Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Камінь-Каширщині спритні ділки розкрадають та продають людям піщані ґрунти

22:20 23.07.2016
2168

В урочищі “Дубицьке” невідомі особи влаштували на землях сільгосппризначення піщаний кар’єр. За інформацією служби держгеокадастру, на цих землях отримали ділянки для ведення сільськогосподарських робіт, кілька учасників АТО. З’ясувати, хто вдався до розкрадання піску, — завдання поліцейських району, які успішно пройшли атестацію на профпридатність.

Не лише лісом та бурштином багата поліська земля. Геологи кажуть, що у її надрах заховані великі поклади міді, торфу, навіть золото і срібло є, а ще глина та пісок. І якщо у північних районах Рівненської, Житомирської областей та на Маневиччині вглиб і вшир розростаються бурштинові царства, знищуючи все і всіх на своєму шляху, то на теренах Камінь-Каширського району спритні ділки, не боячись законів держави, взялись розкрадати та відпускати людям за певну плату піщані ґрунти, які згідно з Конституцією України є всенародним надбанням. Про це йдеться у статті Олеся Федоровича, яку публікує сайт polissia.net.

Щорічно міська рада роздає сотні нових земельних ділянок забудовникам. Приватне будівництво, яке останніми роками набуло у Камені-Каширському грандіозних масштабів, фінансово підживлює нелегальний ринок піску. Адже є на нього попит, буде й ціна, і покупець.

До речі, одна машина краденого піску в місті коштує щонайменше 500 гривень, а чорнозему – ще дорожче. Та й добути його тим, у кого є спеціальна вантажна техніка, не так вже й складно. Як говориться, виїхав у поле чи у лісок, набрав скільки заманеться, і повіз замовникові. Не секрет, що певного часу піщаний бізнес в районі свідомо, з вигодою хтось навіть тримав під своїм контролем, як кажуть в народі “кришував”. Принаймні, неодноразово на це журналістам робили натяки люди, які возять пісок. Втім, після революції Гідності та зміни центральної влади у цьому плані вдалося добитися хоч якихось позитивних зрушень. Але не надовго! Лише на певний час.

Потихеньку, побачивши, що нічого не змінилося, нелегальні копачі почали братися знову за свій піщаний бізнес. Говорять, що до цієї справи долучилися й окремі громадські активісти, які раніше начебто боролися з розкрадачами надр та природних багатств. Так почали творитися вже нові копанки, руйнуватися лісосмуги та закинуті поля.

Наприклад, жителі Каменя-Каширського розповіли, що в урочище “Дубицьк”, де не так давно мешканці міста тримали городи та поля, заїжджають масово вантажівки, а через деякий час виїжджають звідти завантажені по самі борти піском. Ми особисто перевірили цю інформацію. Те, що зафіксували фотоапаратом – жахнуло… Виявляється, цю сільгоспзону хтось “перепрофілював” на такий собі піщаний кар’єр, з якого землю вивозять десятками, сотнями тонн КамАЗи та ЗІЛи. Ця свіжа рукотворна копанка завглибшки більше 4 метрів утворилася впродовж останніх місяців. Цілодобово там “чергує” навантажувач та відпускає всім бажаючим пісок. Зрозуміло, що не безкоштовно.

Нам вдалося з’ясувати, що ця територія — у відданні управління служби України з геодезії, картографії та кадастру у Волинській області. Начальник Камінь-Каширського Держгеокадастру Світлана Сус розповіла, що кілька ділянок тут для ведення сільськогосподарських робіт взяли собі люди, які мають статус учасників АТО. Щоправда, чи співпадають межі їхніх наділів з цим самовільним кар’єром, вона конкретно не сказала. Адже, за її словами, про те, що тут копають землю під начебто ставок, вона і сама знає із чуток.

— Проводити перевірки законності використання землі — не в компетенції служби держгеокадастру, — зазначила Світлана Петрівна. — На це є відповідні служби. Наприклад, правоохоронці, екологічна та сільськогосподарська інспекції. Проте вже зрозуміло, що законодавство тут порушується. Припустимо, що ця земля вже у приватній власності, людська. Але це зовсім не означає, що робити на ній можна усе, що заманеться. Навіть на ставок потрібен дозвіл, повинна бути розроблена документація. Тим більше будь-яке самовільне видобування піску на землях сільськогосподарського призначення заборонено.

