Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Магнітні тримачі – найкращий помічник зварювальника!

17:05 03.10.2016
936

В даний час існує досить велика кількість різних пристосувань, що допомагають спростити виконання зварювальних робіт. Особливе місце серед подібних пристроїв займають магнітні пристрої. Їх конструкція дозволяє виробляти надійну фіксацію елементів, що стикуються за допомогою магнітного тяжіння. Магнітні тримачі за найкращою ціною та з доставкою 1-2 дні, жителі міста Камінь - Каширський, можуть придбати безпосередньо в інтернет-магазині e-1.com.ua

При монтажно - зварювальних роботах майстри, зокрема під час виготовлення будь-яких металоконструкцій – дверей і воріт, сходів і решіток, каркасів, часто застосовують магнітні тримачі. Цим пристроям під силу полегшити роботу зварювальника, тим самим, підвищивши продуктивність праці, оскільки час для виробництва металоконструкцій скорочується в 4 рази. Точність зварювальних робіт при цьому зростає.
Магнітні тримачі для зварювання – це відмінний допоміжний винахід, за допомогою якого металева заготовка утримується в потрібному положенні потужними магнітами. Велика модель, як правило, витримує до 40 кг, а мала - до 20 кг.

Призначення кутових магнітних тримачів при виконанні монтажно - зварювальних робіт це є попередня фіксація деталей металоконструкцій і з'єднання них під різними кутами частин металоконструкцій. При цьому можлива фіксація плоских та круглих деталей. В основі конструкції кутників лежать ребра, які оснащені постійними магнітами. Косинці легко від'єднуються від поверхонь після закінчення робіт.

Дані пристосування дозволяють здійснювати процес зварювання одному робітникові, при цьому значно скорочуючи час проведення таких операцій, як виставлення, процес різання, запобігання падіння частин конструкції. Завдяки магнітним тримачам підвищується точність і якість зварних з'єднань.

В нашому інтернет-магазині e-1.com.ua представлені найпопулярніші магніти від світових компаній виробників таких, як:

Jasic - це одна з самих великих східних компаній, яка стрімко розвивається в галузі зварювального обладнання чудової якості.

Yato - компанія була заснована понад двадцять років тому в Польщі. Тепер вона відома як компанія, що працює по всьому світу. Продукти Yato є екстра-класу у виробництві професійних інструментів.

Аско – українська компанія виробник сучасного електротехнічного обладнання. Займає лідируючі позиції на електротехнічному ринку України.


Коментарі

колись ми були учнями

18:29 03.10.2016

Є сила земного тяжіння, але нема тяжіння магніту. Щодо операцій виготовлення металевих виробів зауважень нема.

20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2018
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин