Декілька запитань до міського голови та міських депутатів. #Позиція

29 Січня 2017, 17:10
6105

Взяти і запитати будь-кого, хто вважає, що розуміється на політичних справах й економічних питаннях – чому Україна така бідна? Найбідніша серед всіх європейських країн і навіть бідніша за деякі центральноафриканські? І відповідь пролунає моментально, бо не сходить зі шпальт та екранів українських засобів масової інформації, – причиною є війна з Путіним, корупція, олігархи.  А чи мають ці фахівці відповідь на запитання – чому ми так довго воюємо з Путіним? Чому три роки ми затято боремось з корупцією, а вона, якщо вірити іноземним експертам, ще збільшилась? Чому в нас залишаються бадьорими і майже неушкодженими олігархи?

Відповідь є, але в ЗМІ це дефіцитний продукт. Про це можна вичитати тільки в об’ємних  майже наукових статтях. Тобто науковці відповідь мають, але цією відповіддю не цікавляться несамовито публічні патріотичні і непатріотичні політики. Вже не кажучи про чиновників та переважну кількість громадян.

Тому довелось з цього приводу провести невелике дослідження, на прикладі одного малого міста показати, в чому ховається корінь наших національних проблем, бо від Каменя-Каширського до Києва справи є майже однаковими.

Якщо одним реченням, то  країна, як і 25 років тому, перебуває в стані розладу і невпорядкованості. Суть розладу у вкрай неефективній формі господарювання, завдяки чому більша частина виробленого суспільного продукту потрапляє не до всіх громадян країни, а  до її  окремих представників. Це у вигляді не сплачених податків, привласнених бюджетних коштів. Тобто працюють всі, а їдять окремі. За панування такої економічної моралі число бажаючих обдурити суспільні інтереси щороку збільшується і мабуть сьогодні ми маємо суспільство, яке активно обкрадає саме себе, роблячи при цьому вигляд, що воно зовсім чесне, а у всьому винні олігархи, ну і звісно, Путін. Завдяки їм ми не маємо нормальних доріг, нормальної медицини, освіти, натомість маємо мізерні пенсії, дорогі комунальні послуги, які, якщо чесно, важко назвати послугами. Це, скоріше, якісь давання.

Отже. Загляньмо в соціально-економічний план Камінь-Каширської міської ради на 2016 рік. І що ми там побачимо? Ми побачимо те, на чому росте і буяє безлад нашого міста. Якщо врахувати, що такі плани пишуть та приймають в інших великих і малих містах України, про села забудемо, то до чого  тут олігархи з тим Путіним???

Конкретний матеріал в зверненні, з яким кожний може ознайомитись.      

Вероніка РОМАНОВИЧ, представник Всеукраїнської громадської організації «Центр Громадянських Ініціатив» у Волинській області

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

Камінь-Каширському міському голові

Бондару Василю Івановичу

 

Романович Вероніка Іванівна -

представник ГО «Центр Громадянських Ініціатив»

у Волинській області 

 

Відповідно до отриманої інформації щодо Програми соціально-економічного розвитку Камінь-Каширської міської ради на 2016 рік та інформації щодо внесених впродовж року змін та доповнень до цієї програми (інформація від 19.01.2017 №24/2.2-3), прошу, в порядку уточнення певних позицій програми, надати відповіді на наступні питання:

  1. На підставі якого попереднього аналізу соціально-економічної ситуації в місті було складено вище зазначену Програму?
  2. Хто конкретно, або яка саме установа здійснювала цей аналіз, є автором аналітичної довідки про соціально-економічне становище в місті Камінь-Каширський?
  3. На чиє замовлення та чиїм коштом проводився аналіз та складання аналітичної довідки про соціально-економічне становище в місті Камінь-Каширський?
  4. Чи може міська рада представити технічну та кошторисну документацію по кожному пункту Програми, адже виникають певні сумніви з приводу заокругленості кожного фінансового показника Програми?
  5. Чи має міська рада обґрунтування щодо необхідності проведення ремонту чи реконструкції об’єктів, які потрапили до Програми та щодо якості проведення робіт?
  6. Яким нормативним актом керується міська рада надаючи субвенцію іншим суб’єктам місцевого управління та самоврядування?

Йдеться про субвенцію районному бюджету (якого району?) – п. 50, 51, 52 – загальна сума: 54 000 грн. (Рішення Камінь-Каширської міської ради від 10 листопада 2016 р. № 12/4).

Субвенцію районному бюджету для придбання туберкуліну – 50 000 грн. (п. 39. Рішення Камінь-Каширської міської ради від 14 квітня 2016 р. № 6/4).

Субвенцію районному бюджету (п. 40, 41 – Рішення Камінь-Каширської міської ради від 06 вересня 2016 року № 11/3)  

Окрім цього, яке відношення мають ці, конкретно, субвенції для ведення та розвитку міського господарства, вирішення соціальних питань міста?

  1. Якою нормативно встановленою термінологією користується міський голова при складанні документів, адже виникають питання з приводу – «грейдерування проїзних частин вулиць…»,  «ремонт в щебені…». Чому вид  діяльності подається в якості мети?

Конкретно до змісту Програми прошу надати додаткову інформацію:

  1. до п.1 – «Міська рада» - чому даний пункт, який стосується ремонту, поділено на три позиції: капітальний ремонт, поточний ремонт, придбання дверей для заміни у приміщенні міської ради? Що означає капітальний, поточний ремонт і чому двері не включені до капітального чи поточного ремонту? Чи має рада обґрунтований кошторис, документацію про результати тендеру на проведення ремонту, постачальників будівельних матеріалів, дверей? Чим можна пояснити, що на капітальний ремонт передбачено 170 000 грн, поточний – 40 000 грн., а двері коштують – 60 000 грн. - разом 270 000 грн.?
  2. Такі самі запитання:
  3.   п. 2. - щодо ремонту готелю «Турія» - 200 000 грн..;

 

  1.    п. 7 – капітальний ремонт житлового будинку  по вул. Ковельська – 80 000;

 

  1.    п.8  - капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Чкалова, 11 (чи дана вулиця змінила назву відповідно до Законів  України про декомунізацію?)    – 60 000 грн. Йдеться про реконструкцію, чи просто заміну фрагментів покриття?

 

  1.   п. 18 – поточний ремонт проїзду, що з’єднує вулиці Шевченка та Коніщука – 100 000, що означає поточний ремонт? Чому він вимагає рівно 100 000 грн.?

 

д)  п. 19 – капітальний ремонт тротуарів – 800 000. Загальна площа тротуарів? Що включає капітальний ремонт тротуарів? Відповідно якої експертної оцінки зумовлено ремонт тротуарів? Гарантійний термін капітального ремонту? Організація, яка проводила ремонт? Де саме знаходяться ці тротуари?

 

е)  п. 20 - капітальний ремонт проїзної частини вул. Польова в асфальтобетоні – 700 000 грн. –  Довжина, ширина дороги? Вартість одного кілометру? Гарантійний строк використання відремонтованої дороги? Чим/ким обумовлено саме такий вид капітального ремонту? Чи є документація щодо тендеру на проведення капітального ремонту дороги?

 

є) п. п. 21 – 29 – Поточний ремонт в щебені вулиць Щорса, Спортивної, Івана Франка, Гайової, Ярослава Мудрого, 8-го Березня, а також з’їзду з вул. Коніщука на вул. Набережну, автостоянки біля ДНЗ №4 по вул. Коніщука, провулку, що з’єднує  вул. Спиридона Гнатюка та вул. Ярослава Галана с. Підцир'я  - загалом 847 935 грн. Вартість одного кілометра відремонтованих доріг? Чому саме такий вид ремонту обрано? Гарантійний термін використання відремонтованих доріг? Чи є документація щодо тендеру на проведення ремонту дороги? Якого року ці, конкретно,  дороги та інше в останнє ремонтувались? Якою була вартість ремонту одного кілометру дороги?

 

ж)  п. 33. – придбання малих архітектурних форм для встановлення  їх на пл. Культури – 60 000 грн. Яким архітектурним планом передбачено дані малі архітектурні форми? Чи є документація щодо тендеру з придбання даних архітектурних форм?

 

з)  п. 34 – поточний ремонт та благоустрій пам’ятного знака жертвам голокосту (правильно - холокосту) євреїв по вулиці Торгова та пам’ятного знака борцям за волю України по вулиці Шевченка – 20 000 грн. Які кошти  заплановано та витрачено на кожний вказаний об’єкт?  Коли в останнє проводились дані роботи на кожному об’єкті? Хто проводив ці роботи? Вартість цих робіт?

 

  1. п. 37 (Рішення Камінь-Каширської міської ради від 14 квітня 2016 року, № 6/4 – Придбання системи «Рада» для здійснення поіменного голосування)  – 60 000 грн. По-перше ця електронна система стосується обліку голосування по всім видам голосування, а, по-друге, Рада нараховує 27 депутатів, голосування яких не потребує електронного автоматичного підрахунку. Чим керувалась рада, вдаючись до витрат на електронну систему? Чому це рішення було прийнято тільки у квітні 2016 року? Хто є постачальником цієї електронної системи? Чи є придбана система сертифікованою?

 

29 січня 2016 року

 

 

 

Коментарі
29 Січня 2017, 22:36
не хлібом самим живе вероніка
29 Січня 2017, 23:07
Шановна пані Вероніка,ким ВИ бачите СЕБЕ в м/раді,та як збираєтеся виводити всіх на чисту воду? Чому така ВУМНА ЖІНКА не є депутатом м/ради?
30 Січня 2017, 01:05
Хай спочатку заплатить податки за свій гадюшник який робить до 4 години ночі. І хай дасть відповідь за своїх рідних які крали топливо.
30 Січня 2017, 02:17
В былые времена право торговать вторым хлебом (хлебным вином, то бишь водочкой) принадлежало целовальникам.
30 Січня 2017, 02:39
Повністю підтримую. В Вероніки щось в жопі зачесалось. Хазяйка смердяча. Податки заплати і гадюшник обмежити роботу до 24.00. за солярку вже порішала?
30 Січня 2017, 02:48
О, пані Вероніка підняла цікаву тему. При всій повазі, мозок наших міських керманичів не переварить стільки букв. Цікавий пункт "Поточний ремонт проїзду, що з’єднує вулиці Шевченка та Коніщука" - це мабуть в парку. Як кажуть в упор не бачив, щоб там щось ремонтували минулого року. Землю копали, бачив. Цю ж землю продавали - теж бачив. Я думав вони ще і доплачують в міський бюджет, за дозвіл. А воно о как. Далі - придбання малих архітектурних форм для площі Культури. Це може нові старі смітники на таку суму, чи те абстрактне чудо, яке вони залили на клумбі між будинком культури, та магазином Край. прямо шедевр архітектури. Прямо нетлінний пам'ятник марнотрацтва Василя і Компанії. Далі- п. 34 – поточний ремонт та благоустрій пам’ятного знака жертвам холокосту ,. А що, вибачте там змінилось. Якщо хто не пам'ятає, як виглядав цей знак раніше, то зайдіть на Panoramio і подивіться. Змінилось 10 м бруківки. Це виходить що 1 метр коштує 2000 гривень. Люди добрі, вам що, її марсіани ложили? Чи ви заодно і ремонт у мера в хаті за ці кошти зробили. Та тут по кожному пункту, я думаю є про що написати. Так що не котіть бочку на Вероніку. Хай хоч жіночими руками ці загажені конюшні почнуть вигрібати. Це, до речі, наші з вами гроші, які влада безцеремонно транжирить.
30 Січня 2017, 14:38
Інформація більш як вичерпна. Висновок формулюється сам по собі - міську раду розпустити, оголосити дострокові вибори, нових кандидатів на звільнені депутатські місця перевірити на ай-кю і на детекторі брехні. За виявленими фатами щодо дій міського голови, внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати провадження. З огляди на коментарі з боку мера та депутатів, перевірити майновий стан усіх депутатів та міського голови за період їхнього перебування на посаді, відповідно - міського голови, депутата міської ради. Якщо правоохоронні органи не візьмуть до відома та не вживуть дій з приводу інформацію цієї статті, то є всі підстави підозрювати їх у бездіяльності у зв'язку із співпрацею з правопорушниками. До відома "ворогів" Романович. Інформація про сплату податків належить фіскальній службі, якщо ви стверджуєте про несплату нею податків, то до вас виникає запитання з яких джерел ви отримали цю інформацію? Якщо це вигадка, то ви попадаєте під ознаки кримінального правопорушення - поширення неправдивої інформації.
30 Січня 2017, 15:45
Я не раз критикував чи тролив Вероніку Романович за її "широкомасштабні" доручення чи не найвищим посадовцям держави через їх наївність та романтизм. Дивували мене її "аналіз" та позиція щодо прийняття Програми перспективного розвитку агропромислового комплексу Волині (назва умовна, позаяк це не має принципового значення) на період десь там аж 2025 року чи мо' ближче, оскільки ці програми переписуються клерками -аграрниками з року в рік ще з доукраїнських часів і це обласне агропанство просто не здатне щось інше продукувати. А от запитання до рідної мерії, як на мене, таки дуже приземлені, конкретні, навіть, на горе міськурядовців, занадто конкретні. Звичайно, що "зам'яти" тему Бондарю не вдасться, посилання на норми доступу до публічної інформації, які часами виручають чиновника, тут не спрацюють, відтак доведеться "попотіти" над розв'язанням скрутної ситуації. Не було б проблем, аби міськрада все робила прозоро, відкрито та інформувала громаду на своєму сайті, що називається - до копієчки... Але тоді - а воно мені тре таке мерство? Яку мету переслідує пані Вероніка також сказати важко, звісно, що найголовніша та офіційна версія - відкритість використання громадських коштів, а як інакше - тільки це і не більше. Ну хіба, за одне, ця робота не зашкодить іміджу громадянської позиції авторки на майбутніх виборах до різного рівня влади, її рейтингу серед майбутніх кандидатів на посаду мера чи й вище - тут кожен думає "у міру своєї зіпсованості" та амбіцій. Але, безсумнівно, ця робота В. Романович є конче необхідною сьогоднішнім вимогам та викликам часу, оскільки спонукає до цивілізованої роботи мерії, її відкритості, чесності та оптимальності. Бо ніщо так не заважає чиновнику "спокійно жити" як громадський контроль, що і робить Вероніка. Таракани, як відомо, найбільше бояться світла. Звісно, що такі "зухвалі" кроки з боку авторки зумовлюють і певну прозорість та відкритість її особистої бізнесової та іншої діяльності, бо мерія ж таки має "любих друзів" серед фіскалів та інших контролерів. Одним словом, мало кому подобається така форма роботи як публічне пояснення і звіт про використані кошти, це забере купу часу у підлеглих Василя Івановича, але він був у перших рядах РУХу за перебудову, постійно декларує свою проєвропейськість, тому, сподіваюся, з розумінням віднесеться до таких звичних у європейській практиці кроків заявниці...Нічого нам, пасивним спостерігачам і критиканам "зради" та адептам позиції "все пропало", так не допомагає як публічна конфронтація між лідерами перебудови/пакращення/ життя "по-новому"/коса/вила, оскільки виводить на чисту воду учасників цього процесу та нас з вами, які на своїх кухнях чи клавах також хочуть позитивних змін у цьому житті та чесності у роботі чиновника....
30 Січня 2017, 16:25
Ну якщо премудрого Хріна дістало, то це є щось. Проти цифрів не попреш. Але шановний Хрін, через притаманну йому неймовірну поєднаність правдолюбства з чиноуклінством, забув про міських депутатів, яких навіть в заголовку вказано. А куди дивились їх чесні оченята, коли вони цю програму своїм голосуванням підтримували. Чим вони кращі за Бондара? А в раді і БПП, і УКРОП і все-таке, що вже не з комсомолу виросло, а з Народного Руху України. Вони ж з Бондарем генетично поєднані. То маже варто визнати, що злодійство та невігластво патріотизмом та націоналізмом не прикриєш. То як панове полішуки!!!
30 Січня 2017, 17:29
Тут йде маніпуляція в чистому вигляді. Правдолюбство поєднується з номенкатуролюбством Хріна, бо він як то говориться триєдиний. В який момент тут пише Хрін-отець, в іншому дописі - Хрін-син, а ще іншому - Хрін-святий дух. Промивають мізки поліщукам.
30 Січня 2017, 18:25
"Відправляючи апостолів на всесвітню проповідь, Христос повелів їм навчити народи віри в Триєдиного Бога, кажучи: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, хрестя їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа…» (Мф. 28, 19) і додав: «Хто увірує й охреститься, — буде спасенний, хто не увірує — засуджений буде» (Мк. 16, 16)" (с). Так слід сприймати церковний ДОГМАТ, котрий ви притягнули сюди за вуха. А у звичайному, буденному і грішному житті замість догми варто вірити у незаперечні істини. Подібно до аксіоми в математиці, і постулату у фізиці догмат не можна довести, а, отже, слід сприймати його як основу у певному віровченні))). Тому, відповідаючи на комент о 14:25, зауважу - відомою догмою є і також і те, що часто колективна відповідальність (наприклад депутатів міськради) є прикриттям персональної відповідальності, наприклад мера, скажімо міста Жмеринка...))
30 Січня 2017, 18:40
Не переконали та не спростували маніпуляції свідомістю з боку авторки та Хріна-кукринікса (ось що я мав на увазі). А Жмеринка вона така, там ще Крижополь ближче до Одеси зі своєю домашньою ковбасою на Привозі.
30 Січня 2017, 19:09
Навіщо вас переконувати, замислитесь, перейметесь і чого доброго втратите свою індивідуальність та неповторність. Вас не стане. Тому стережіться новин, але знайте, що вони є. Навіщо замислюватись над тим, що якщо в світі є злодійство, то хтось неодмінно буде красти. І що це робитиме той, хто має можливість це робити. Державна чи комунальна посада чим не простір для реалізації своїх клептоманських інстинктів.
30 Січня 2017, 19:39
Про інстинкти цікаво, але мій чухуахуа теж має інстинкти, але він всього на всього песик такий, яким його створила мексиканська природа. Люди ж бо не лише на інстинктах.
30 Січня 2017, 22:12
Пане чи то чувак! З таким ходом думок тра виходити з ефіру, та вдягнути штани й не милуватись своїм чухуахуа
30 Січня 2017, 22:19
Зборіще блатних і ніщих
31 Січня 2017, 17:53
Тут можна сказати кількома словами, а саме, що економічна служба міської ради бажає трохи кращого але й справа не в цьому але у тому, що страдає весь депутатський корпус міської ради від малоосвіченості. Про те по-моєму депутати від Патріотичної партії трохи є грамотнішими від загального числа цього скликання. Але якщо дати відповідь пані Вєроніці то скажімо так, ніхто не вчиться на депутатів а надто на Мера та його заступників тому це звернення до міської ради скоріше всього якесь просторікування малолітньої дорослої людини через те, що кожний в міській раді користується тільки виключно своми знаннями та вихованістю. Тому якщо припустити, що пані Вєроніка якимсь чином може бути причетною до Міської ради то не факт, що інші теж само говорили про її сленги та її вимову у формі підцир"вської натуральної мови яка вже прославилася, здається в дослідженнях українських науковців.
31 Січня 2017, 21:20
Тут можна сказати одним словом - немає в місті влади. є в місті користувачі влади, тобто злодії
31 Січня 2017, 22:06
Колега Камінь, як завжди має цікаві та оригінальні думки. Всім стигматизаторам, що навішують ярлики "злодій" чиковкуня говорив: "Астанавитесь!".
31 Січня 2017, 23:07
Є колега Камінь, є його колега 777, є ще виводок колег, а є життя. А життя поки що паскудне, бо керують містом злодії, а будь-які оприлюднення з приводу злодійства пояснюють колеги, з приводу яких важко зрозуміти чого їм хочеться - продовження безладу чи участі в безладі.
01 Лютого 2017, 03:06
Який безлад? Про що мова? Злодій-це треба довести в суді, а тут баламутити.
01 Лютого 2017, 03:32
Шановний ПАНЕ КАМІНЬ,якщо маєте досвід роботи в м/раді,тоді підкажіть "МАЛООСВІДЧЕНИМ" депутатам як правильно працювати? Тому що там дійсно думки депутатів ніхто не бере до уваги.
01 Лютого 2017, 12:20
Спробуйте переступити через межу народного правового невігластва. Доведення злочину в суді веде до призначення покарання. В цьому ж випадку йдеться про очевидні дії з розкрадання бюджетних коштів, що спричинено очевидним ігноруванням норм контролю і самоконтролю. Є публічне повідомлення. Має вступити реакція правоохоронців, які зобов'язані перевірити всі вказані факти і загалом виконання бюджету міста у 2016 році. Ну наразі, взяти Бондара та його оточення в оперативну розробку. Повинна відреагувати прокуратура. Тому баламутством займаєтесь ви, той що під під номером 777 та ваші колеги по розуму. Біда ваша та ваших колег в тому, що ви реагуєте не на висвітлений факт, а на джерело висвітлення. За такої логіки і поведінки в разі якщо вам одного разу лопатою зацідять в лоба, то ви будете обурюватись не на того, хто це зробив, а на лопату - мовляв була не тієї форми та брудна.
01 Лютого 2017, 19:43
Умови експлуатації і розміщення засобів випромінювання відносно житлової забудови і тим самим забезпечення охорони здоров’я населення від впливу електромагнітних полів , що виникають у навколишньому середовищі, регламентуються ДСН 239-96 “Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань”. Цими нормами можна довести конкретне корупційне діяння,-встановлення "вишки" біля басейну. Хрін його знає, хто тоді був за мера.
01 Лютого 2017, 20:59
Відносно лопати та ЇЇ форми. Ось у тому й проблема що джерело висвітдення на мою думку і є тією лопатою тільки зовсім іншої форми через те, що у пана Бондаря своя лопата тільки абсолютно до навпаки адже у нього своя лопата і своя форма. І тому запитувати в "комісара" про його форму лопати як от в словах:"хто зробив аналіз" це явно попахує дитячим максималізмом, відповім, а хто даруйте має робити аналіз в міській раді якщо не міська рада в цілому, чи тут слід читати та бачити за цим аналізом когось з конкретних осіб як ото наприклад головного бухгалтера чи заступника? Або зовсім візьмемо, наприклад аналіз має робити хтось інший, мабте ну дуже грамотний спеціаліст або крий боже якийсь студент? Будь-ласка це буде у тому випадку якщо мером буде Вєроніка але зараз вся відповідальність має бути у Мера та його структури і запитувати хто ж таки робив аналіз це явно той же самий дитячий екстремізм який явно тягне на "розбовтувування" як говорить тут один з дописувачів. Крім того якщо отримати все-таки відповідь про того небораку зі своїм аналізом то цеж явно не тягне на кримінал ба навіть адмінправопорушення хіба що тільки на попередження або догана від того самого Мера і тільки але ж це не вихід для пані Вєроніки.
01 Лютого 2017, 21:02
О, ще одне доповнення щодо корупції в місті як усталеної традиції. А якщо є традиція, то завжди знайдеться бажаючий підтримати і уберегти традицію. Це доводить вмотивованість дій Бондара. Словом. Маємо субєктивну сторону складу злочину.
01 Лютого 2017, 23:08
Та. Вмієте ви поговорити. Такі маєте талант пускати слово перед думкою. Та є інші читачі і їм шановним хочу пояснити, чому не варто прислуховуватись до каменевої промови. Камінь пише за традиційною схемою нероба – мовляв, навіщо щось робити, все рівно, нічого доброго з того не буде, бо не може бути краще аніж є. Але то Камінь про себе – втомленого життям, а не про життя реальне, яке не залежить від Каменя. Ну це приблизно як зміна пір року. Зима чи літо приходять не тому, що так хоче Камінь, а тому що настав час прийти. Коли людина хоче позбутись хвороби, наявність якої вона усвідомлює, не тому, що хвороба дошкуляє, а тому що хоче жити – то шукає фахового лікаря, а в нього поради про одужання. Тобто, не в першого, хто на зміну вийшов, а в найкращого. Лікар встановлює причину захворювання і призначає курс лікування. Коли міська громада хоче одужати і усвідомлює в цьому необхідність, вона знаходить в Україні людей, які знаються на справах значно краще аніж камінь-каширці, бо камінь-каширці вже свою справу зробили – місто гниє. Ознаки активного гнійного процесу проявляються в діяльності міського голови і його адвоката Каменя. Про інших можна не згадувати. Напевно недаремно Порошенко послуговується знаннями іноземних фахівців, бо зрозумів, що кепські справи в нашій славній Україні. В камінь іноземці не поїдуть, бо їм немає чим заплатити, все вже вкрали, але як на Камінь, то можна знати не глупих і за менші гроші в ріднім краю. Головне, щоб вони побачили те, чого не вигідно бачити сталим каменським керівним елітам. Чи то місцевим кланам.
04 Лютого 2017, 19:19
"Зима чи літо приходять не тому, що так хоче Камінь, а тому що настав час прийти.": шановні якщо хочете прийти то не слід чекати коли прийде зима чи літо це я вивчив добре навіть на власній шкурі тому дійсно незалежно чого бажає Камінь воно конче має прийти але щось не видно що хтось бажає приходити. Так просто бортьба з вітряками. Ви навіть з "адвокатом" Бондаря не можете справитися оскільки принаймі не можете пояснити своїх дій іншим.
04 Лютого 2017, 22:45
Нарешті Камінь озвавсі. П'ять разів читав ним написане. Щоб зрозуміти, навіть кілька разів ставив себе на його місце. Одне розумію - залізна людина. Ні. Він не втомлений життям, бо він з тим життям немає нічого спільного. Життя само по собі, а Камінь в іншому просторі та за іншим часом. Знає він про свою особливість, що життя каменське його ніколи не зачепить, так само, що він на те каменське життя найменшого впливу немає, навіть якби дуже схотів. То як кіно в телевізорі дивитись. Кіно саме по собі, а Камінь сам по собі. Хіба що очі може примружити, або зовсім заплющити, або навіть телевізор вимкнути. Тільки від цього кіно не зупиняється. Але поговорити про кіно , про життя Камінь може, бо він від нього не залежить.
05 Лютого 2017, 18:49
"Адвокат" Бондара в лапках - це принаймні чесно. Це звична порода волинських адвокатів, які якщо захистити, то ні, але допомогти посадити, то так. Передайте мої співчаття вашому патрону.
Коментар
25/04/2024 Четвер
25.04.2024
24.04.2024