Ми звернулися з даного приводу і до начальника Камінь-Каширського відділу поліції Валентина Чиха. За його словами, правоохоронці постійно ведуть боротьбу з розкрадачами піску, затримують автомобілі, які возять його без відповідних документів. Щодо копанки поблизу “Дубицька”, то Валентин Іванович зазначив, що офіційного повідомлення про цей факт до правоохоронців ще не надходило. А тому будь-які слідчі дії поліцейські не проводил, – пише журналіст Олесь Федорович.

Коментарі

пісочок ПТАШНИКА)))

00:13 24.07.2016

Шановний Валентин Іванович запросіть до себе пана Пташника і хай він вам розкаже хто кришує дубицький карєр,і скільки грошей бере за машину піску,хто копає!і так далі!!!особисто знаю що БодІ буде що розказати.

ПРАВОСЄК

00:24 24.07.2016

Говорять, що до цієї справи долучилися й окремі громадські активісти, які раніше начебто боролися з розкрадачами надр та природних багатств.ОТ БАЧЕТЕ ЯК ЖИТТЯ МІНЯЄТЬСЯ ТОДІ БОРОЛИСЬ А ЗАРАЗ САМІ КРИШУЮТЬ ПІСОЧНИЙ БІЗНЕС!!!НЕ (дубицький карєр) А КАРЄР ЦАРЯ ПТАШНИКА

Нічого собі народ в афігє

00:26 24.07.2016

Ай я й яй..Це той Пташник,шо патріот,активіст і всіх тіпа закликає до правди?Люди,та шо робиться?

Нічого собі народ в афігє

00:32 24.07.2016

А поліція тіпа це не знає?Вони тільки звернення і 3аяви читають?Де ініціатива щось розсекретити ,викрити,довести фактами?Поліцаї,ви є в Камені?

Народ

01:17 24.07.2016

Там копають ставок, земля приватна. Скільки в нас ставків в людей??? А пісок іде на дорогу. Хай там автор мовчить і хто він- пише для влади, щоб згидити хлопців. Федорова іди В АТО тоді і будеш сміливим. І так ти нііхто. Що зробив в міськраді, як був депутатом-дерибанив землю.

Народ

01:20 24.07.2016

Щоб доказати покажіть хто купує землю. А ніхто, все іде в місцеву дорогу. Сус має ставок-має. А документи має- не має. Не смішіть активісти-тітушки. Дібіли Ви

Суд

01:32 24.07.2016

Тут може бути штраф 850 грн., але тут знов приватна власність. ставків в районі десятки тисяч. Кому мішають активісти і атошники. Автор нахаба, не за тих береться.

Дівчина

02:15 24.07.2016

В Нуйно, голова вже фурами пісок відправляє на область. Із кар,єра, що по дорозі на озеро Добре. На цьому бізнес зробив, тільки не в касу сільради а карман набиває... ЗЛОДЛЮГА!!!

Бузаки

03:36 24.07.2016

Нехай Сус, Пташник та Чих розкаже,кому фури возять пісок у Ковель та Луцьк.

Бузаки дівчині

03:45 24.07.2016

Ваш с/г Нуйно дуже добре вміє підлизуватися до Суса,а Сус  в області.

Раків

04:15 24.07.2016

Хлопці, потрібно міняти стару владу,молодь повинна зробити зміни.

Свідомий

08:41 24.07.2016

Не брешіть людям,пісок в Коваль і Луцьк ніхто не возить. Замовна стаття.Де автор був, коли ліс крали. ЗА Атошниками весь народ піде.

Камінь

08:48 24.07.2016

Якщо власники землі громадяни які у свій час були в АТО то тут начальник міліції або їх кришує виявляючи таким чином якусь для нього чи для Них своєрідну фронтову солідарність, начальник міліції банально боїться своїх фронтових друзів або вже під ногами землі не чують і разом з тим зі своїми друзями башляють все що лежить під ногами. Отже Ми вже знаходимося зовсім в іншій реальності, що й було доказати але можна уявити, що робиться ближче до лінії фронту.(((((((((( Недаром пані Савченко говорить, що без періоду невеликої диктатури не обійдемося. Виявляється тут у К-Каширську демократія це вседозволеність але вседозволеність тільки окремим.......

До Каміня

09:26 24.07.2016

про що ти говориш.ЦЕ ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ. ЛЮДИНА КОПАЄ СТАВОК. Якщо дійсно далі там буде став, про ніяке порушення там не поговориш. Питання,що це замовне влади і під хлопців копають.

Дівчина Свідомому...

09:28 24.07.2016

Возять, даже ще як возять!!! З ранку, на світанку що б люди менш бачили.... А машини одні фури,багатотонні,все приспособлено для того щоб було вигідно красти...  Ярощук всім керує!!!

До дівчини

09:56 24.07.2016

То напиши заяву в поліцію. Пі... не мішки совати.

Камінь- До Каміня

10:25 24.07.2016

На землях сільськогосподарського призначеня не можна копати ставок Закон забороняє, оскільки у тому місці навіть відсутні будь-які пониззя ланшафту на якій можливий який небуть ставок для того, щоб хоч у цьому столітті стояла там вода. Якщо Ви шановний і є тим ставокопачем ба навіть приватним власником цієї землі про якого усі вже знають поскільки не потрібно бути вельми великим дурнем через те, що дві-три машини які ПОСТІНО возять цей пісок усі знають ЧИЇ ці машини тому Ваші справи шановний плачевні, гірше того плачевні справи й у тих хто ВАс кришує придумуючи при цьому казку діда ПАНАСА про український ставок. Очевидно що ця публікація тільки початок Вашого кінця оскільки Дубицько стояло перед цим вже тисячу років і тільки Ви додумалися до того щоб надругатися над тієї землею таким варварським способом. Ви і є варвар оскільки навіть сталіністи та комуністи у свій час не придумали підсипати будівельну площадку будуючи Льонзавод беручи звідтіля пісок через те, що Дубицько це сакральна земля, земля Наших предків на якій жили люди на якій стояли Наші хрести. Але хреста на ВАс Немає це точно тому Ви і злодій.

Каміню

10:45 24.07.2016

Цікаво, а як ти співатимеш, якщо в Пташника виявляться документи на ставок?

Ах

10:52 24.07.2016

Це ж Камінь так прославляв Укроп. От звідки вітер.

Піскокрад

10:58 24.07.2016

А чого не написали про раківську горку і підцир'я? Бо там Федчик-прокурор Бондар і Сус в тємі. І всі це знають. А то ж територія не приватна а наша - громадська. Чергова заказуха для шестьорки Федоровича. Хай розкаже скільки участків взяв поки депутатом був. І як від воєнкомату косив, за всі частини тіла хапався болящій. І Трохимчук хай розкаже про своїх синочків. І Редактор цього сайту про чоловіка

Нуйно

11:04 24.07.2016

Наш Ярощук разом з Сусом добре наживаються на нуянському піску, а ця стаття для того щоб увагу відволікати. І Сусиха хай но придивитися до поїздок на кар'єри в Нуйно. Можливо, буде не Дубечним цікавитись в першу чергу. А походеньками свого благовірного і його банщика - нуйнівського градоначальника

Льонзавод

11:44 24.07.2016

А з чого ви всі вирішили, що це звідти пісок возять? Тією дорогою в основному Луцик везе з Підцир'я своїми машинами на Камінь. А там де він- там і Сус і Дунайчук і Бондар замішані. Не говорячи вже про міліцію і прокуратуру. Я схильний думати, що це замовлення (О. Федорович в своєму репертуарі), щоб свої грішки прикрити. Везуть пісок, руйнують підцир'ївські землі і кладуть в кишеню гроші вищенаведені особи, а стрілки переводять на атошників. До речі - ті хто хоч раз був в тому урочищі знають, там вже давно величезна яма вирита була і дерева п'ятнадцятирічного віку як мінімум. Не все так просто як написав цей горе-журналіст

До ФЕДОРОВИЧА

11:51 24.07.2016

Горе журналіст і горе-депутат. До того ж і алкаш. Заказуха і не більше, комусь Атошники мішають.

Дівчині

13:26 24.07.2016

У вашому нуйні є ж так заний собствєнний мент))Чого ж він там не наведе порядок?Савчук здається його фамілія..

Анонім

13:52 24.07.2016

Після наради в РДА по піску поїхав подивився ставоку першого зама, той шо ухмилявся. там цілий ставище. Цікаво, де пан Михалік пісок дів... А документи в нього є? А те що поліції в нас немаа то всім відомо. Зате вони срізь в тємі....

Камінь

15:04 24.07.2016

"Цікаво, а як ти співатимеш, якщо в Пташника виявляться документи на ставок": не заперечую що можливо оперативнинько з допогою Обласної корупційної структури створено папери на якийсь там ставочок у розмірі двох гектарів. Але шановні який може бути ставок у цій місцевості коли Те місце фактично за рельєфом є підвищенням на метрів 2-3 порівнюючи навіть з "водокачкою" місцевої ВУЖКГ. Це місце є в рівень або й вище з кар"єром "Силікатно" тому говорити про якійсь там ставочок то принаймі брехати й тільки крім того переведення сілльськогосподарських земель у землі водного запасу це прерогатива Кабміну тому ще раз говорити про якийсь там ставочок то це просто невіглейство.

До Каміня

15:29 24.07.2016

СПОКІЙНО СПи - В ХЛОПЦІВ ТАКИ Є ДОКУМЕНТИ БАЧИВ САМ В ЩЕ ТАМ САДЯТЬ МАЛИНИК І ЩЕ ЗАПУСТЯТЬ РИБУ. МОЛОДЦІ

Ізя

15:45 24.07.2016

Ого. Тут все на купу: Бодя фронтовик, Чих не фронтовик, бо в Краматорську уже Бабая з Моторолою не було, "Білий дім", нуїнци, ставки тощо. Може мені пошукові роботи провести на предмет наявності бурштину, то ще й на бурштині підзаробимо?

Зюзя

17:35 24.07.2016

Ой немає в районі парядку. Ой немає. Стільки мудрих в районі водиться, а парядку немає.

До Зюзі

20:17 24.07.2016

Мудрі тут на сайті обговорювати атошників. Нехай ті мудрі про себе заявлять. Бодя тримайся - це заказуха. Прокурор Федчик скільки при владі... а ліс крадуть, крадуть і порядку не має. А тут Пташника знайшли. І журналісти знайшлися. Не смерди журналюга тут в районі, Федорович ой не смерди.

Камінь

20:18 24.07.2016

"ЩЕ ТАМ САДЯТЬ МАЛИНИК": це той малинник який посаджено жителями с. Підцир"я в далекому 27 році? Я сам особисто розмовляв з жителькою с. Підцир"я власницею тих околоць яких совети розкуркурили у свій час. Це так там вже росте малинник у тій місцевості який покрила лісова рослинність але цей малинник росте внизу метр до низу від цієї ганьби який називають ставком )))))))). Якщо там має бути ставок то щонайменше повинно бути рішення якогось відповідального органу про дозвіл організації такого лайна. Нехай скинуть тоді скріншорт з цього рішення там Ми побачимо хто це рискнув на такий безпредел з районною землею.

земля

20:31 24.07.2016

То мова іде за нюянського бувшого гаїшника то настоящий злодій, заліський палій підривник нюяннського підприємця,рекитьора на дорогах то цьой в селі бучу робить й мабуть шей коменти ночні пише

Ізя

21:57 24.07.2016

Що то за хлоп Федорович, про якого так нефайно пишуть? Ніц його не знаю, хіба що декілька публікацій в газеті "Полісся" читав. На другому місці якісь таємниці та одіозні хлопци нюїнци. Ех є над чим поміркувати, цікаво тут у вас.

До Каміня

23:19 24.07.2016

В хто ти такий, щоб тобі щось доказувати???

вайвай

02:16 25.07.2016

"В урочищі “Дубицьке” невідомі особи влаштували на землях сільгосппризначення піщаний кар’єр. За інформацією служби держгеокадастру, на цих землях отримали ділянки для ведення сільськогосподарських робіт, кілька учасників АТО. З’ясувати, хто вдався до розкрадання піску, — завдання поліцейських району, які успішно пройшли атестацію на профпридатність." - бля, НЕВІДОМІ особи, які пригнали туди трактори-погружчики, вантажні авто...А поліцейські(Чих )) разом із атовцями (Пташник) -в долі..

Ізя

09:15 25.07.2016

Пташникова сімейка в долі, бо там землю отримали не АТОшники, а інші і його жінка... До речі, вона не воювала... І коли громада збирала йому гроші на ліки , вона на ринку нові сумочки видивлялася. Про який там ставок і малину ви ще ведете дискусії... Нічого крім ями на полі, де люди колись городи тримали, ця сімейка не створить. Пташник в Бузаках у батьковій хаті 10 років вікно склить. У них одне в голові, як побільше на халяву бабла зрубати

Ізя

09:15 25.07.2016

Пташникова сімейка в долі, бо там землю отримали не АТОшники, а інші і його жінка... До речі, вона не воювала... І коли громада збирала йому гроші на ліки , вона на ринку нові сумочки видивлялася. Про який там ставок і малину ви ще ведете дискусії... Нічого крім ями на полі, де люди колись городи тримали, ця сімейка не створить. Пташник в Бузаках у батьковій хаті 10 років вікно склить. У них одне в голові, як побільше на халяву бабла зрубати

Ізя

09:31 25.07.2016

09;15 пиши під своїм ніком, а не під моїм. Пташника я не знаю, а в Бузаках був лише в дитинстві. І не мій стиль писати паскудства, прочитай всі мої пости та зрозумій мій стиль, в якому любов до краю, доброта, можливо ностальгія. На відміну від тебе, -грубіяна, я вихована людина.

Анонім

10:53 25.07.2016

Ізя, навряд чи ти взагалі хоч копійку дав на армію... Не кажучи вже про інше

Житель

10:57 25.07.2016

Прерогатива Кабміну??? Камінь - Каденчук ти з дуба впав? Чи ти ще й палкий шанувальник Гройсмана? І вашим і нашим лижеш? Оооо тоді Укроп тобі по сраці дасть

ррррррррррр

12:46 25.07.2016

10:53 гроші на АТО вираховують із зарплати постійно. А більше нехай номенклатура дає, бо вона живе краще мене.Звідки ти мене знаєш? Те, що краще за тебе пишу жаба давить? Букви всі знають і ти також. Складай з них слова, а зі слів речення, я не забороняю.

Район.Камінь-Каширський

12:50 25.07.2016

Шановні коментатори, на сайті є правила коментування http://kamin.rayon.in.ua/rule Не забувайте про це. Оскільки ви їх не завжди дотримуєтеся, ваші висловлювання модеруватимуться

до всіх

12:55 25.07.2016

Не паскудьте Богданову дружину, бо особисто знаю, як їй прийшлося з Богданом. Вона єдина кого я зустрів в Дніпрі. І ця сім я точно на чужих грошах ніколи не наживалася. Не бреши. Іди на війну і тоді побачимо, як твоя дружина залишиться з двома дітьми і як буде сумочки видивлятися. Кожному таку дружину, як в Богдана, порядну та чесну. Фу позорники і саме смішно, що пишуть мужики, які ховаються від воєнкомату.

Анонім

13:05 25.07.2016

Підтримую до всіх. Не зачіпайте сім"ю. Зрештою, коли хлопці йшли в АТО їм обіцяли "золоті гори". А прийшли і стали нікому не потрібні. Мусять жити, кормити дітей. У нас у районі є набагато масштабніші проблеми, аніж воювати з атошниками. Схаменіться, люди, чи, може, це звичайна жаба....

До всіх

13:08 25.07.2016

Людина воювала на Сході, людина патріот і йому готові очі виколоти. Людина має гарну дружину та порядну. Яка єдина була там в Дніпрі біля чоловіка, але дай і тут придумати гадості. І саме головне, що це пишуть мужлани, які ховаються від служби біля жінчиних спідниць. Явно, що замовне. Тільки ті, що цей брєд пишуть одержать своє.

Лісник

13:48 25.07.2016

А цей журналіст - часом не син того Федоровича -- лісничого, що все життя на краденому лісі наживався і навіть хату побудував біля льонзаводу?

усі(не мужики)

19:39 25.07.2016

та ніхто її не паскудить...Просто в очі кинулось, що тоді дехто ті кілька гривень від дітей відривав - давав Пташнику на лікування...Сама бачила - в очі так кинулось..Дивно трохи було...
А зараз - бридко

усі(не мужики)

19:39 25.07.2016

та ніхто її не паскудить...Просто в очі кинулось, що тоді дехто ті кілька гривень від дітей відривав - давав Пташнику на лікування...Сама бачила - в очі так кинулось..Дивно трохи було...
А зараз - бридко

Камінь

20:26 25.07.2016

Особисто Я вже чекав того моменту коли нарешті скажуть, що Я мовляв воював, іди сам у воєнкомат, на фронт і тому подібне. Одним словом усі зрозуміли, позаяк що Я маю на увазі. Про те шановні АТО-вці (якщо Ви читаєте мою записку) не применшуючи Ваші заслуги за Вашу роботу, вклоняюся ВАм усім але хочеться сказати про те що не дай бог, щоб ВАм сказали що Я Вас туди не посилав як було колись з Афганістаном. Але щоб цього не було то шановні, Вам слід вже йти до кінця і бути громадянами через те, що якщо Ви один-два чи Вас десяток оступиться Вам скажуть, що Вас тути не посилали. Ось у цьому моя позиція через те що, якщо Ми чи інші побачимо що Ви оступилися чи оступаєтеся Вам рано чи пізно скажуть. Не дай бог.

Ага

20:54 25.07.2016

А мій комент чомусь видалили..Я просто написала те,що бачила...І не тільки я

Богдан Пташник

21:47 25.07.2016

Я уважно спостерігав і за цією публікацією і за коментарями. Ок. Камінь мене назвав злодієм, Федорович звинуватив у розкраданні піску, Федчик-Приходько -спритним ділком. Та й інші коментуючи мені більш менш відомі... фВи образили мою сім'ю, мою дружину і батьків. В мене просте питання(я поставлю вищевказаним особам його у вічі, але хочу озвучити й тут- на розсуд читачів) В кого і що я вкрав? Ви мене обізвали - за слова потрібно відповідати.

До усі

22:33 25.07.2016

То назвися, якщо бачила. Брешиш, хай тобі за твою брехню віддасться.Як на мене, то в атошиків дружини мають бути самі гарні і модні, їхні чоловіки цього заслужили.

Ізя

23:48 25.07.2016

"Все тече, все змінюється" (Геракліт). Він мав на увазі мінливість людських відносин, почуттів, моралі, етики та ін.

сердце

00:18 26.07.2016

Бридко за таких бурхливих Овечок, що придумають нісенітницю. Вже розумію, що проблема не в землі, а в Богдану -комусь все мішає.

Каміню

21:11 26.07.2016

Більшість справжніх (а не липових, тіпа наших ментів Чиха та інших) атошників навіть не підозрює і не знає як їх використовує той же Пташник.Мало того,що він понабирав на них земельних ділянок - то ще й торгує лісом,виписаним по мінімальним цінам на цих хлопців в спецлісгоспі колишнім керівником Вовком...

Камінь

12:10 28.07.2016

Мінімальна ціна лісу це дрова. Але дрова можуть виписані тільки з нижнього складу. Отже рано чи пізно ті "дрова" мають проінспектовані так званою СБУ.

Богдан Пташник

17:57 28.07.2016

Шановний анонім, я вас запрошую на чергові збори воїнів АТО . І там Ви могтимете розказати і про ділянки і про ліс... але на жаль ти знов засциш, як це було вже двічі , навіть рота відкрити.
Шановна редакція Району. мені дуже дивна ваша редакційна політика. Чомусь усі мої коментарі ви до цих пір тримаєте на премодерації, а ті що націлені на мене - легко з'являються на сайті. Людино, я досить давно в інтернет-сфері і до таких розкладів готуюсь зазделегідь. В мене залишились скріни записів, я готовий їх викласти в журналістській фб-спільноті на розсуд журналістів області

Ха-ха

07:21 29.07.2016

Поки"юристка і політик від природи" Балицька пише свої статті про відсутність кришки на каналізаційних люках, а тим часом її родич Пташник копає і продає пісок з незаконного кар'єа на Дубецькому...ось така "сімейка патріотів"))
І вони хочуть бути "новою елітою"..

мур

11:52 29.07.2016

пташник насмішив, молодець... продовжу в тому дусі ... чи до тебе зайти ?

СерДцю

09:10 30.07.2016

Так, якраз проблема в Пташнику.При усій повазі до його поранення в бою треба пам'ятати, що це не дає йому права "ходити на голові" тобто робити протизаконні речі. Інакше це називається рекетом і здирництвом. Участь в АТО не дає права нікому на це.

Дивно

08:06 01.08.2016

Якщо копають пісок на землях сільгосппризначення - то чому це не є злочин?

Кость Костьович

09:29 07.08.2016

Нікому, навіть такому цабе як Пташник, ніяке поранення і участь в АТО не дає права займатись дерибаном землі чи піску таким протизаконним способом . Тому не треба прикриватись своїм героїзмом якщо вже "рильце в пушку" .
Інакше - ти не чим не кращий від тих бойовиків і сепаратистів.Бо так само НЕЗАКОННО обдираєш громаду тут

Богдан Пташник

12:54 07.08.2016

Що і де я дерибаню і як я обираю громаду? І, чоловіче, я ніколи не прикривають пораненням чи участю в АТО, ти можеш легко це перевірити при зустрічі

Пташнику

09:52 11.08.2016

Правильно, поки що тебе прикривають Чих, Сус і Дунайчук. І Семенченко .Але це ПОКИ ЩО..Точніше,Чих ПОКИЩО "закриває" очі на твої вибрики.
Але ж "ЗАВЖДИ ТАК НЕ БУДЕ"...

Богдан Пташник

11:18 12.08.2016

Мене прикривають??? Хто??? Та мене готові з'їсти , за те що схеми поломав... і "поки що" мене не лякає. За свої слова і вчинки я завжди готовий відповісти. На цьому світі і на тому

Пташнику

22:58 13.08.2016

"Та мене готові з'їсти , за те що схеми поломав"- тобто їхні схеми поламав, а на обломках створив свої? Дубецький "кар'єр" якраз є підтвердженням..

Богдан Пташник

11:01 22.08.2016

Розкрий суть "моїх" схем... мені, та й, думаю, не лише мені, цікаво буде

Пташнику

18:42 25.08.2016

Ніби хтось не знає..Та суть твоїх схем дуже проста: ти через облдержадміністрацію на Дубецьку взяв 6 га (на себе 2 га+на свою дружину 2 га+ на одного ізатошників теж 2 га) землі СІЛЬГОСПРИЗНАЧЕННЯ . Піскокради (з якими ти раніше колись нібито "нещадно" боровся) копають на тих землях пісок . За кожну машину тобі віддають 100-200 грн. Схема проста -ти тіпа нічого не знаєш,не при ділах.. І грошики в тебе в кишені...та це ПОКИ ЩО.. Або як кажуть в єврейській притчі :"Завше так НЕ БУДЕ..."

Пташнику - атошник

21:34 26.08.2016

Ти геть зовсім забрехався !!!! Не компрометуй АТОШНИКІВ - через такого  як ти , нас ВЖЕ СКРІЗЬ посилають НА Х..Й !!!! Коли ти вже нажрешся тою землею??? Через тебе і твій  пісок нас всіх посилають...

Будівельник

18:31 12.09.2016

Тобто. Людина копає на своїй, власній, землі? Так в чому питання? Кому він завдав збитків? До чого тут дерибан, крадіжка і т.д.?

Будівельнику - ідіоту

08:05 14.09.2016

Землі сільськогосподарського призначення передаються у власність або надаються у користування:

- громадянам - для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння та випасання худоби, а також для організації товарного сільськогосподарського виробництва.
Копання і продаж піску - це щось із вищеперерахованого?

Будівельник

11:33 15.09.2016

Так написано в коментарях десь що там ставок має бути. Якщо документи в порядку - то що тут незаконного? Чи шкідливого? Чого вас так усіх зацікавило що робиться на приватній території і зовсім не цікавлять громадські землі? Наприклад, Підциріївський кар'єр, Раковоліська горка, Силікатне. Це ж дійсно наше - громади. І там реально крадуть ділки у нас - в громади. Не цікавить, бо там і голова РДА і голова районної ради долю мають? Чи, наприклад, куди ділось кілька машин чорного грунту з під суду, де зараз облаштували стоянку. Не цікавить бо Гордійчуку на огород завезли? Якщо я ідіот, то коментатор - паскуда боягузлива.

Будівельнику-ідіоту

08:34 17.09.2016

Звичайно ж я - паскуда)) Так як і Федорович чи хтось ще інший, хто посмів сказати правду про такого "хероя" як Пташник)) Ні Підциріївський кар'єр, ні Раковоліська горка, ні Силікатне не виділялись і не приватизовувались як земля сільгосппризначення .

Будівельник

21:10 24.09.2016

Раковоліська горка - належить громаді с. Раків Ліс. Земля - сільськогосподарського призначення. Руйнують і крадуть в громади Крам, Луцик, Остапук і інші... Силікатне - землі лісового фонду. Крадуть в громади і держави. Кришують з білого дому, прокуратури і міліції. Херой - не херой. Я не збираюсь судити. Хто такий Федорович?

Будівельнику

08:35 02.10.2016

Почитай УВАЖНІШЕ цю статтю - і буде тобі щастє)) Тобто взнаєш відповідь на своє тупе останнє питання))

20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2018
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин