У Раків Лісі пошкодили Державний Прапор України

08 Листопада 2018, 15:30
Зупинка в селі Раків Ліс 5096
Зупинка в селі Раків Ліс

У селі Раків Ліс, що на Камінь-Каширщині, вандали осквернили Державний Прапорт України.

Про це Район.Камінь-Каширський оповістив житель району.

У повідомлені стверджують, що сьомого листопада на автобусній зупинці, яку тільки встановили у 2017 році, невідомі пошкодили один із Державних символів України.

«Мали хоча б якусь совість. Як це пошкодити прапор України? Повний безпорядок на автобусній зупинці! Ми не дозволимо шкодити нашій рідній державі. Ганьба цим людям, які зробили таке із прапора», – обурений очевидець.

Читайте також:  У міському парку Каменя-Каширського поламали ліхтарі

 

Коментарі
08 Листопада 2018, 20:08
По-перше ,не нада гнати таку тупорилу волну))<br/>По-друге, матеріал прапора такий гівняний ,що від погоди і вітру витріпується і рветься сам
08 Листопада 2018, 20:09
Чи знає Чих про статтю 338 «Наруга над державними символами» Кримінального Кодексу України?
08 Листопада 2018, 20:57
Скоріш за все вітер постарався. Матеріал дійсно не вічний
08 Листопада 2018, 22:12
А може то справді пошкодили прапора, бо в нас є такі люди, які употреблють алкоголь і п'яними змогли пошкодити його.
09 Листопада 2018, 01:11
Схоже,якщо придивитися ближче, що все таки пошкодили. Часто люди плутають поняття&quot; Україна&quot; і &quot;влада&quot;. Для них це те ж саме. Хоча Україна -це вічне, а влада -тимчасова. Через ненависть до влади роблять такі речі. Вважаю, якщо це справа рук людини - вона має бути покарана.
09 Листопада 2018, 09:06
&quot;Часто люди плутають поняття&quot; Україна&quot; і &quot;влада&quot;. Для них це те ж саме. &quot; - так вважають ті ідіоти , яких на якихось чергових виборах наї .. ли ті , за кого вони галасувалі &quot;за гречку&quot; )) А потім в своїй безсилій і тупій люті ,бризкаючи слиною і жовчю , репетують саме так ..
09 Листопада 2018, 09:11
Та це вітер з дощем таке зробили.Бачив неодноразово такі прапори. Вічно висіти не може тряпочка під відкритим небом, вона ж не знає, що є прапором))
09 Листопада 2018, 09:17
Та це більш всього вітер його пошматував.
09 Листопада 2018, 09:36
На світлині факт, чи ні? Фізичний принцип дії тріпотіння прапора має складну природу, в кінцевому результаті на кінці прапора утворюються умови, які приводять до руйнування.
09 Листопада 2018, 15:17
Та це всього якась людина пошкодила, вона була напевно п'яною. І ось є докази що це людина зробила таке. Людина має бути заарештованою за пошкодження одного із Державних символів України.
09 Листопада 2018, 17:43
А скажіть на милість - чи конче на кожному стовпі встановлювати державні символи? Адже наші недалекі керівнички чи й окремі патріоти за формою далі свого носа не бачать, не розуміють, що вандали є і будуть всюди і завжди, алкашів і просто, даруйте, олігофренів у нас на квадратний кілометр не бракує. Тому, аби не компроментувати державних символів варто на виконкомі сільської ради визначитися з місцями, де вони мають бути, а де вони недоречні! Хіба є потреба на кожній автозупинці встановлювати державний прапор? Це що Донбас, де варто маркувати свою територію, чи міжнародний аеропорт, де можна переплутати Україну зі Швецією? Сo za bardzo, to niezdrowo! - кажуть поляки!
09 Листопада 2018, 18:17
Ото хай і вирішує сільська рада, де треба встановлювати прапори.
09 Листопада 2018, 19:49
Як їм не соромно так з прапором робити. Багато поганих людей нерозуміють що таке Україна. Треба щоб вони сиділи у тюрмі і щоб їх засудили.
09 Листопада 2018, 22:59
Тільки тупий може писати , що прапор пошкодив якийсь п'яний .. Це що - п'яному треба було поставити стремянку , вилізти на неї і відірвати півпрапора? Якби п'яний це робив, то б він зламав би держака і скинув би весь прапор!
10 Листопада 2018, 00:01
Ти поц з комуністичними мізками.<br/>Ти є патріотом щонайбільше свого шлунка та того що трохи нього нижче теліпається! Тобі Путін в очі сцить, а ти кажеш дощ іде. Прапор пошкодили.
10 Листопада 2018, 00:17
Дощ не міг так зробити, бо це тканина. Коли падав багато разів дощ то він не порвався. То що ви таке говорите. Який дощ? Це його хтось із людей пошкодив.
10 Листопада 2018, 02:28
На кінці прапора виникає перепад тиску, який і руйнує його з кінця.
10 Листопада 2018, 09:51
А ти якесь дурне і взагалі без мізків)) До чого тут путін і шлунок? Ця тканина витримує від сили рік вуличної погоди...<br/>Якщо ти вважаєш , що прапор хтось із людей пошкодив - то &quot;включи&quot; свої , &quot;некомуністичні&quot; і не пацаваті мізки , проведи слідчі дії і знайди винуватця ))
10 Листопада 2018, 16:11
Та це ж провели “реставрацію”, придивіться!Відірвали “акуратно” пошкоджені кінці, а символ залишили ще на пвний час, мабуть, до виділення коштів з бюджету...