Як у Бузаках провели День села

25 Вересня 2016, 13:07
7489

У середу, 21 вересня, жителі села Бузаки урочисто відсвяткували престольне свято.

Так, у місцевому Будинку культури відбувся концерт, під час якого виступили чоловічі та жіночі вокальні колективи сіл Бузаки та Видричі. Піснею і теплим словом вшанували воїнів-земляків, які захищали нашу землю, а також подякували тим, хто своєю працею прославляв та прославляє й досі рідну домівку. Згадали й довгожителів села, а ще одружених пар, що проживають разом вже більше 50 років та інших поважних людей села, котрі цього заслуговують. 

«Добрий день всім, кого сюди стежина привела. Ми будемо сьогодні відзначати чудове свято – День села! День рідного села, де ви з’явилися на світ, де ясні зорі вечоріли і вишень білосніжний цвіт!» - розпочали ведучі. 
На сцену вийшов жіночий вокальний колектив села Бузаки, що виконав пісню «Рідний дім». 
До слова запросили сільського голову Миколу Панасюка, який побажав односельчанам міцного здоров’я та висловив всі надії на вирішення наявних проблем об’єднаною громадою, адже спільними зусиллями було встановлено системне опалення у школі та Будинку культури. 

1


Слово було надано представникам фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», що завітали у село аби привітати селян зі святом та висловити їм свою прихильність. Зокрема керівник східної філії фонду Олександр Мельничук наголосив, що за підтримки сільського голови фонд мав можливість долучитися до благоустрою даного населеного пункту. 

1

2


Під час концерту хвилиною мовчання вшанували односельчан, що загинули під час Другої світової війни. А також висловили вдячність воїнам-афганцям. Зокрема, на концерт були запрошені учасники Афганської війни – Микола Лесик та Степан Хмелик
Не забули подякувати і тим односельчанам, які захищали кордони України від російських агресорів. А це – Руслан Найдич, Юрій Чоп, Валентин Мальчук, Дмитро Прокудін, Олександр Чоп, Володимир Деркач та Богдан Пташник
Згадали й трудівників місцевого колгоспу. Водіїв – Василя Деркача, Степана Залуського, Василя Гришка. Трактористів – Олександра Шелеста, Миколу Данилюка, Миколу Герасимця, Олександр Залуського, Василя Матвійчука, Василя Залуського. А ще доярок – Меланію Горбачук, Ганну Хомич, Євдокію Герасимець, Надію Данилюк, Тетяну Мартинюк, Парасковію Шелест, Анастасію Дарчик і Тетяну Данилюк
«Майстер золотої руки» - продовжили ведучі, - так величають в селі людину доброї душі – Івана Петровича Хомича. Все своє життя він пропрацював у колгоспі ковалем. Та й на сьогоднішній день люди звертаються до нього зі своїми потребами». 

В дарунок їм чоловіча вокальна група заспівала українську народну пісню «Волинь моя». 

4


З гордістю та піднесенням назвали імена тих, хто народився, жив, навчався у селі, а тепер своєю працею прославляє землю своїх батьків. Це – Василь Остапук, Василь Кривош, Степан Панасюк, Віктор Остапук, Олена Нивчик, Оксана Лагода, Лідія Фіщук, Володими Деркач та ін. 
Село живе, коли працює рідна школа. Слова вдячності висловили і вчительці історії Ганні Триндюк, а також вчительці німецької мови Софії Чоп. «Вони є вихідцями із сусідніх сіл. Але тут зустріли своє кохання, народили дітей. І своєю працею навчали та виховували дітей, давали путівку в життя». 
«57 років працює завідуючою фельдшерсько-акушерським пунктом Лідія Максимець, – продовжили ведучі. - Вона побувала в кожній хаті села. Не одне життя врятувала. І сьогодні продовжує лікувати та давати пораду людям». 
Також побажали доброї долі і матерям-героїням, що проживають у населеному пункті. А ще довгожителям, які пам’ятають колгосп, війну і навіть польського пана. Зокрема, Домініку Залуську, Феодору Деркач, Марію Остапук та Євдокію Мальчук, що дочекалась аж 19 онуків та 39 правнуків. 
Привітали і наймолодшу жительку села Бузаки – Ірину, що народилася 11 вересня 2016 року в родині Василя та Алли Прачів. А ще згадали і наймолодшу пару, що зареєструвала шлюб у селі Бузаки - Олександра Мажулу та Анастасію Бебко
Нагадали про жителів села, що прожили в парі більше 50 років. Це Василь та Надія Деркачі, Іван та Марія Чопи, Олександр та Парасковія Шелести, Андрій і Тетяна Фіщуки, Петро та Марія Чопи
«Гарні, квітучі оселі селян, то й гарне село, – поділилися ведучі, - тому хочеться сьогодні відзначити сім’ю Шелестів Олександра та Руслани, які своєю працею, фантазією і натхненням перетворили своє обійстя у куточок краси і чистоти». 
Не обійшлося без курйозів. Під час виконання пісні «День народження» Володимиром Трикошем до сцени підійшов один із односельців та почав підтанцьовувати і веселити публіку. Люди аплодували та усміхалися. 


Під кінець дійства сільський голова в знак подяки вручив вже згаданим жителям-трудівникам подарунки. 

1

2


1

2

2

1

1

1

2

1

3

1

1

1

1

1

2

1

1

2

2

1

3

1

 

Коментарі
27 Вересня 2016, 19:52
А чого ж вашого героя-земляка Богдана Пташника не запросили??
27 Вересня 2016, 20:09
Бо не прийшов би до Укропів та совдепівців
28 Вересня 2016, 10:53
А до " Самопомочі" прийшов би?)
26 Квітня 2017, 17:59
класні фотки
26 Квітня 2017, 18:00
прикольний клуб
Коментар
16/04/2024 Понеділок
15.04.2024