Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Кабінет посадовця: голова районної ради показав своє робоче місце

10:45 14.06.2016
3317

Голова Камінь-Каширської районної ради Віктор Сус – чиновник із багатолітнім стажем. Він протягом довгих років, незважаючи на політичні перепитії в Україні, залишався біля владного керма району.

10 листопада 2015 року після останніх виборів до органів місцевого самоврядування Віктора Суса шляхом таємного голосування обрали головою районної ради.

Цього скликання досвідчений чиновник прийшов до ради від президентської партії «БПП Солідарність». Хоча в райраді попереднього скликання представляв Народну партію Литвина. А ще перед цим очолював районний осередок «Селянської партії».

Наша прогулянка владними коридорами розпочалася по обіді, коли в головній адміністративній будівлі Камінь-Каширського розмірено тривав робочий день.Зустріч та екскурсію кабінетом голови райради Район.Камінь-Каширський заздалегідь не планував, проте робоча поїздка виборчим округом №23 привела нас на прийом першого заступника голови Волинської обласної ради Олександра Пирожика, який власне й відбувався у стінах кабінету Віктора Суса.

«Я самостійно займався оформленням кабінету. Зізнаюсь чесно, що люблю цю справу», – почав розповідь про своє робоче місце голова райради.

Кабінет чиновника доволі просторий та без зайвої розкоші: тут панує цілком робоча атмосфера, яку доповнюють особисті та, вочевидь, цінні речі Віктора Суса.

Коментарі

Читач

11:10 14.06.2016

Приміщення облаштував. Може час облаштувати життя людей в районі!?

Sterh

12:13 14.06.2016

Розумний чолов'яга, досвідчений чиновник та хороша людина Віктор Іванович. До нього не може бути претензій з боку вищестоящих начальників, оскільки Сус знає своє місце і справно виконує свої формальні обов'язки, слухняний. Саме тому вже стільки років він уживається зі всіма владами, до нього формально нема якихось претензій. А от прохання і питання є, оскільки він публічна і політична особа. Чи є він тією особою, яка б не пливла за течією, не пливла й проти течії, а пливла у потрібному для району напрямку? Звичайно, що європейському. Можливо громада й не знає, чи й не здогадується про якісь неординарні кроки чи вчинки, які б підтвердили його лідерські якості. Чи є ініціативи та починання, котрі б вивели район з того поліського політичного та економічного болота, у якому він поволі починає затягуватися ряскою, де квакають, даруйте, жаби... Це не дорікання Віктору Івановичу, він особливо на виборну посаду голови райради, наскільки мені відомо, й не просився. Це моє намагання пробудити у ньому певну харизму, принциповість лідерство у нелегкі часи випробування українців. Це не просто, оскільки живе серед людей, яким часом треба сказати правду, котру ніхто не любить, зупинити у нечесній грі тощо. Взяти ж ті самі пилорами, кар'єри, дороги тощо. Або стиль роботи голів сільрад, того ж Клітицького Склезя, який тримає ніс по вітру з району, про що йдеться у статті В.Романович на цьому сайті. Керівника району мали б не те, що боятися, але й поважати. Поважати так, аби район не асимілювався в навколишні адміністративні території, аби згодом не казали про голову райради чогось схожого, як про його попередників. Віктор Іванович має всі якості для цього, але не має сміливості їх проявити у своєму характері! Так, принаймні, було в часи Революції гідності, коли районні депутати і їх голова зайняли очікувальну позицію, не дали людям чіткого сигналу і орієнтиру у ситуації , що склалася. Нема і нині ні у голови, ні у депутатів райради своєї чіткої й твердої світоглядної позиції, яку сьогодні так потребують поліщуки...

Камінь

14:40 14.06.2016

"До нього не може бути претензій з боку вищестоящих начальників": справа в тому що у нього немає тих самих вищестоящих начальників оскільки він голова районної ради а не голова РДА. Але якщо він і далі співіснує з ОДА, РДА, МВС, прокуратурою і т.д. таким чином як говорить наш пан "штерн" то плачевні наші справи. Раз так, живе одною однісінькою приказкою - аби нічого не вийшло і отже усім вигідний через те, що сам нікуди не "лізе" і іншим не дає "лізти". Так тримати Віктор Іванович.

For Sterh

14:48 14.06.2016

Нашо так багато слів. Це ж не тост на гулянці взимку, коли перед тим, як випити, треба нагріти. Можна сказати просто - Су с! Я тебе люблю ! І всіх запрошую любити !

Каменю та коментатору 14:48

15:49 14.06.2016

То Вам так здається, що у Суса нема начальників, або формально так би мало бути через виборність цієї посади. Але кожен шолудивий клерк обласної ради, навіть моцніші - облдержадміністрації мають на нього вплив більший чи менший вплив. Я вже не кажу про апарат Верховної Ради, її очільників чи й нардепів. Вони також формально не можуть втручатися у роботу депутата, районної Ради, тим більше його голови, але...

Для 14:48: Мені здається, що я розмежував людські якості Суса і його посадові обов'язки. Можливо він вам насолив у кашу по сусідству чи його кури розгребли вам грядку, то це одне. Щодо моєї оцінки його посадової діяльності, то не думаю, аби він нею пишався. Чи вам би хотілось його назвати пристосуванцем? А любити треба навіть ворога, принаймні так вчить Християнське вчення...

Стерху

17:12 14.06.2016

та всім, хто має час і терпіння читати кометарі. Де-юре, голова районної райди підпорядкований депутатам цієї ради. І більш нікому, бо всі рішення приймаються колегіально. Голова має організувати засідання ради та нагострити олівці. Де-факто, за давньою звичкою, голова воліє керувати депутатами, вони на це надаються, але присядати перед виконавчим начальством, головою обласної ради і вище. Все це від того, що коли бюджет іде зверху, то доводиться любити верх. Тобто вважаймо, що якщо Сус кланяється тому, хто вище, то це не через шкідливі звички, а в порядку професійного захворювання, на яке страждають ті, що не один раз були в кріслі. Отже, за наявності професійного захворювання людина стає одним цілим. Тобто немає окремо професійних, людських та службових якостей. Є одне, в якому домінує щось одне з перерахованого. Для прикладу, не може кат бути гуманістом, а гуманіст катом. Ну і звісно, що ворог на те і ворог, щоб його не любити. А християнське вчення вчить тому, щоб люди не творили собі ворогів без причини, а маючи перед собою ворога, памятали, що щодо нього є ворогом, а не білим і пухнастим.

Камінь

17:45 14.06.2016

"в порядку професійного захворювання,": в К-Каширську так вже повелося, що якщо ти голова районної ради то ти маєш професійне захворювання, такий вже порядок. Наслідки або предтеча такого проф.захворювання у тому що ти є прохачем. Їздиш з простягнутою рукою скрізь і просиш то там, то там. Ще й крім того свою проф.здатність виставляєшся скрізь - у пресі, перед депутатами, РДА навіть можливо у ліжку. Ця хвороба тече у тілі голови райради не однаково скрізь але загострюється перед Новим роком або після протягом трьох перших місяців року і називається це загострення -бюджет. Як наповнювати бюджет до цього часу лікувався просто - простягнути руку і попросити. За Все інше не варто й думати.

Каменю

18:22 14.06.2016

Правду кажете. Тільки в армії, на флоті, в спецслужбі, на хімічних підприємствах, в шахтах через неминуче професійне захворювання чим раніше відправляють на пенсію, щоб біди не наробили. А от голів, з їх болячками, терплять безкінечно. А чого?

Пересічний

22:32 17.02.2017

Пан Стерх - Диванний популіст!!! Чому не публічно і підписавшись своїм імям? В районній раді чи перед виборами? Мо я б проголосував? А так ПУСТІ СЛОВА

21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин