставить заплатити Коломойшу.... Як таких ішаків, як Ви, земля носить ???

Жовтенко Леся.

21:37 18.04.2019

Петро уже на валізах сидить.

Жовтенко Лесі

22:05 18.04.2019

Ти вже верещала,що тимошенко - наш Президент...

Жовтенко Леся.

22:27 18.04.2019

Тільки не Петро.

?

21:06 19.04.2019

Забушко, найшов авторитет? Таких тисючі. А ти шляхтичу що сциконув? Боїся Зе.

Марко

04:12 20.04.2019

Фармакологія Зєлі. Легко живе хлопака.

Читач

09:00 20.04.2019

Мабуть усі, хто голосував за Януковича у 2004, 2005, 2010 роках, проголосують за Зе+Ко. А ще додадуться звільнені, або обмежені в корупційних можливостях: мєнти, судді, прокури, чиновники, усі, хто побудував свій бізнес на контрабанді та кримінальній основі. Українці за Зе+Ко не голосуватимуть. В разі перемоги Зе+Ко українці на при кінці цього року або на початку наступного вийдуть на Майдан . Вийдуть разом з ветеранами АТО, волонтерами, студентами аби вкотре виперти «москаля» з України, якого вкотре привели «малороси».

Читачу

19:27 20.04.2019

А не пішли ви б ***** з вашими майданами ?

Читач до Читачу

20:25 20.04.2019

О янукозеленоїди зашкварчали….!!!

Марко

22:40 20.04.2019

Рвуться дупи у ботів

Марку

09:14 21.04.2019

Що заспівають зеленолюби, коли доведеться Коломойському – спонсору та наставнику Зеленського, повернути 2 з половиною мільярда доларів з державного бюджету, що миттєво відобразиться на пенсіях та зарплатах??? А цього року треба повертати борги Тимошенко

Марко

13:18 21.04.2019

Зрозуміло, що Зєля тільки для своїх.

18 жовтня
Вчора
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин