Володимир Сінчук: «Спортом у районі займається більше 15 тисяч осіб»

11 Вересня 2016, 20:50
2282

Учора, 10 вересня, спортсмени району приймали вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Сьогодні читачам Район.Камінь-Каширський про фізкультурно-спортивний рух в районі розповідає начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Володимир Сінчук.

– Підтримка та удосконалення фізкультурно-спортивного руху в районі, зміцнення та відновлення матеріально-споривної бази є пріоритетними завданнями відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, – розповідає Володимир Володимирович. – У районі успішно функціонують громадські фізкультурно-спортивні організації. А саме: «Спорт для всіх» – керівник Сергій Панасюк, ФСТ «Колос» – голова райради Руслан Бобко, спортивний клуб «Трудові резерви» – президент Петро Мельник (ДПТНЗ Камінь-Каширське ВПУ). До речі,  спортивний клуб «Трудові резерви» уже 15 років у обласній спартакіаді серед професійно-технічних навчальних закладів області нижче другого місця не опускався. 

У нас діє Камінь-Каширська дитячо-юнацька спортивна школа відділу молоді та спорту райдержадміністрації, в якій займається 483 дитини. Тут працюють відділення з волейболу, гандболу, дзюдо, легкої атлетики, футболу, баскетболу. З 1 березня цього року відкрилось відділення з важкої атлетики. Із камінь-каширськими спортсменами займається майстер спорту України з важкої атлетики Віталій Андрусь. До речі, у цьому виді спорту ми вже маємо певні здобутки. Учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Видерта Оксана Приведенець стала призеркою першості області та учасницею першості України з важкої атлетики в м.Скадовську. Переможцями першості області з важкої атлетики стали учениці Грудківської ЗОШ 6,8 клас Валерія Козак та Дана Сацик. Зауважу, що Валерія Козак зарахована в збірну Волині з важкої атлетики. У жовтні цього року вона буде приймати участь у першості України з важкої атлетики до 13 років у м.Кам’янець-Подільському.

–  Які здобутки спортсменів району можете іще навести в приклад?

–  Ми здобули перше місце серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій області (група А,райони) у Спартакіаді «Волинь спортивна – 2015» з ігрових видів спорту (вісім видів спорту). Найбільше очок у скарбничку перемоги принесли спортсмени з таких видів спорту: футбол (тренер-викладач К-Каширської ДЮСШ Микола Нирко), волейбол (дівчата та юнаки) (тренер-викладач К-Каширської ДЮСШ Василь Камельчук) , баскетбол (дівчата та юнаки) (тренер-викладач К-Каширської ДЮСШ Віталій Каширець) та ін.

У цьому році також проходить обласна спартакіада «Волинь спортивна – 2016». У ній знову беруть участь спортсмени нашого району. До кінця спартакіади залишилось чотири види спорту. Підведення підсумків відбудеться на  початку 2017 року. Тому надіємось на переможні результати

–  Скажіть,  якими видами спорту займаються у дитячо-юнацькій спортивній школі, окрім ігрових?

–  У ДЮСШ вперше в цьому році суттєво розширилась географія видів спорту. Це футбол дівчата, в легкій атлетиці з’явилась спортивна ходьба, метання списа, штовхання ядра. І, як я вже казав, – важка атлетика. У цьому році започаткована велогонка, надіюсь що вона буде традиційною.

До речі, згідно статистичних даних, фізичною культурою та спортом у районі займається більше 15 тисяч осіб різних вікових категорій. Щодо спортсменів-інвалідів – проводиться робота по виявленню потенційних осіб та бажаючих займатися відповідними видами спорту.

Хочеться зазначити, що не дивлячись на всю свою зайнятість, не залишаються осторонь питань фізичної культури та спорту голови районної ради та райдержадміністрації, керівники громадських організацій, політичних партій, а це дає надію на подальший розвиток спорту в районі та популяризацію здорового способу життя.

–  Що ви маєте на увазі?

–  Завдяки їхній підтримці у нас оновлюється спортивна база. Приміром, зараз проходить реконструкція котельні в Камені-Каширському по вул. Ковельська 16/а під спортивний зал важкої атлетики. На початок вересня вже половину всіх робіт виконали. Освоїли понад 200 тис.грн. Плануємо до кінця року завершити реконструкцію котельні під спортивний зал, а з 2017 року повноцінно розпочати навчально-тренувальний процес з важкої атлетики.

Проводиться реконструкція районного стадіону (зокрема, футбольного поля). Кошторисна вартість – 1250000 гривень. Можна сказати, що уже виконали більше половини усіх робіт. Освоїли 650 тисяч гривень. У 2017 році в другому півріччі плануємо повноцінно відкрити оновлене футбольне поле.

Другий рік функціонує на районному стадіоні спортивний комплекс зі штучним покриттям (волейбольний, баскетбольний майданчики та міні-футбольне поле, тартанові бігові доріжки) Кошторисна вартість – 3250000 гривень. 

Поряд з цим, користуючись нагодою, зазначу, що ми вшановуємо та висловлюємо вдячність усім спортсменам – активістам і ветеранам спортивного руху, тренерам дитячо-юнацької спортивної школи, вчителям фізичного виховання загальноосвітніх шкіл, спонсорам, прихильникам та уболівальникам району. Окрема вдячність президенту футбольного клубу «ДОФ АРБО» Буську Анатолію,  який фінансово утримує футбольну команду, яка приймає участь в першості області з футболу, був субпідрядником будівництва спортивного комлексу,а на сьогоднішній день є основним підрядником реконструкції футбольного поля на районному стадіоні. Віктору Пасю – представнику та меценату футбольної команди «Олімп» с.Видричі, яка вийшла у фінал першості району з футболу.

Міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог бажаю усім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь виру спортивного життя.

Коментарі
12 Вересня 2016, 02:01
Шото текст подибільному написаний
12 Вересня 2016, 02:45
Населення району 63897 (на 1.4.2016). 63897-100%, 15000-х, х= 1500000/63897=23%
12 Вересня 2016, 02:49
При всій повазі до самовідданої праці керівників спорту району, особливо ветеранів цієї праці в особі Петра Мельника, Миколи Нирка та інших, цифра "15 тисяч осіб у районі займається спортом" щонайменше у кілька разів перебільшена. У районі всього населення трохи більше 60 тис. з дітьми і глибокими пенсіонерами разом. Тому брати 25% населення і вважати їх спортсменами можна хіба у звітах обласним структурам, аби щороку був якийсь приріст активності до минулого періоду. А якщо врахувати, що Олександр Кривді(и)к ще у свої юнацькі роки також отримував грамоти за "активність", то нема на те ради - мус добавляти)). Тому, збавте куме луски, то і я збавлю шерсті - казав колись рибаку мисливець. )) А все решта добре, нехай молодь бавиться у спОрт, аби менше думала про спИрт...
12 Вересня 2016, 14:54
Якраз дудка спорт використав правильно- не відростив кендюха (троха полисів однак) та не став ображатися на весь білий світ (бо спорт, чи діяльність навколо нього скидає пару).
12 Вересня 2016, 23:51
" Віктору Пасю – представнику та меценату футбольної команди «Олімп» с.Видричі,"- щось я не пойняв,а звідки в Пася гроші на меценатство??? То збиває по школах із вчителів гроші на допомогу в АТО, а то раптом - цілий МЕЦЕНАТ!!!! Ніби ж "бідний" держслужбовець, млять???
13 Вересня 2016, 03:26
На реконструкцію котельні - вже 200 тис.грн.?! Ось де "млять"! Це нову хату можна збудувати! Районна рада така щедра, а її голова все "добрішає", як кажуть про вагітних жінок. Совпадєніє?
13 Вересня 2016, 18:37
Бачила та котельня тачку з вугіллям і п"яненького бідака з шухлею та поховала від раку легень декілька своїх бідаків-кочегарів, а тепер там буде піт від моцних хлопців, що залізо тягають. На таке 200 тисяч не жалко, тай від раку легень вони не помруть.
13 Вересня 2016, 18:59
Хто про море, а хто - про болото... Акцент стоїть на сумі, а не на виді діяльності!
14 Вересня 2016, 00:09
То добра затія збирати чоловіків просякнутих маскулінністю в одному приміщенні. (З Вікі:"Маскулінність — набір характерних рис, ознак, способів поведінки та ролей, що широко визнаються притаманними чоловічому гендеру у межах певного суспільства у визначений історичний період. Модель маскулінності формується на підставі характеру соціальних відносин, особистих самодентинтифікації та орієнтацій, а також біологічних характеристик. Кожному суспільству притаманна своя модель маскулінності, яка набуває нормативну функцію й стає орієнтиром у процесі соціалізації індивідів, що ідентифікують себе чоловіками"). Це не просто тягання заліза, а своя субкультура, що принесе нові робочі місця, як то салони тату, магазини спортивного харчування, магазини з "залізом" тощо. А ще створить стійкі референтні групи маскулінних чоловіків, які будуть друзями протягом життя, тому 200 тисяч, то майже нічого.
Коментар
20/04/2024 Субота
20.04.2024
19.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром