Важкоатлети із Камінь-Каширщини здобули призові місця на Чемпіонаті України

02 Травня 2019, 13:00
Важкоатлети із Камінь-Каширщини здобули призові місця на Чемпіонаті України 2504

У спортивному комплексі «Олімпієць» у місті Славутич на початку квітня одночасно відкрилися XXVIІІ Відкритий всеукраїнський турнір та Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат.

На змагання прибуло більше 200 спортсменів із Білорусі, 18 областей України та Києва.

Спортивні змагання з важкої атлетики, що присвячені героям Чорнобиля, тривали до 14 квітня. До команди збірної Волинської області були включені важкоатлети із Камінь-Каширщини – Софія Козак із села Грудки, Олександра Чмух і Марія Чмух із Видерти.

У ваговій категорії до 49 кілограмів Софія Козак здобула бронзову медаль. А спортсменки із Видерти вибороли друге місце, отримавши срібні медалі.

Загалом у командному заліку волиняни посіли третє місце.