Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Наші “Копи” здобули перемогу на ювілейному КВН ЮІР!

10:00 14.09.2016
1200

Команда КВН-ЮІР “Копи” з Камінь-Каширської школи-гімназії Волинської області посіла 1 місце на конкурсі шкільних команд КВН юних інспекторів руху на всеукраїнському зльоті ЮІР в Одесі, розділивши лідерство із командою з Чернівецької області

11 вересня в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» у м. Одеса відбувся щорічний зліт юних інспекторів руху (ЮІР), у рамках якого кращі шкільні команди змагалися у КВН ЮІР. Творче змагання шкільних команд організували спеціалісти Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України, Міністерства освіти та науки та соціальної політики України за підтримки давніх партнерів ЮІРівського руху України – Групи компаній «Фокстрот». Серед усіх представлених на змаганні команд, волиняни вирізнилися оригінальністю та кмітливістю, що допомогло їм здобути кубок переможця від організаторів та подяки від давнього партнера ЮІР Групи компаній “Фокстрот”.

За першість у фінальному турнірі КВН ЮІР у концертному залі «Молодої гвардії» змагалися три команди: львівська команда “Форсаж”, чернівецька “Стоп-кадр” та волинська команда “Коп”. Впродовж змагання учасники ділилися з глядачами своїми дотепними оцінками низької культури водіїв, якості доріг та жартували про можливі ситуації на дорогах, що виникають через невігластво учасників дорожнього руху. «Хто порушує правила дорожнього руху – ризикує залишитися й без прав, й без руху!», - жартували школіри з команди «Форсаж» зі Львівської області.

Але львівян обійшли суперники – одночасно до 1 місця дісталися команда «Стоп-кадр» з містечка Берегомет Чернівецької області та наші волинські «Копи». Учні Камінь-Каширської школиI-III ступенів-гімназії №2 влучно висміювали безкультур’я водіїв, перекладали правила дорожнього руху на популярні пісні, показували лаконічні веселі мініатюри про поведінку дітей на дорозі. Журі показувало високі оцінки, зал раз-по-раз вибухав сміхом.

“Перемога дісталася нам нелегкою ціною, - розказала Тетяна Митчик, керівник команди «Коп». – Ми давно йшли до перемоги, адже «Копи» - чемпіони області ЮІР з 2007 року, а взагалі ми граємов КВН ЮІР з 2001 року. Займали друге місце, третє, але першого ще не було. Діти приходили з репетиції і буквально падали. Так що ми знаємо, що грати в КВН ЮІР - титанічна праця, але ж маємо результат!».

«Перемогти допомогло передусім бажання грати в КВН, - пишається вихованцями музичний керівник Оксана Артемук. - Бажання, впевненість у своїх силах та наполеглива праця над собою – наш рецепт успіху. Це дуже титанічна праця. Діти приходили з репетиції і буквально падали. А репетиції були кожен день, навіть у неділю».

Із перемогою волинян привітали організатори змагання та партнери: 13 років поспіль зльоти ЮІР проходить за підтримки незмінного партнера змагання, Групи компаній “Фокстрот”.

“Від багатотисячного колективу групи компаній Фокстрот вітаю вас зі святом, адже 40 років виповнилося ЮІРу, 20 років - КВН ЮІРу й 13 років поруч із вами бренд «Фокстрот». Нехай роки нашого партнерства множаться, а дорожня статистика, що нас засмучує, постійно зменшується, адже обізнані діти ніколи не стануть причиною біди на дорозі”, - побажала дітям Алевтина Белецька, прес-секретар ГКФ.Довідка: З 2003 року ГК «ФОКСТРОТ» підтримує ініціативи державних органів влади у навчально-виховній роботі зі школярами щодо профілактики травматизму дітей у невиробничій сфері, а з 2008 року ГКФ під девізом «Комфортно там, де безпечно!» реалізує соціальний проект «Школа безпеки. Серед спільних заходів із Національною поліцією України - конкурси дитячого малюнка «Мій друг - безпечний рух», змагання шкільних команд юних інспекторів руху (ЮІР) - від регіональних конкурсів до всеукраїнського фіналу у УДЦ «Молода гвардія». За сприяння фахівців ГСЧС України було створено навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу». У інтернеті мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» переглянули більше 200 тисяч глядачів.

За мотивами найпопулярнішої (за кількістю переглядів) серії мультфільму «Пожежа» - була розроблена листівка «При пожежі дій правильно!». З 2012 року спільно із фахівцями Державної служби із надзвичайних ситуацій України бренд «Фокстрот» проводить «Уроки безпеки» для молодших школярів. Більше 20 тисяч дисків з мультфільмом та повчальних листівок було передано в школи та дитячі садки країни для навчання дітей правилам безпеки під час таких уроків. У березні 2013р. проект «Школа безпеки» було названо найбільш упізнаваним серед споживачів в ритейлі (за результатами опитування InMind), а у квітні 2013р. став переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами у своїй номінації.

Наталія Гринюк,

PR-відділ Групи компаній «ФОКСТРОТ»

Коментарі

Кмінючка

10:19 14.09.2016

Ну молодці! Дуже приємно, вітаємо з перемогою! Зеленого вам світла у житті, Копи!

778

22:10 21.09.2016

А копи - це хто?

Снігурівка

18:20 08.05.2017

Молодці!!!

20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2018
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин