Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Камінь-Каширщині розпочинається процес створення ще однієї ОТГ
На Камінь-Каширщині розпочинається процес створення ще однієї ОТГ

Карасинська громада погодилася об'єднатися в Сошичненську ОТГ

09:45 07.06.2019
1421

На Камінь-Каширщині відбулася сесія Карасинської сільської ради щодо розгляду ініціативи Сошичненського сільського голови про створення Сошичненської ОТГ.

Про це розповіла депутатка районної ради Світлана Сидорук на своїй сторнці у Facebook.

Читайте також: «Слова Стобихівка я вже боюся», – Олександр Савченко про будівництво школи

6 червня вона як членкиня районної робочої групи по створенню ОТГ взяла участь у громадських слуханнях в селах Карасин, Карпилівка, Стобихівка та сесії в Карасинській громаді. Як зазначає депутатка, слухання у перших двох селах та сесія Карасинської сільської ради дали згоду на об'єднання, а ось стобихівські слухання утрималися від прийняття рішення і віддали це право сесії. Адже жителів Стобихівки хвилює зовсім інше питання – початок будівництва нової школи

«Люди бояться, що коли буде ОТГ– будівництва школи не буде. Спробуємо допомогти їм в цьому питанні і, можливо, наші сусіди зрозуміють переваги нашої спільної громади. Працюємо далі, а хто працює. той матиме результат», – пише Світлана Сидорук.

Читайте також: Створити ОТГ до першого серпня: про що домовилися на круглому столі у Камені-Каширському

Коментарі

Камінь.

14:49 07.06.2019

Нарешті крига скресла й перестали перетягувати канат кожний сам на себе. Тільки шкода, що цей процес затягнувся й очевидно що можна зробити висновок що подекуди хось таки готує місце для себе. До речі пану Дунайчуку вже давно заявляють про його не самостійність у його виборі але сьогодні коли він написав заяву про відставку виходить що все-таки самостійно робити власні кроки це не так вже і лячно ))))), а подекуди й чудово. Шкода що цей пан так бездарно просидів майже більше як три роки на посаді голови РДА і так нічого не зробивши для цієї території. Шановному слід багато ще вчитися і вчитися й тому не відомо з якими планами та пропозиціями він прийде до Сошичненської ОТГ або у крайньому випадку К-Каширського ОТГ.

19 червня
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин