Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Камені-Каширському планують створити ЦНАП, залучивши кошти Євросоюзу
У Камені-Каширському планують створити ЦНАП, залучивши кошти Євросоюзу

У Камені-Каширському планують створити ЦНАП, залучивши кошти Євросоюзу

12:34 08.08.2019
1004

У Камені-Каширському планують створити ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

У квітні 2019 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП, повідомляють у відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Комісія у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства соціальної політики України проаналізувала 179 заявок із 24 областей України та відібрала 150. Так, серед 7 волинських громад, котрі пройшли відбір, місто Камінь-Каширський.

7 серпня у стінах райдержадміністрації працювали уповноважені спеціалісти зазначеної вище Програми – Роман Матвійчук та Станіслав Ющик, аби детально оцінити реальні потреби та визначити заходи щодо модернізації ЦНАП.

«Ми намагаємося застосовувати індивідуальний підхід до кожної громади. Наш досвід дозволяє пропонувати рішення, які допоможуть наблизити адмінпослуги до громадян», – говорить регіональний координатор напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук.

Заплановано, що в місті Камені-Каширському, в приміщенні колишнього готелю «Турія», функціонуватиме міськрайонний ЦНАП. Попередньо між райдержадміністрацією та міською радою був підписаний Меморандум про співпрацю.

За словами експертів, модернізований ЦНАП включатиме в себе комфортну зону обслуговування відвідувачів, дитячий куточок, санітарну кімнату, громадську приймальню, архів, конференц-залу для проведення внутрішніх навчань персоналу. Окрім того, важливо розглянути можливість функціонування системи електронної черги та оплати послуг через банківський термінал. Завдяки участі в Програмі, є змога отримати допомогу з дизайну майбутнього ЦНАП, встановлення та закупівлі меблів, комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

«Маю надію, що в четвертому раунді відібрані громади, отримавши допомогу від Програми, суттєво покращать організацію надання адмінпослуг», – резюмував Роман Матвійчук.

Головні меседжі тематичної наради:

♦ попит на фізичне отримання адмінпослуг не втрачає актуальності;

♦ кожна спроможна громада повинна мати ЦНАП;

♦ ЦНАП – це послуги, комфортні умови, увага та ввічливе ставлення до відвідувачів, доступність для людей з інвалідністю, зручність для персоналу;

♦ адміністративні послуги мають бути максимально наближені до людей шляхом створення дієвих інтегрованих офісів надання цих послуг;

♦ важливо зберегти персонал, адже саме кваліфіковані працівники є одним з найцінніших ресурсів будь-якого ЦНАП.

Довідка. «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Читайте також: Камінь-Каширський може отримати міжнародну допомогу у створенні ЦНАП

Коментарі

Грамотний

12:59 08.08.2019

А як же держава у смартфоні? Я розумію так для хабарників зроблять комфортні умови, щоб до них як у МРЕВ, несли все не публічно, а окремо і роздільно. Геть бюрократів і решалов!
Все перевести в електронні форми. Терміналів бачте їм мало. Хочуть чиновників наплодтити, щоб бюджет годував нахаб. В будинку адміністрації ще мало клерків?, там зараз приміщень порожніх достатньо, он вже під магазини роздають, а готель комунгосп давно мав би відремонтувати, роздати в аренду. Хоча очевидно, справа йде до його продажу Каденчуку і компанії.

Камінь.

13:33 08.08.2019

"у стінах райдержадміністрації працювали уповноважені спеціалісти зазначеної вище Програми – Роман Матвійчук ": це той самий Матвіюк який говорить на усіх площадках, що місто К-Каширський не може бути Повітовим центром на Півночі Полісся. Я б за такі його слова оголосив би йому менше кажучи недовіру й надалі просто не допускав би до міста поки не покається.

ЧИТАЧ

14:42 08.08.2019

Абревітуру рошифруйте ато мая нєпанімай

Камінь.

15:28 08.08.2019

"так, серед 7 волинських громад, котрі пройшли відбір, місто Камінь-Каширський. 7 серпня у стінах райдержадміністрації працювали уповноважені спеціалісти зазначеної вище Програми – Роман Матвійчук та Станіслав Ющик, аби детально оцінити реальні потреби та визначити заходи щодо модернізації ЦНАП.": ось так шановні той самий Матвіюк Роман який говорить що Камінь-Каширський не може бути Повітовим містом приїхав щоб заробити в Камінь-Каширський собі якусь там дещицю, оскільки знайшов у цьому місці можливості впровадити ЦНАП))). Якщо пан Матвіюк тільки-тільки знайомиться з містом то як він може вважати що у цьому місці не може бути Повіт з таким великим історичним досвідом????

Поясніть

17:22 08.08.2019

А що таке великий історичний досвід? Чи це просто потік слів?

Камінь.

20:30 08.08.2019

"Поясніть 17:22 08.08.2019": пояснюю, поживіть трохи ще щоб розуміти що таке досід.

А ну

21:46 08.08.2019

У вас є державні заслуги, наукові праці чи просто публіцистичні дописи в місцевих, регіональних, загальнодержавних, міжнародних виданнях? Хоч одне посилання будь-ласка. Стаж та практика державотворення в законодавчих органах? У чому досвід? Чи хоча належна освіта, чи про фесійна практика? Ксерокопію трудової книжки в студію. Та нема там ніхрена, тільки радянська пилюка та мізкова порожнеча, через котру видно зорі всесвіту.

Камінь.

02:16 09.08.2019

"є державні заслуги, наукові праці чи просто публіцистичні дописи в місцевих, регіональних, загальнодержавних, міжнародних виданнях": якщо це запитання до моєї персони то це запитання не до тієї особи та об"єкту/суб"єкту. Якщо у Вас виникає з якого небуть професійного питання то можемо подискутувати сам на сам але Ми не можемо дискутувати про майбутнє наших дітей, оскільки Вони житимуть в зовсім інших реаліях в яких Ми живемо тепер. Для того щоб не схибити для Них то я і пропоную, щоб питання Повіту розглядалося на користь К-Каширців. Ви говорите проти.

Марко

04:00 09.08.2019

Каменя затискають у лещата, але він не здається. Крім того встигає ще й ровером на Волю їздити. Майбутнє дітей-це якісна освіта, здоров'я, запас грошей, цікава та оплачувана робота. Повіт тут ні до чого.

Камінь.

12:22 09.08.2019

"Майбутнє дітей-це якісна освіта, здоров'я, запас грошей, цікава та оплачувана робота. Повіт тут ні до чого.": популярно; для того щоб говорити, до чого чи не до чого то слід попробувати. це приблизно у тій самій приказці. Якщо не попобую то не повірю. Як Ви можете говорити про Повіт якщо Вам від роду дасть бог тільки від Дня незалежності України, а тим більше якщо Ви взагалі не знаєте що таке державне управління. Потім якщо Ви Мене знаєте, конкретно то можете пригостити квасом у тому самому напрямку куди я часто їзджу, а там за квасом і поговоримо що добре для Ваших дітей, а що погано.

23 серпня
Сьогодні
Вчора
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин